Фан клуб: Струмица

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
ke napise nekoj koj bese najdobar kaj strumica?
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
cestitki i od mene.sramota bre!!!!!!!!!!!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Најверојатно - ДА
Ќе има 8 преноси кои и како не се зане уште ама највероватно е дека сите ќе ги пренесуваат утакмици и женското финале мислам сепак ќе видам што и како е во програмата и ќе пишам..
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
pupo dadel 30poeni
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Абе ти па има време до купот, да се порадуваме малце сега, вечер ќе се направам кесе за таа победа :vozbud:
Иначе почнавме да победуваме баш во најдобро време пред купот, имаме 6 победи под ред. Ако играме така на купот, без мислење е наш. :wink:
Хммм...купот е малце поразличен...Сите имаат мотиви, имаме и ние, ама ОК...
Претходниот натпревар со ФЕНИ, Кол ни беше нерешлив...Тој ги одржуваше ФЕНИ во живот.
Јоцо игра старомодна кошарка, игра на центри. Ја копира одбраната на Кукулекидис и е прочитан.
Е мене за понатаму тоа ме плаши.
Верувам дека основна причина што нашиве се разиграа е тоа што односите меѓу играчите сега се на ниво.
Со Господ напред за понатака!
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
nikoj ne kazuva koj bile najdobri u strumica
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Господии божее свашта има. Струмикс ак те закаче некој вики, заедно ќе бегаме:pos2: Шала....


sj strumiks da te ebam i staroto magare...znaes sto eden den ke si go dobies vo salata..pola ajducite ti go imat merako....osti deteto na mira....sto ti e joco kriv na sekoj post protiv nego si...ebate staroto drtalo..STRUMIKS ANTIAJDUCI:mad::mad::mad: ke te poserame eden den imaj go na um tva...pozz do site osven do strumiks.....sega mozes slobodno da me baniras kopile
Стар? Па 30 год. ти за стар го сметаш?
Зошто бе сите му го имат меракот? Затоа што кажа дека Јоцо не го бива? Па и јас викам дека не го бива мајмунот. Џабе беше и селектор и све то... ќе го видиме сега што ќе направи.

Абе еј 30 години си,мојот татко е 34 и да го замислам да пишува вакви работи ВАЗЕЛИНЧЕ...ЦЦЦЦ Сварно незнам како не ти е срам...ЛЕКО МАГАРЕ.30 ГОДИНИ ЕЕЕј.:nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest:
Не значи дека ако е 30 год. да го напушти форумот. Ги има уште неколку кои се на возраст како него, па што... На форумот случајно да не има возрасна граница од 13 - 29год. :tapp: Можам сега и дедо ми да го викнам на форумот да пишува, 70 и шукудар години...

nikoj ne kazuva koj bile najdobri u strumica
А да ти кажам оти сите бее (нај)добри, среќен ли ќе си :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom