Фан клуб: Струмица

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
so e taka taka si e
ne znam dali od sk znaete eden go vikaat orce seljakot a zivee vo centar i ima kuca u centar a pak go vikaat seljak....znaci nema vrska kaj zivees dali u rim ili u drenovo seljak si e seljak:toe:
znaci imas lugje sto ziveat vo selo, se vikaat selani i ne se sramat od kade idat. dodeka ti doagas od selo i se sramis od kaj doagas poso si iskompleksirano detence i ti si seljak. mnogu mi e zal sto cel zivot ke bides NAPATEN !!!
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
znaci imas lugje sto ziveat vo selo, se vikaat selani i ne se sramat od kade idat. dodeka ti doagas od selo i se sramis od kaj doagas poso si iskompleksirano detence i ti si seljak. mnogu mi e zal sto cel zivot ke bides NAPATEN !!!
c c c c c c c c c c c
zakon si ej
samo da ti kazam deka kavadarci ne e selo
aj da dade gospod od kav maz da zemis(iako gi ima malce takvite ko tebe)pa da vidime dali ke vikas deka kav e selo :nesum:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Цццц абе дај не тропајте глупости темата е Фан клуб: Струмица не ''Орце селјакот'' отворете нова тема за него :pos::pos:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
pa mazite kako tebe ostanuvaat tamu i gnijat, dodeka ponezniot pol sekako doaga vo skopje da se obrazuva, a ti si ostanuvas na niva. po gorniov post pretpostavuvam si maltretiran seksualno od istiot pol kako sto si ti pa od tamu celata tvoja napatenost. i ne me zamaraj ne sakam da im ja rasipuvam temata so k*rton kako tebe.
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
pa mazite kako tebe ostanuvaat tamu i gnijat, dodeka ponezniot pol sekako doaga vo skopje da se obrazuva, a ti si ostanuvas na niva. po gorniov post pretpostavuvam si maltretiran seksualno od istiot pol kako sto si ti pa od tamu celata tvoja napatenost. i ne me zamaraj ne sakam da im ja rasipuvam temata so k*rton kako tebe.
of gospode zemi si gi ovie vakvite tamu gore......
klosarana
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Абе ај аднете се на мсн и расправајте се :helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
pa mazite kako tebe ostanuvaat tamu i gnijat, dodeka ponezniot pol sekako doaga vo skopje da se obrazuva, a ti si ostanuvas na niva. po gorniov post pretpostavuvam si maltretiran seksualno od istiot pol kako sto si ti pa od tamu celata tvoja napatenost. i ne me zamaraj ne sakam da im ja rasipuvam temata so k*rton kako tebe.
Ja mislam cela tema Fan Klub Kosarka da ja addnime vo temata:Humor
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Jas kasnam malku ama nema veza :
1. Fala bogu ednas i Strumica da se "izvlece"
2. Sudiite katastrofa nevidena-KFE
3. bravo za BIBL , znaci ke gledame dogodina pojaka kosarka
4.Lozari, ova so bugarive vi nemase blaga veza
5. odime na pobeda vo kavadarci i definitivno veke e redno da tepame edna na gosti.
6. Dosta bea prepukuvanja- gi imame niz Zapadna Makedonija i Aracinovo denes, ne mora i tuka
7. Belki nema mnogu da ne kaznat sega pa ako igrame uste edna doma da bide bez publika
8. nema osmo( 8)
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Aбе еј у Среда ќе има ли Ајдуци ? ? ?

Оваа година ако не ја освоиме титулата догодина мн. тешко ! Фени догодина ќе се појачат уште толку ! Ама ајде белќи со нова управа и ние ќе купиме нешто :smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Догодина ќе имаме 3 пати појак состав од овој моменталниот. Ако играме БИБЛ ќе имаме многу поголем буџет.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Е шо фени ак се појаче наште ке спиит ли хаха..
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Оооо се вратила старата гарда, аеродромското курвиче.

Каде беше се убиваше од сексање со татарите, и сега бек ин Скопје. Што бива догодина ќе правите ли тим за 4 место или ?
Јас колку што знам Бугарите се татари, пошто ти и таквите како тебе се Бугари, по аналогија на нештата ти си татар. Тешко дека би се сексала со татари (читај сељачишта бугарски како тебе)

pocnaa i da se udvaraat c c c
:kesa::kesa::kesa:Ме фати. Аеродромка јас ти се удварам, овој мајмунов Козарски ме издаде



Bravo,bravo se ispofali sega i MRS da te nema od nasiot Fan Klub.

Цитат од Христов...Ќе ти кажам нешто ама те молам да не кажеш на форум, јас за Мзт навивам, те молам вети ми дека нема да кажеш на форум...си знае момчето



Па ти си била шетана мома. Браво си шетала низ Европа, си била на барса - Валенсија и на Рома - Аталанта, ама што ќе ти е тоа кога во душата ќе си останеш селанка ? И на Марс да се качиш ќе останеш иста искомплексирана селанка од државата Скопје полна со шипци.

Шипци не шипци исто гомно се ккао тебе Бугарите. И пак го користиш терминот искомплексираност. Ама ти кажав и тогаш, тоа не е оброк во McDonalds (а уствари знаеш што е McDonalds) Убаво ти кажа Аеродромка, ти додека гледаше Беласица - Миравци, некој гледаше Барселона - Валенсија, ти додека гниеше со собугарите твои, некој го шеташе светот, ама пошто тебе Струмица ти е најубава, скапи таму и остани ни Бугар до крај
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Јас колку што знам Бугарите се татари, пошто ти и таквите како тебе се Бугари, по аналогија на нештата ти си татар. Тешко дека би се сексала со татари (читај сељачишта бугарски како тебе)



:kesa::kesa::kesa:Ме фати. Аеродромка јас ти се удварам, овој мајмунов Козарски ме издаде






Цитат од Христов...Ќе ти кажам нешто ама те молам да не кажеш на форум, јас за Мзт навивам, те молам вети ми дека нема да кажеш на форум...си знае момчето






Шипци не шипци исто гомно се ккао тебе Бугарите. И пак го користиш терминот искомплексираност. Ама ти кажав и тогаш, тоа не е оброк во McDonalds (а уствари знаеш што е McDonalds) Убаво ти кажа Аеродромка, ти додека гледаше Беласица - Миравци, некој гледаше Барселона - Валенсија, ти додека гниеше со собугарите твои, некој го шеташе светот, ама пошто тебе Струмица ти е најубава, скапи таму и остани ни Бугар до крај
Шефе или шефице преги беф за Скопје ама знаеш шо убаво си поминаф ... Поарно би ми било у село неголи во Скопје ! Ние ако сме БУГАРИ ВИЕ ЌЕ СТЕ ЗА МЕНЕ ШИПТАРЕ ! ! ! И ОВА Е ФАН КЛУБ СТРУМИЦА НЕ ПРИМАМЕ Албанци !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom