Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Сега очекувам,Пупо околу 30ка да е дадел...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
абе сега кога играме со АМАК во купот во Кавадарци ?
Во четврток во 20h последната утакмица ја играте од првата фаза на натпреварувањето.. Море де на овој новиот кажете му го резултато почнува да ме нервира колку та колку каа запнал гјоа слеп е да виде колку завршила утакмицата.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
абе сега кога играме со АМАК во купот во Кавадарци ?
Четврток мислам...и да...заборавив да кажам...Јеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее....итн.:)...
Нека им се множат поразите...а нас победите:)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
sj strumiks da te ebam i staroto magare...znaes sto eden den ke si go dobies vo salata..pola ajducite ti go imat merako....osti deteto na mira....sto ti e joco kriv na sekoj post protiv nego si...ebate staroto drtalo..STRUMIKS ANTIAJDUCI:mad::mad::mad: ke te poserame eden den imaj go na um tva...pozz do site osven do strumiks.....sega mozes slobodno da me baniras kopile
Струмикс не е антиајдуци, или нешто слично. Вие воопшто не ме интересирате. Мене ме интересира кошарката, и се разбира, Струмица. За разлика од дечурланава, квази насилници и слично, малце разбирам од кошарка.
ЈОЦО КАКО ТРЕНЕР НЕ ГО БИВА! ЈАСНО?
А ако не си глуп да сфатиш, ќе ти биде јасно:
1. Зошто Јоцо освојуваше титули со Фершпед?
2. Зошто Јоцо беше селектор на репрезентацијата, а многу докажани тренери воопшто и не беа во план да бидат селектори?
3. Кој го држи КФМ (не само сега, туку години наназад)?
Кога ќе одговориш на овие прашања ќе ти стане јасно кој квалитет е Јоцо како тренер. Сега е по некоја случајност кај нас и воопшто не ми се допаѓа како работи, каква игра негува и каква кошарка имаме. Се вадиме само на играчки кадар, а не на некоја тактика.
И не паѓам ниско до твоето интелектуално ниво, па да се замарам со глупости.
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
dali ima nekoj od family na forumot
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Јас давам прогноза оти Пупо е дадел над 45. :wink:
Си играте на погодешка сега кој колку дал можеби од некој што не очекувавте може тој најмногу дал на пр Виктор Крстевски а..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Струмикс не е антиајдуци, или нешто слично. Вие воопшто не ме интересирате. Мене ме интересира кошарката, и се разбира, Струмица. За разлика од дечурланава, квази насилници и слично, малце разбирам од кошарка.
ЈОЦО КАКО ТРЕНЕР НЕ ГО БИВА! ЈАСНО?
А ако не си глуп да сфатиш, ќе ти биде јасно:
1. Зошто Јоцо освојуваше титули со Фершпед?
2. Зошто Јоцо беше селектор на репрезентацијата, а многу докажани тренери воопшто и не беа во план да бидат селектори?
3. Кој го држи КФМ (не само сега, туку години наназад)?
Кога ќе одговориш на овие прашања ќе ти стане јасно кој квалитет е Јоцо како тренер. Сега е по некоја случајност кај нас и воопшто не ми се допаѓа како работи, каква игра негува и каква кошарка имаме. Се вадиме само на играчки кадар, а не на некоја тактика.
И не паѓам ниско до твоето интелектуално ниво, па да се замарам со глупости.
Зар се победува 50 разлика само на ИГРАЧКИ КАДАР?Ајде бе,доста беше.Остај не да уживаме а не само да ми фантазираш ОВДЕ.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Зар се победува 50 разлика само на ИГРАЧКИ КАДАР?Ајде бе,доста беше.Остај не да уживаме а не само да ми фантазираш ОВДЕ.
Уживаме сите бе дете. Ама победата останува зад нас, а треба да одиме понатаму. Куп не чека и одбрана на титулата. Мисли напред!
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Еј абе МТВ ќе врши ли пренос од сите натпреваро во купот, исто како лани што беше?
 
V

Viktoranius

Гостин
Уживаме сите бе дете. Ама победата останува зад нас, а треба да одиме понатаму. Куп не чека и одбрана на титулата. Мисли напред!
Абе ти па има време до купот, да се порадуваме малце сега, вечер ќе се направам кесе за таа победа :vozbud:
Иначе почнавме да победуваме баш во најдобро време пред купот, имаме 6 победи под ред. Ако играме така на купот, без мислење е наш. :wink:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Честито победа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom