Фан клуб: Работнички

Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Среќен сум за победата а уште посреќен дека не беше само Мираковски овој пат.Иако Мите пак ги растрти сепак мислам дека заедно со него поноста ќе ја земе и Зивќевиќ кој постигна 26-28 и 8 тројки.Само да им продолжи вака шутот.....Мислам дека го видовте и големиот талент Јаневски кој не знае нешто многу центарски но знае барем една работа а тоа е даобро да се загради а тоа заедно со шутот знае да го искористи да поентира.
Сега на ред е Фени.Штета што почнуваме од 1-0 но сепак се надевам дека овој тим може да влезе во финалето....
Чкембари.....
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ај првен да ја честитам победата сосема заслужена.Ама многу се изнасмеав прво да ви кажам кога го пуштија Јаневски детето се врти како диво прасе:pos2:појма нема да игра под кошевите тоа мал детаљ од утакмицата инаку освен малиот вербален дуел меѓу Станковиќ и Мицевски друго ништо не беше интересно.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Тапа изгледаше зошто сепак не е интересно без атмосфера и без публика.Ме изненадија битолчани со својата "НЕПОСЕТЕНОСТ" зошто стварно мислев дека ќе биде фул но....
Јаневски е звер немојте така со детето има голем талент го следам на неколку утакмици и знае да игра
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Честитам за втората победа против Пелистер, среќно во Полуфинале.
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Честито победа!!!Ај да изиграте добро и против Фени!!!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Тапа изгледаше зошто сепак не е интересно без атмосфера и без публика.Ме изненадија битолчани со својата "НЕПОСЕТЕНОСТ" зошто стварно мислев дека ќе биде фул но....
Јаневски е звер немојте така со детето има голем талент го следам на неколку утакмици и знае да игра

ckenbarite se skoncetrirani na natprevarot pomegu R.K Pelister i R.K Vardar zatoa so pred 2 dena ckenbarite go prevsemaa klubot pod svoja kontrola.i pokraj toa so klubot se raspaga imaat akcija da se napolni salata za da se dade podrska i dase povikaat site sponzori da go izvadat klubot i da go vratat na starite pateki.
ova bes malce offtopic megutoa toa e najverovatno prcinata sto nemase full sala
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
romanticarce beee.....
romanticari N1 :podnavodnici
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ajde sega da gi apnete na feni ako moze , i da ima repriza na lanskoto finale ........ STRUMICA - RABOTNICKI imate jaka ekipa ama ... nemate sreka ....
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
ajde sega da gi apnete na feni ako moze , i da ima repriza na lanskoto finale ........ STRUMICA - RABOTNICKI imate jaka ekipa ama ... nemate sreka ....
Ова во превод би дошло вака: "Ај ако сакате апнете ги Фени имаат многу јака екипа ќе не посерат ако играме финале со нив, со вас ќе ни биде полесно."
 

Kajgana Shop

На врв Bottom