Фан клуб: Работнички

Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
нема сигурно да играат без пари , али шала на страна и богоев е добар играч! им беше носител на игра на Струмица и шампионската Генерација, исто и у Амак СП, најбоље поединци увек беа или он или Чубрило....
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Мислиш не?
:)
Ако не знаеш барем не збори!!

момак веруј ми, чековски може е кретен жив на терен , али знае да игра, од 3 утакмици на една е најбоље поединец....не ме заебавај. за другиве неможам да зборам
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
момак веруј ми, чековски може е кретен жив на терен , али знае да игра, од 3 утакмици на една е најбоље поединец....не ме заебавај. за другиве неможам да зборам
Друже не ми кажувај за него,и види постот што е пишано,врска нема дека сум пишал нешто лошо за него или било кој играч:)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Мислиш не?
:)
Ако не знаеш барем не збори!!
Ај бе не збори глупости, Мираковски во првата прилика ви избега и отиде во Фени дека не му дававате пари и ако не се лажам уште му должите, а сега па и без пари ќе игра.:tapp:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Ај бе не збори глупости, Мираковски во првата прилика ви избега и отиде во Фени дека не му дававате пари и ако не се лажам уште му должите, а сега па и без пари ќе игра.:tapp:
Ќе видиш....
Пак ќе кажам не тропај глупости за нешто што не знаеш:)
Мираковски у Фени дојде од грчка втора лига не од Работнички,колку за информација,гледам не си многу упатен!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ќе видиш....
Пак ќе кажам не тропај глупости за нешто што не знаеш:)
Мираковски у Фени дојде од грчка втора лига не од Работнички,колку за информација,гледам не си многу упатен!
А ти како многу упатен, знаеш ли зошто Мираковски не остана у Работнички?Дека му должевте голема сума на пари, ете затоа.:tapp:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.668
Поени од реакции
2.880
Zlatko Gocevski go napusti rabotnicki i otide u Jambol od bugarija taka procitav u vreme
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
и ја така читав ....али као демек нешо а у , не било официјално , држ не бе , ти реков ми рече е работата ....
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
А ти како многу упатен, знаеш ли зошто Мираковски не остана у Работнички?Дека му должевте голема сума на пари, ете затоа.:tapp:
поупатен сум,и ако бил толку лут немаше да дојде сега у ваква ситуација клубот кога е ,така да не многу многу збори!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom