Фан клуб: Струмица

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ја (С)копје не го сметам за град, зошто во него живее еден ногу скапан и расипан народ како ниа од Мзт што пишат на форумот. И за тоа не го пишуам со голема буква!
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Ја (С)копје не го сметам за град, зошто во него живее еден ногу скапан и расипан народ како ниа од Мзт што пишат на форумот. И за тоа не го пишуам со голема буква!
Бравооооооо!Интелегентен дечко си ти остај ги ти нив!!!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ја (С)копје не го сметам за град, зошто во него живее еден ногу скапан и расипан народ како ниа од Мзт што пишат на форумот. И за тоа не го пишуам со голема буква!
А добро јас мислев поради образованието....а било од фрустрации добиени на форумот... Сепак научниците докажале дека во Скопје живеат Македонци..какви такви ама се Македонци..и пази чудо..и ти припаѓаш на истиот народ...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe ej za se pravite muabet samo za kosarka ne,ako imate nesto da kazete za Strumica kazete,a ne na Fan Klub:Strumica,toj Skopjani ne gi smetal za narod,na toj narod pripagal tamu pripagal...:tapp: :smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Abe ej za se pravite muabet samo za kosarka ne,ako imate nesto da kazete za Strumica kazete,a ne na Fan Klub:Strumica,toj Skopjani ne gi smetal za narod,na toj narod pripagal tamu pripagal...:tapp: :smir:

Ееее де бе батеее, хаха, шала.

Во право е, треба да дискутираме за кошарка, а на тие скопјаните што провоцират ставете им пепел.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Abe ej za se pravite muabet samo za kosarka ne,ako imate nesto da kazete za Strumica kazete,a ne na Fan Klub:Strumica,toj Skopjani ne gi smetal za narod,na toj narod pripagal tamu pripagal...:tapp: :smir:
Ти су чујал ли за зафарканции..или полицаец си..ај опушти се малце...што да не тее форумо работно место..
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ти су чујал ли за зафарканции..или полицаец си..ај опушти се малце...што да не тее форумо работно место..
looool,zafrkancii na koj narod pripagas,selaci skopski toa li e zafrkancii ?
I uste ednas,ako imate nesto da kazete za KK Strumica,izvolte ako ne ...:smir:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
looool,zafrkancii na koj narod pripagas,selaci skopski toa li e zafrkancii ?
I uste ednas,ako imate nesto da kazete za KK Strumica,izvolte ako ne ...:smir:
Ти дефинитивно си ја забравил закачалката у кушулата коо си ја облечел..ти кажах опушти се малце....на Лозаро му кажах на малце подруг начин да не ги вреѓе оти и они се луѓе и оти сме истиот народ..а ти ако неможеш да укопчеш...порасни...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
I aj saa ke ga trupame temata so tava ? C.c.C.c.
Ajde ti kako "po dobar poznavac" na KK.Strumica od mene kazi sto ima novo,oti jas ako kazam ke se smees tuka.I ke me praas lud.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
I aj saa ke ga trupame temata so tava ? C.c.C.c.
Ajde ti kako "po dobar poznavac" na KK.Strumica od mene kazi sto ima novo,oti jas ako kazam ke se smees tuka.I ke me praas lud.
Немам моментално ништо ново.. затва се зафркавам..ако ти имаш сподели...никој не е луд додека не се докаже спротивното...повели...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Fala,:pos2: .
Taka mozebi ke se odigra uste edna prijatelska,a mozebi ne toa ke treba da resi Joco.Site se vo trenazen proces osven Pupovic,koj ke bide do cetvrtok nadvor od trenazen proces.Zasiluvanja poveke ke nema,osven ako nema nekoe iznenaduvanje:nesvest: .Toa e sega za sega,ako ima nesto drugo sto e za kazuvanje ovde ke go spodelam so vas ...
Pozz.
P.S Ne nosam Kosuli:pos2:
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Mi kazaaa deka Grne povtorno imal nekoj problemi so kolenoto i zatoa ne igral na prijatelskata so Vardar. A i najverojatno nema da igra prvoto kolo od vtoriot del protiv MZT bidejki trebalo da otide na 7 dnevna rehabilitacija vo Skopje. Sega kolku e to4no toa neznam se nadevam deka nekoj ke znae da ni kaze dali e to4no ova ili neee . se nadevam deka ne e to4no. pozz :)
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Fala,:pos2: .
Taka mozebi ke se odigra uste edna prijatelska,a mozebi ne toa ke treba da resi Joco.Site se vo trenazen proces osven Pupovic,koj ke bide do cetvrtok nadvor od trenazen proces.Zasiluvanja poveke ke nema,osven ako nema nekoe iznenaduvanje:nesvest: .Toa e sega za sega,ako ima nesto drugo sto e za kazuvanje ovde ke go spodelam so vas ...
Pozz.
P.S Ne nosam Kosuli:pos2:
Значи смо закачалки...:vozbud:
Абе Христов шо не кажа оти такви фрапантни новости имаш..ќе ја направааме со фанфари да биде по помпезно...иначе фала што сподели...:smir:..Ааабе дете...
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Значи смо закачалки...:vozbud:
Абе Христов шо не кажа оти такви фрапантни новости имаш..ќе ја направааме со фанфари да биде по помпезно...иначе фала што сподели...:smir:..Ааабе дете...
me iznasmea mnogu bravo :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom