Фан клуб: Струмица

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Јас мислам дека ке биде Давитков бидејки Власиос немал лиценца за тренер во нашето првенство а како што кажав Давитков и Заев се многу блиски
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Друг е проблемот со Власисос..(Струмикс го знае)...а лиценца се вади за многу кратко време плус стартуваш како помошен тренер..и така
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Тешко вас со Мајмунот. Гркот од лани е најдобриот тренер што бил во лигава после Заре и Јанко Луковски, права работа ке направите ако го вратите, ма да се соменвам, пошто Мајмунот и така беше прва опција летоска а и нели беше таму тернер + виден е во Струмица и летоска и сега (мислам дека и за сега рекоа)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ajde be bidete malku optimisti jas mislam deka i so Joco ke uspeeme i na mene taka me nervira(no mislam deka e dobar trener)
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе ајде што толку сите против мајмунот, мајмунот тоа, мајмунот тоа. Можеби е мајмун ама освои 5 титули со Работнички ако не се лажам. И јас не го сакам во Струмица, ама поарно мајмунот отколку дрвото Арсич.
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
vi rekov deka vi dojde krajot be aaaaaaaa!!!! go lapnavte od nas !!!! Golem pozdrav imate od FAMILY tolku od mene
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Кој и да дојде тренер,ќе се вратиме чекор назад!!!Мора да се стабилизира екипата!!!
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Ништо страшно мала криза да се надеваме дека ке помине по последните случувања ова не е изненедување за МЗТ ова е максимумот нека се радуваат Струмица да се врати во форма ќе гази се пред себе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom