Фан клуб: Струмица

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Браво за тебе, ај сега да ти нацртам еден бицикл на ѕид и да земаш да го возиш:rofl:
Луѓе кои не можат да одговорат со достоинствен одговор (поради немање доволно информациии, интелегенција..) пробуваат да одговарат со смешни изреки. Е тоа во моментот го направи ти. И што мислиш си многу паметен, интересен?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
АБе ај не зеејте струмица игра со цедевита га елиминира со локо.ростов ама отпаднааме оти тии бее ного јаки. ке видаме фени шо ке напраа АКО игре во европски куп! Струмица го направи она што требаше ја презентираше мак.кошарката достојно на европската сцена!
 
V

Viktoranius

Гостин
Маркус дај бе кажи тоа што ќе го кажуваше, немаме стрпление веќе.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Ај утре веруваме дека ке каже...:)(мислам дека знам што е...или сум многу блиску или многу далеко):)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Да не си оди давитков? аце?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Па,ти немаш појма и збориш глупости?Зарем само Панајотис,го држи клубот СТРУМИЦА?Го знаеш на Грне,дедо му?Го знаеш градоначалникот?Подобро,и да не ги дознаеш.:pos2:


za sto zboris be covek...za na grne dedomu firmata...pa toa go smetas za stabilen sponzor?denes bil utre ne bil.a gabe lafite kaa site konci gi drzi grkot.za gradonacalnikot?pa kolku pari imaat opstinite od makedonija,zaev dane gi dava od dzebot...za tvoja informacija kompanijata Feni Industri e cetvrata vo makedonija po ostvareniot profit.okej tie pari ne se moi pa dase falam deka gi imam ama se obiduvam dati kazam kolku seriozen sponzor stoi zad k.k Feni.
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
abe atanase osavi neli gledas selania od foliata drugo nemaat videno pa oni zboruvaat kosarka dali znaat sto e basket.na vremeto se molea na lozari na gradski da zakacat edno zname a sega pa nogu jaki BAGRAA DAA
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
za sto zboris be covek...za na grne dedomu firmata...pa toa go smetas za stabilen sponzor?denes bil utre ne bil.a gabe lafite kaa site konci gi drzi grkot.za gradonacalnikot?pa kolku pari imaat opstinite od makedonija,zaev dane gi dava od dzebot...za tvoja informacija kompanijata Feni Industri e cetvrata vo makedonija po ostvareniot profit.okej tie pari ne se moi pa dase falam deka gi imam ama se obiduvam dati kazam kolku seriozen sponzor stoi zad k.k Feni.
А што мислиш ти дека ФЕНИ е 4 во Македонија и мислиш дека сите пари во кошарката ке ги инвестира ? ако не освоите титулата ке ви летне спонзорот ке видиш ...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
А што мислиш ти дека ФЕНИ е 4 во Македонија и мислиш дека сите пари во кошарката ке ги инвестира ? ако не освоите титулата ке ви летне спонзорот ке видиш ...
Си правите бајрам со умот. Комерцијална Банка и Алкалоид беа спонзори на Мзт Скопје, па ниту станаа шампиони, па ниту останаа како спонзори. Кај нас спонзорството е перење пари, сватете го тоа, пошто лигата е мизерна, не носи излез во Европа и на ниту еден не му се исплати да фрла толку пари за сатисфакција наречена шампион на Македонија. Кога израелецов што и го пласира на Дивна, ке си се задоволи со парите што ке ги префлри во свој џеб и кога главниот газда ке увиди дека парите му одат во ветер, дека нема никаков повраток на средства од финансирањето на некој си кошаркарски тим, ќе се повлече, така да, бидете си спремни на тоа.

Маркус, незнам за што зборуваш, ама можам да претпоставам дека е нешто позитивно за следната сезона :)
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Абе кај вас да нешто не во ред со водата..гледам и тебе те фаќа срачкалица..
Мала шала не се пали како куче во лифт...
Аеродромке..далеку ќе да е од тоа..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
za sto zboris be covek...za na grne dedomu firmata...pa toa go smetas za stabilen sponzor?denes bil utre ne bil.a gabe lafite kaa site konci gi drzi grkot.za gradonacalnikot?pa kolku pari imaat opstinite od makedonija,zaev dane gi dava od dzebot...za tvoja informacija kompanijata Feni Industri e cetvrata vo makedonija po ostvareniot profit.okej tie pari ne se moi pa dase falam deka gi imam ama se obiduvam dati kazam kolku seriozen sponzor stoi zad k.k Feni.
Абе,човек оК,можеби за Фени знаеш,но за СТРУМИЦА на мене не ми објаснувај,кој колку давал и дали давал од својот џеб,не ми објаснувај те молам...:tapp:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos: Можно е после толку плачки и тоа е можно.. мала шала не се палете одма..позз


sto se smees pa ako nekoj izleze od liga vie ke bidete najzaebani , nema da bidete sampioni posto ke se prekine ligata i ke se proglasi za nevazacka sezona


Абе кај вас да нешто не во ред со водата..гледам и тебе те фаќа срачкалица..
Мала шала не се пали како куче во лифт...
Аеродромке..далеку ќе да е од тоа..

toa bese na sala znam deka sigurno ne e toa :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom