Фан клуб: Работнички

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Не викам дека нема да идеш, ама веќе кога доаѓате до Скопје зашто да не се солидализирате со другите навивачки групи. Нема врска и така натпреварот заврши џабе ќе збориме, другата сабота има нов натпревар, па тогаш ќе праиме муабет:smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
so da priznaam ???? kazi mi samo zosto se delevte ne peevte so nas i komiti zaedno???
Sto da peat be peder eden beden...Simik usi kur da pusi?Toa li be da go peat.Odi gonise i ti i tvojte prijatelcinja.Se fakaat za serifot od pred edna godina.Kade vi e vas ona so go soblekoa golo sred trgovski a?Da pocnea Lozari da peat nes takvo do sega na kurot ke mi bevte kaceni a sega sal izbegavate prasanja...Navivate si za vaseto bedno skopje i ne zamarajte.A i ne gledam zs se zamaraat drugite so vas koga ne se ispaga na kraj.Sega ke pocne zezonata pa bujrum vo Kavadarci da go izedite 30 razlika...
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Sto da peat be peder eden beden...Simik usi kur da pusi?Toa li be da go peat.Odi gonise i ti i tvojte prijatelcinja.Se fakaat za serifot od pred edna godina.Kade vi e vas ona so go soblekoa golo sred trgovski a?Da pocnea Lozari da peat nes takvo do sega na kurot ke mi bevte kaceni a sega sal izbegavate prasanja...Navivate si za vaseto bedno skopje i ne zamarajte.A i ne gledam zs se zamaraat drugite so vas koga ne se ispaga na kraj.Sega ke pocne zezonata pa bujrum vo Kavadarci da go izedite 30 razlika...
Море кој шерив бре даа тоа е Сашо тубата и ти сам знаиш кој е:)....да не кажувам каков е може некој ќе му каже па ќе ме замара:)
Него другата дома со кој а играиме?
 
V

Viktoranius

Гостин
http://lozari.blogspot.com/

Еве читајте ( ако ви се чита :toe:) .....
имате опис на целата утакмица за ова што се карате погоре :pos2::pos2::pos2:

Текстот е лудница. :vozbud:

Добри сте момци. Ај да се надеваме дека другата утакмица и ние ќе дојдеме па да им покажеме како се навива за репрезентацијата. :vozbud:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
uffff... naglo site stanaa patrioti a ????? predhodniot ciklus nigde ve nemase !!! Inace Family 2006 otide vo bugarija vo sofija da ja bodri reprezentacijata vo kosarka, a vie ne mozete da dojdete do Skopje !!!!
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Сега го прочитав текстот. По смешно нешто нема читано али сепак си се потрудил, секоја чест. Ај дај ми линк од извештајот од натпреварот со МЗТ во Скопје да видам што сте правеле во автобус кога идевте накај сала (знаат тие што беа зошто)
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Некој се обидел да го копира Радикал, ама не му успеало
Баш Радикал е копиран само он има Блог и сите него го копират така е Радикал ја измисли топлата вода ај потомкате му го на Радикал и не замарај више.:tapp::pusk::drk:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Офф-топик
Има таму една слика каде што пишува Kosovo is Serbia, Macedonia is Greek
Од кој навивачи е тоа, од Партизан или од Паок
 
V

Viktoranius

Гостин
Офф-топик
Има таму една слика каде што пишува Kosovo is Serbia, Macedonia is Greek
Од кој навивачи е тоа, од Партизан или од Паок
Од гробари е.

Ја има ставено и во фан клуб Партизан во фудбал.


Едит - Од гате 4 било моја грешка.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Сега го прочитав текстот. По смешно нешто нема читано али сепак си се потрудил, секоја чест. Ај дај ми линк од извештајот од натпреварот со МЗТ во Скопје да видам што сте правеле во автобус кога идевте накај сала (знаат тие што беа зошто)
Блогот е од пред 2 недели ако не и помалце:)
А инаку ако е за капење џамови можам да го викнам братучедот шо има 10 години може сите џамови да ви ги сокапе:toe:(мислам дека ќе сватиш шо сакам да кажам со ова)
:salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Офф-топик
Има таму една слика каде што пишува Kosovo is Serbia, Macedonia is Greek
Од кој навивачи е тоа, од Партизан или од Паок
Читај го добро текстот првен тоа против сите луѓе што навиваат за партизан ова она дека они биле со Гејт4 па правеле пароли против Македонија и така инаку тоа е ГАТЕ 4 на сликата у солун е сликано.:salut:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Читај го добро текстот првен тоа против сите луѓе што навиваат за партизан ова она дека они биле со Гејт4 па правеле пароли против Македонија и така инаку тоа е ГАТЕ 4 на сликата у солун е сликано.:salut:
Да да заедно се:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom