Фан клуб:Црвена Звезда

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.534
Поени од реакции
17.912
:vozbud::vozbud:
Нека го пуши свињата дебела,пак нешто не му е јасно,му објаснија Маријанович,Блажич и компанија:cuc::cuc:
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Утакмица за сите пари :cuc:
Посебно ако ја гледаш од неутрална страна како мене.
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Честитки за победава над стокава, Боби царе 27 коша, иако тимски не игравме на ниво на кое посакував, али јбг важно ја испековме свињава дебела.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Коментаторите да можеа ќе заплачеа... :D
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.229
Поени од реакции
8.111
Комшикиве стандард ќотек си изедоа а?

Ќотек на вода, земја и воздух (ватерполо, фудбал и кошарка):)
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Trener košarkaša Partizana NIS, Duško Vujošević, rekao je posle spektakularne utakmice i poraza u derbiju od Crvene zvezde Telekom, da je sudija Milivoje Vojinović pojedinim odlukama uticao na konačan rezultat. Strateg crno-belih je kritikovao arbitre koji, kako je naglasio, nisu sankcionisale često "kampovanje" Bobana Marjanovića pod košem Partizana.

Ќе помине ли едно без да плаче свињава? :pos:

Црно Бела застава , симбол је пи*кетинаааа !!!!
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
лелеле, колко ми се направи кеф за ова, ни во фудбал ни во ватерполо не ми беше толку мило колко оваа победа, инаку јас незнам што прави Катиќ во Звезда, освен еден офанзивен скок не видов ништо друго од него...
ИНДИЈА ПАКИСТАН...
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
лелеле, колко ми се направи кеф за ова, ни во фудбал ни во ватерполо не ми беше толку мило колко оваа победа, инаку јас незнам што прави Катиќ во Звезда, освен еден офанзивен скок не видов ништо друго од него...
ИНДИЈА ПАКИСТАН...
Во право ако се сетиме на претходните дерби мечеви играше најдобро, сепак да не плукаме по него ке се врати и тој со добра игра од претходната сезона.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Во право ако се сетиме на претходните дерби мечеви играше најдобро, сепак да не плукаме по него ке се врати и тој со добра игра од претходната сезона.
Искрен да сум од секогаш сум го нејќел, лани играше добро но оваа година е дупка, како и да е јас неможам да го поднасам.
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Многу важен натпревар поради Еврокупот. Потребна ни е победа за да би имале полесни противници. Цена за север 600 динари.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom