Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.462
Поени од реакции
13.942
На 24sata.hr ќе ја имате во живо прес-конференцијата од Максимир на која ќе се појават Каранка и Алонсо. Од 18:30 почнува.
 

SenoraRamos

Tu voz - nuestro sentimiento!
Член од
20 март 2011
Мислења
191
Поени од реакции
108
Xabi being responsible. Ramos being.. Ramos. (short twitter story)

First Ramos shows his support as he watches the game…

and Xabi replies with:

“To bed! You have to train tomorrow, slacker!”
…so Ramos replies:

“How can you tell? You’re not sleeping yet, snob!”
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Ко дечиња во основно се. Перез им е класен, а овие сите им пишуваат на мајките "мамо стигнавме" :D
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Требаше Силва да го купиме... ај догодина. :icon_lol:
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.218
Поени од реакции
29.081
Утре коа ке излезат со црвени дресови малку чудно ќе ми биде.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493


Стигнаа во Загреб.Гранеро си кулира..:)
Перез го користи бесплатното возење за пензионери :pos:

Слушнав од еден пензионер во бус дека во Хрватска на пензионерите секој ден им било бесплатно :X3:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom