Фан клуб: Струмица

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ЕДНО Е ЈАСНО ПО АРНО НЕ ДОАГАЈТЕ ВО СТРУМИЦА...:salut:
А кој тоа да не доаѓа во Струмица на кој мислиш ти може образложение а играчи,навивачи или неш друго а.:tv:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
А кој тоа да не доаѓа во Струмица на кој мислиш ти може образложение а играчи,навивачи или неш друго а.:tv:
на вас лозарите(распуканте пети):pos2:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
epa vii sto go napraviite u sabota (odnosno policijate ) zaradi nix ke go platite vie LOZARI site sakat odmazda
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ОК тогаш не доаѓаме во Струмица да знаееме на што сне пошто Бама и друштво хулигани од Стрмуца и околината ќе не скршат од ќотек.
Распукнати пети абе ој да се побараш под хитно пошто тебе ти треба стручна помош сите сакаат одмазда ос Струмица на кој да му се одмаздат а а нема проблем ќе дојдеме во Струмица ќе не тепаат ама не заборавај се врте кругот па следува Кавадарци кое не ви е во добро спомени тогаш што правиме а а немој прикаски да ми кажујш само за одмазди и крвопролевање како во поранешните битки на Ајдуците во времето на Дедо Иљо Малешевски..
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
hehehehehehe a nemoj da zaboravis dek posle povtorno ve ocekuva vo strumica i taka se ke se vrte vii ke dojdate kotek niii ke dojdame kotek naj arno e da se resame megu sebe sami :D:D
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
ОК тогаш не доаѓаме во Струмица да знаееме на што сне пошто Бама и друштво хулигани од Стрмуца и околината ќе не скршат од ќотек.
Распукнати пети абе ој да се побараш под хитно пошто тебе ти треба стручна помош сите сакаат одмазда ос Струмица на кој да му се одмаздат а а нема проблем ќе дојдеме во Струмица ќе не тепаат ама не заборавај се врте кругот па следува Кавадарци кое не ви е во добро спомени тогаш што правиме а а немој прикаски да ми кажујш само за одмазди и крвопролевање како во поранешните битки на Ајдуците во времето на Дедо Иљо Малешевски..

хулигани не хулигани :toe:...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
хулигани не хулигани :toe:...
И дефинитивно не доаѓаме само заради тебе извини многу си ми страшен само на зборови што те слушам а ако дојдеме таму кизнај што ќе се десе извини што ќе те изневерам ама нема на кој да му вратите.
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
abe so samo navreduvate i samo zakni a? u kavadarci vas ve udari li nekoj navivac ili od lozarite nekoj.vie si imavte rabota so cajkanite koi pak nemozea da odgovorat na svoite zadaci kaa so treba.a i da dojdime tamu so ce bide.ja sum u strumica porasnat be bor4e pa ako mi e pisano da me otepat ajducite ok. aj pravete muabet za kosarka ne samo za kotek daa.pozz
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
отишле навивачи и јаделе ќотек...што е тука за бунење мене не ми е јасно. Сакаш да си навивач, ќе јадеш котек, ако сакаш да си на сигурно оди во куклен театар. Ми се смачивте од плачење ве тепала полиција, големо такво. Секоја втора утакмица нас не тепа па дали сте прочитале некаде да се жалиме. И Струмичани, вашето обезбедување не нападна нас кога бевме се спротиставивме малце и прекинаа. Не сте ни вие цвеќе за мирисање, ама до сега не сте имале близок контакт со полиција па затоа плачете сега. Кога доаѓате во Скопје ве чуваат како Бранко Црвенковски тоа желките, посигурните сте во Скопје од колку дома на спиење, ама ете во Кавадарци не било така. Навикнете се ако сакате да бидете навивачи, ако не, има куклен театар секоја сабота, па преориентирајте се, ебаве нежните дечиња
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
отишле навивачи и јаделе ќотек...што е тука за бунење мене не ми е јасно. Сакаш да си навивач, ќе јадеш котек, ако сакаш да си на сигурно оди во куклен театар. Ми се смачивте од плачење ве тепала полиција, големо такво. Секоја втора утакмица нас не тепа па дали сте прочитале некаде да се жалиме. И Струмичани, вашето обезбедување не нападна нас кога бевме се спротиставивме малце и прекинаа. Не сте ни вие цвеќе за мирисање, ама до сега не сте имале близок контакт со полиција па затоа плачете сега. Кога доаѓате во Скопје ве чуваат како Бранко Црвенковски тоа желките, посигурните сте во Скопје од колку дома на спиење, ама ете во Кавадарци не било така. Навикнете се ако сакате да бидете навивачи, ако не, има куклен театар секоја сабота, па преориентирајте се, ебаве нежните дечиња
ПОУБАВО ОД ОВА ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НЕМОЖЕВТЕ ДА ДОБИЕТЕ БРАВО РАДИКАЛ ШТО МУ ПОЈАСНИ НЕКОИ РАБОТИ ИАКО СЕ ПАК НЕ МУ Е ЈАСНО АМА АЈ НЕКА КРШАТ ГЛАБА ЏАБЕ СЕ РАСПАРАВАШ СО НЕДОКРСТЕН НАРОД ПОЗДРАВ.
 
V

Viktoranius

Гостин
отишле навивачи и јаделе ќотек...што е тука за бунење мене не ми е јасно. Сакаш да си навивач, ќе јадеш котек, ако сакаш да си на сигурно оди во куклен театар. Ми се смачивте од плачење ве тепала полиција, големо такво. Секоја втора утакмица нас не тепа па дали сте прочитале некаде да се жалиме. И Струмичани, вашето обезбедување не нападна нас кога бевме се спротиставивме малце и прекинаа. Не сте ни вие цвеќе за мирисање, ама до сега не сте имале близок контакт со полиција па затоа плачете сега. Кога доаѓате во Скопје ве чуваат како Бранко Црвенковски тоа желките, посигурните сте во Скопје од колку дома на спиење, ама ете во Кавадарци не било така. Навикнете се ако сакате да бидете навивачи, ако не, има куклен театар секоја сабота, па преориентирајте се, ебаве нежните дечиња

Нас не маваа без причина бе, уште кога влегувавме во сала не чекаа со пендраци бе.
Ама ние не сме како вас, веќе е тужено и во Финска во хелсиншкиот комитет за човекови права, и во полиција, и насекаде се знае во јавноста во Македонија.

И сватете, тоа беше одмазда за знамето !
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
море ѓупци селски ... знаете ли дека сега Ајдуците ќе ве тужат??? Правете се вие многу паметни али незнам ... гледајте си големи сте си ...(се однесува до Кавадарчани)
КОј ќе тужат Ајдуци бе другар а они ја тужат државата зашто полицијата ги тепала без потреба жими долниов без потреба ама ајде тебе не ти се докажуе и на твоите другарчиња кога не си запознае со ситуацијата не кажуј прикаски и джабе ти е со тужба јас ти велам ништо од тоа не бидува..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе ости ги они ... се прават паметни ... Кога ги прашавте на Полицајците зошто тепат они рекле дека така им било наредено од шефот или газдата на ФЕНИ !!! ееееј ќе загазете ГРОЗНО ... се заебавте 111111% :pusk:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Само шо имаше на тв прес на ајдуци воџите. покажаа на тв колко се тепани тва е нешто невидено... ц ц ц ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom