Фан клуб: Струмица

Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Па што знам...така пише во спорт...ама некако чудно ми стои..Заев се изнапромаши..можеби е грешка во спорт наместо 9 да се напишале 29:vozbud:
Abe sekade e greska kaj sto pisuva deka zaev postignal 29 poeni , jas bev na utakmicata i ubavo se sekavam deka ne postigna poveke od 9 poeni pa namesto 9 greska e napisano deka postignal 29. pozz
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Zaev, Sokolov i Cvetkov treba da si odat od klubot... Epten me nerviraat tipcite... So Mavrovo Zaev prvite nekolku suta topkata ne go pogoduvase obraco, Cvetkov sutira 50 pati i samo 5% pogodi, a Sokolov... ebati kojno.. zgresil e profesijata, za na niva e samo, da gi vlece plugovite.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Zaev, Sokolov i Cvetkov treba da si odat od klubot... Epten me nerviraat tipcite... So Mavrovo Zaev prvite nekolku suta topkata ne go pogoduvase obraco, Cvetkov sutira 50 pati i samo 5% pogodi, a Sokolov... ebati kojno.. zgresil e profesijata, za na niva e samo, da gi vlece plugovite.
za koj pravis muabet za tomce ili za darko
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Абе Томчето ни е како маскота на клубот барем смех ни праве кога прави грешки а нон стоп прави публиката не се нервира туку се смее некни со Цедевита шо смех падна публиката у несвес падна кога го пуштија во игра ги жалам роднините ако е имало во салата
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Абе Томчето ни е како маскота на клубот барем смех ни праве кога прави грешки а нон стоп прави публиката не се нервира туку се смее некни со Цедевита шо смех падна публиката у несвес падна кога го пуштија во игра ги жалам роднините ако е имало во салата
татко му на секој натпревар е тама над ЛОЖАТА седе, а еднаш и сестра му беше ...
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Абе Томчето ни е како маскота на клубот барем смех ни праве кога прави грешки а нон стоп прави публиката не се нервира туку се смее некни со Цедевита шо смех падна публиката у несвес падна кога го пуштија во игра ги жалам роднините ако е имало во салата
Nema sto da mu gi zalis rodninite bidejki i tatko mu na vremeto bil kosarkar i bil isto takov kojn kako tomceto , sto znaci deka tomceto e kopija na tatko mu :) a za ova deka ja zgresil profesijata ja zgresil no slatki mu se ovie 950 evra koi gi zima mesecno od Strumica.:helou:
 
V

Viktoranius

Гостин
За Томчо Соколов и за Заев треба да го напуштат клубот...ама за Петро белата зашо бре...убаво игра он е најборбен за разлика од тиа двајцата...томчо не ни се маче...а белата гине на теренот.

За Цветков биле заинтересирани и Вардар и Амак СП.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Nema sto da mu gi zalis rodninite bidejki i tatko mu na vremeto bil kosarkar i bil isto takov kojn kako tomceto , sto znaci deka tomceto e kopija na tatko mu :) a za ova deka ja zgresil profesijata ja zgresil no slatki mu se ovie 950 evra koi gi zima mesecno od Strumica.:helou:
lele mori majko daj ja ke se maskiram vo musko bolje ke igram od nego 950 evra beeeeeeeeeeeeeee do kaj otide kosarkata :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Znaci Tomco treba da ga prezeme taa cuskata so e maskotata i da ga oblece... pokorisen ke bide :)
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Е да....и Цветков зима толку...а Заев 500 мислам.
Neeeeeee be abe Pero belata zima 250 evra , a tava vaneto zaev ne mu davat nisto on sega samo popolnuva mesto u timo oti grncarov nee povreden a hadzi-vasilev suspendiran ja ke vidas oti ka ke se vratat oni zaev nema da sede na klupata , a za tomceto so zima 950 evra toa e samo bidejki toj ima mnogu dobar menadzer pa taka edna godina tomceto sokolov igrase i vo portugalija sega dali ja greeel klupata celo vreme neee vezno vazno e sto zarabotil dobra para.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom