Фан клуб: Струмица

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:Te ОБОЖАВАММММММММММ
abe jas te razbiram , ama krivo mi e za deckoto mnogu ama mnogu , prvo nema da mi ja svati forata sto sakam da kazam , vtoro dodeka jas i ti ja setavme evropa on ja setase strumica, i treto sto mi e najveke krvivo dodeka jas bev na barsa-valensija i na roma-atalanta on bese na srumica-feni i na belacica 2 liga , ama toa zivotot koj kako si ja naredil
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
abe jas te razbiram , ama krivo mi e za deckoto mnogu ama mnogu , prvo nema da mi ja svati forata sto sakam da kazam , vtoro dodeka jas i ti ja setavme evropa on ja setase strumica, i treto sto mi e najveke krvivo dodeka jas bev na barsa-valensija i na roma-atalanta on bese na srumica-feni i na belacica 2 liga , ama toa zivotot koj kako si ja naredil
Bravo,bravo se ispofali sega i MRS da te nema od nasiot Fan Klub.
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Вчера луѓето од БИБЛ рекле дека од МК 3 екипи ке играат поради Х-фактори кои сега немам време да ги објаснувам ... ама по она “рафална паљба“ од страна на публиката прво накај судиите, а после и накај Браун (откако ненормалниот мавна топка у публика), денеска имало голем притисок од газдата на КФМ (читај АМИР) да не учествува Струмица во БИБЛ лигата ... значи драги мои можно е да го кркаме ... ама отом потом ... да видиме како ќе излезе работата прво
И после Амир не бил пичка... Па нели треба еден клуб да има играно 3 сезони во прва лига за да може у Библ?(или грешам) Фени имат само 2... шо гомна јаде...
 
V

Viktoranius

Гостин
abe jas te razbiram , ama krivo mi e za deckoto mnogu ama mnogu , prvo nema da mi ja svati forata sto sakam da kazam , vtoro dodeka jas i ti ja setavme evropa on ja setase strumica, i treto sto mi e najveke krvivo dodeka jas bev na barsa-valensija i na roma-atalanta on bese na srumica-feni i na belacica 2 liga , ama toa zivotot koj kako si ja naredil
Па ти си била шетана мома. Браво си шетала низ Европа, си била на барса - Валенсија и на Рома - Аталанта, ама што ќе ти е тоа кога во душата ќе си останеш селанка ? И на Марс да се качиш ќе останеш иста искомплексирана селанка од државата Скопје полна со шипци.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Па ти си била шетана мома. Браво си шетала низ Европа, си била на барса - Валенсија и на Рома - Аталанта, ама што ќе ти е тоа кога во душата ќе си останеш селанка ?
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
И после Амир не бил пичка... Па нели треба еден клуб да има играно 3 сезони во прва лига за да може у Библ?(или грешам) Фени имат само 2... шо гомна јаде...
Lincoln Borrows - Prison Break - EXTRA serija...хехехе
Еееехххх ... треба 3 сезони ама БИБЛ ја организира евреин а и АМИР е евреин ... и тоа ти е тоа ... да чекаме па ке видиме ...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
i za falenje e vidi toa , a ti ne se pravi mnogu jak da ne gi izvadam na videlina porakite kaj sto kazuvas deka si za mzt i go molis radikal da ne kazuva na nikoj da ne ti serat :helou:
Ne ti e sram da lazes?Sum rekol samo deka Mzt zasluzuva da ima tim bidejki imaat dobri navivaci nisto drugo i ne izmisluvaj prikazni jasno?Sega odi vo Aracinovo te cekaat tamu.
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Па ти си била шетана мома. Браво си шетала низ Европа, си била на барса - Валенсија и на Рома - Аталанта, ама што ќе ти е тоа кога во душата ќе си останеш селанка ? И на Марс да се качиш ќе останеш иста искомплексирана селанка од државата Скопје полна со шипци.
so e taka taka si e
ne znam dali od sk znaete eden go vikaat orce seljakot a zivee vo centar i ima kuca u centar a pak go vikaat seljak....znaci nema vrska kaj zivees dali u rim ili u drenovo seljak si e seljak:toe:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
И после Амир не бил пичка... Па нели треба еден клуб да има играно 3 сезони во прва лига за да може у Библ?(или грешам) Фени имат само 2... шо гомна јаде...
Tamu baraat pari bace.Mokni klubovi.Koga ke dades garancija deka imas pari nema nikoj da ti pravi problem.Sakas veruj sakas ne vo voa so ke go kazam ali amir e eden od glavnite vinovnici sto se slucuva bibl.Toj agitirase kaj drugite federacii i se sobraa vo ovaa liga.Nisto cudo da bide visok funkcioner i vo taa liga.Veruvaj te deka za dve sezoni feni ke igra elitna evropska kosarka.

P.S
Koga sme vece kaj Amir.Da ti kazam deka amir e izvrsen direktor vo feni.Toj e direktor ne i sopstvenik.Sopstvenikot vo Kavadarci do sega se ima pojaveno 2-3 pati za ovie tri godini.Toj ima kapital okolu 4-5 milijardi evra a Amir raboti za plata.Pokonkretno toj e vo nekoa rodninska vrska so sopstvenikot.Fabrikata e samo sindzir od site negovi rudnici i kapka od negoviot kapital.
 
V

Viktoranius

Гостин
Значи Амир ќе биде висок функционер и во таа лига па зошто да не очекувате и европска титула ? Шала бе. :helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Значи Амир ќе биде висок функционер и во таа лига па зошто да не очекувате и европска титула ? Шала бе. :helou:
Abe stvarno ste vo zabluda daa.Sinoca na utakmicata davaa repiticii i samiot komentetor rece deka nema potreba da se negoduva za sudenjeto.Stvarno drugar najdobronamerno mislam deka preteruvate:smir:
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Значи Амир ќе биде висок функционер и во таа лига па зошто да не очекувате и европска титула ? Шала бе. :helou:
nisto cudno ako vikate taka ako igra i feni i sr u taa liga i pak ako gubite od nas:nesum:
 

MILAN4EVER

MIL@NIST
Член од
27 април 2008
Мислења
969
Поени од реакции
3
Abe stvarno ste vo zabluda daa.Sinoca na utakmicata davaa repiticii i samiot komentetor rece deka nema potreba da se negoduva za sudenjeto.Stvarno drugar najdobronamerno mislam deka preteruvate:smir:
atanase aj ne otvaraj nova tema na razgovor.....znaes deka se tvrdoglavi i tesko da se razbereme so nivpeace
 

Kajgana Shop

На врв Bottom