Фатален идеален кајганџија

Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Сполајти, поопасно е ако не е ист човек и ако ве има две такви терсене, а на пијачка јас бирам со кого одам, на невидено може само ако имаш вилает со вредност од над 1мил еври ;)
хахаххаха...уникатни сме двете, мислам дека разликата е очигледна во терсенлукот..инаку сиромашна сум, едвај крпам крај со крај:(
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.607
Поени од реакции
34.798
Сполајти, поопасно е ако не е ист човек и ако ве има две такви терсене, а на пијачка јас бирам со кого одам, на невидено може само ако имаш вилает со вредност од над 1мил еври ;)
...цццц ццц низ призма на парите се гледа појасно, секогаш се тие пресудни, па дури за едно частење пијачка, ај, не сум јас фатална толку, а терсене? не знам по кој критериум ама и тоа е нешто отколку да немаш никакво мислење...
терсене сум - оти сум женско со женски ник, чисто и искрено коментирам, почитувам правила, не се лигавам, немам друг профил, ферчина сум, на сите им одговарам кој ми пишуваат ЛП, знам да се зезам, никого не вреѓам, секого почитувам и што е најважно не сум во ниедна партија така да никој не ми го поседува ни мозокот ни мислењето (па ни сливчето :D ) !!!
...сега за да бидам фатална за форумов, знам дека треба да имам мушки ник да ставам профи слика на дркаџија и на секој пет минути да менувам пол, а богами и однесување и да се лигавам за оваа или онааа партија ?
Но веј бејб, :neetaka:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.651
Поени од реакции
34.938
...цццц ццц низ призма на парите се гледа појасно, секогаш се тие пресудни, па дури за едно частење пијачка, ај, не сум јас фатална толку, а терсене? не знам по кој критериум ама и тоа е нешто отколку да немаш никакво мислење...
терсене сум - оти сум женско со женски ник, чисто и искрено коментирам, почитувам правила, не се лигавам, немам друг профил, ферчина сум, на сите им одговарам кој ми пишуваат ЛП, знам да се зезам, никого не вреѓам, секого почитувам и што е најважно не сум во ниедна партија така да никој не ми го поседува ни мозокот ни мислењето (па ни сливчето :D ) !!!
...сега за да бидам фатална за форумов, знам дека треба да имам мушки ник да ставам профи слика на дркаџија и на секој пет минути да менувам пол, а богами и однесување и да се лигавам за оваа или онааа партија ?
Но веј бејб, :neetaka:
Зошто мислиш дека ме интересира дали си женско, машко, педер, мунгос, Квазимодо, Гаргамел, неопределена или не знам што?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.607
Поени од реакции
34.798
Зошто мислиш дека ме интересира дали си женско, машко, педер, мунгос, Квазимодо, Гаргамел, неопределена или не знам што?
... конверзација терам, немам нагласено дека тебе ти се обраќам дека те интересира, општо преслушување можеби, ете веќе нема да ти коментирам, ниту цитирам јасна ми е пораката ! (y)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.274
Поени од реакции
78.922
чисто и искрено коментирам, почитувам правила, не се лигавам, немам друг профил, ферчина сум, на сите им одговарам кој ми пишуваат ЛП, знам да се зезам, никого не вреѓам, секого почитувам и што е најважно не сум во ниедна партија така да никој не ми го поседува ни мозокот ни мислењето
Очигледно е дека ти умрела циганката за фалење
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Не знам дали е дебела, ама верувам дека е грда како гроб. Толкава желба за внимание може да има само некој кој во вистинскиот живот немал никакво признание од другите а тоа на жените им се случува кога се многу грди.
EPIC!
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
мојата симпатија што ме воодушевува со неговите арогантни, иронични и театрални одговори, ладнокрвна драматичност на која неможе ниедна женка да му одолее а тоа е @MIKI1
џабе ти е, Мики својата душа и тело му ги вети на госпот, така да за жешки фантазии ти останавме ние паганите
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
џабе ти е, Мики својата душа и тело му ги вети на госпот, така да за жешки фантазии ти останавме ние паганите
Поентата на темата не е за жешки фантазии, туку да го избереме и одвоиме најдоброто и најпривлечното од понекои членови и да "замесиме"..хахаххаха...создадеме праф идеален кајганџија!
А ти нешто на љубоморно ми звучиш;)
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Поентата на темата не е за жешки фантазии, туку да го избереме и одвоиме најдоброто и најпривлечното од понекои членови и да "замесиме"..хахаххаха...создадеме праф идеален кајганџија!
А ти нешто на љубоморно ми звучиш;)
А кој се критериумите? Кој ги поставува?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Поентата на темата не е за жешки фантазии, туку да го избереме и одвоиме најдоброто и најпривлечното од понекои членови и да "замесиме"..хахаххаха...создадеме праф идеален кајганџија!
А ти нешто на љубоморно ми звучиш;)
jac сум бизнисмем, немам време за љубомори, романтики и поезии. То е за пролетери.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Лично твои критериуми, твоја формула, твој состав, твоја замисла:)
Јас незнам кој колку добро изгледа,или колку е совршен.Никогаш и не ни сум се трудел да си представам,Али у едно сум сигурен кој е тежок noob ,geek,butt face,и ваљда е бубуљичав ))))))
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Нај упорен маж, тврдоглав, со глава во зид се треска и не се откажува..хммммм..маж што не знае да губи, незнае пораз да признае..како мачка е, на грб не можеш да го легнеш...аха, знам....@Beric Dondarrion..јес:shook:
:blablab:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom