Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
ќе не даваат на 5+ или ќе се бараат стримови??
иначе стварно ќе биде чудно да се гледаат во црвени дресови ама мислам ќе биде итересно..:)
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Сигурно нема да биде така како што е прикажано. Ако игра кокошката ќе игра крило, не у средина.
 
Член од
31 јули 2011
Мислења
936
Поени од реакции
741
Имам осеќај дека денеска ќе бидит ко со Цирих пред две сезони....едно 3-0 ќе водиме,па ќе ни дадат некој гол,и пак ние на сцена:)...МОжит не идентично,ама мислам дека ќе примиме гол вечерва,Мамиќ го имат убедено на Перез :)
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289

заеби адебајор,болт е тука:pos:
Леј мислев Адебајор е.Бев у дресовите загледан и онака видов црно и автоматски помислив Адребајор.Да не пишеше бог знае дали и ќе приметев.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.464
Поени од реакции
13.947
Dinamu sretno večeras u borbi za nerješenim rezultatom. Kad je mogao Milan Barci uzeti bod, može i Dinamo Realu.

:pos:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
ќе не даваат на 5+ или ќе се бараат стримови??
иначе стварно ќе биде чудно да се гледаат во црвени дресови ама мислам ќе биде итересно..:)
Од минатата година на 5+ ги пренесуваат најзабеганите утакмици да не биде распределена гледаноста, се со цел Канал 5 да биде погледана да билда рејтинг (n)
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Nekoi svetski tipseri zborele deka Dinamo moze da pobedi i nereseno da izvadi, samo poradi publikata i inaetot balkanski:) Ke bide interesno.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom