Фатален идеален кајганџија

Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
:love: Ми текна една мисла, шантава малку ама забавна:P
На форумов сум повеќе од една година, доаѓам, читам, шкртнувам по нешто, имам свои фаворити тука што ги обожувам...но....:rolleyes: си мислам каков состав би промучкала за да излезе еден идаелен фатален кајганџија, која спојка да ја направам:)


Знам дека основа ми е @dace@mkd див сексипил покриен со мистериозен вал на интелигенција...за убавина нежниот џентлмен @stratUs ..нормално, да не го заборавам најхаризматичниот член од чиј мистериозен карактер се чувствува некоја слатка опасност @Let 3 кој има еден куп фанови на женскиот форум.....:angel:......................................мојата симпатија што ме воодушевува со неговите арогантни, иронични и театрални одговори, ладнокрвна драматичност на која неможе ниедна женка да му одолее а тоа е @MIKI1
уфф, кого би ставила уште во оваа формула моја...хмммм....@shutrak...интелигенција што не сака да се експонира а има прекрасна детска душа.............за сега толку, ако сум заборавила некого да додам во спојката, но од овие членови мислам дека би излегол еден совршен фатален идеален кајганџија:love:

Има ли некој своја замисла и своја формула:ljubove:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
...зш ма ги дигаш мушките? леле ќе те скршам, барем да отвореше тема за ОПШТО КАЈГАНЏИЈА ем мушко ем женско, па да беше интересно како во америчките филмови :D на матура кога се прогласува принц и принцеза на забавата, па да конкурираат и женски....ваму сексипилен овој , мистериозен оној, лелееее :yid:
па одозгора и фатален.... бегај мааа :facepalm:
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
...зш ма ги дигаш мушките? леле ќе те скршам, барем да отвореше тема за ОПШТО КАЈГАНЏИЈА ем мушко ем женско, па да беше интересно како во америчките филмови :D на матура кога се прогласува принц и принцеза на забавата, па да конкурираат и женски....ваму сексипилен овој , мистериозен оној, лелееее :yid:
па одозгора и фатален.... бегај мааа :facepalm:
Е де, не се жешти толку, ова е мојот микс...ти состави си го својот:D[DOUBLEPOST=1501789547][/DOUBLEPOST]
...зш ма ги дигаш мушките? леле ќе те скршам, барем да отвореше тема за ОПШТО КАЈГАНЏИЈА ем мушко ем женско, па да беше интересно како во америчките филмови :D на матура кога се прогласува принц и принцеза на забавата, па да конкурираат и женски....ваму сексипилен овој , мистериозен оној, лелееее :yid:
па одозгора и фатален.... бегај мааа :facepalm:
Е де, не се жешти толку, ова е мојот микс...ти состави си го својот:D
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
...оф оф и тоа со амин од админката, шириш насилство и нетрпение, срам да ти е, а уште на млеко мирисаш ако пиеш пиво :D
Може админката го сака Џонтра кога е фатален.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
... е ај веќе кога сум ја отворила темата ( а не сум јас, ама сте запнале дека сум јас) да кажам дека за најфатален се двоумам меѓу @Let 3 или @Beric Dondarrion али сепак ќе се одлучам за брадестиот, не дека ќе ме гилика тоа брадата, ама мислам дека најфатално ми делува на мене, кога ќе го видам како ме цитира фатализмот ме надвладува :цицки:, леле ќе ме отепа мама ако ме види :sramezliv:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
FREE KEKISTAN

"див сексипил покриен со мистериозен вал на интелигенција"
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom