Фан клуб - РК Вардар

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.488
Поени од реакции
69.019
Има некој тука присутен во горниот менаџмент за да каже како е сега политиката на Комити? Ќе се оди на утакмица за четврт финале ако бараат лични карти или нема?
Една реченица ќе ти кажам, ЗА ДА ПОСТОИМЕ КАКО ОЗБИЛНА (навидум озбилна) ГРУПА МОРА ДА ЛЕГНЕМЕ НА БРАШНОТО (како сите групи од Скопјево)... Инаку нема простор за напредок :)
 
Последно уредено:

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Го чекавме @Коњаникот Сабја едно саат ипол сигурно, на секои 20минути повици "до кај сте, стигнаа ли, кога ќе тргате навака" , скренавме и не можевме веќе да чекаме па се упативме во Кале а таму плех оркестар, за мерак :D. Фаците на Вардарци а особено таа на Гонзалес беа прајслес :pos:. Атмосферата беше врв, се изнапеавме за сите пари а после јуриш на сликање. Живеам за ваквите моменти!
А, и се сликав со Карачиќ, ме баци и ме гушна, уште растам ко квасец :love:.
@blue ladybug го поздравив Столе од твое име :X3:.
Љубоморен сум, не на Карачиќ, туку на тебе ма, и јас би го бацил :pos: аф како не бев слободен денес, ај реприза кога ќе славиме за Ф4 :icon_lol:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.237
Поени од реакции
6.759
Љубоморен сум, не на Карачиќ, туку на тебе ма, и јас би го бацил :pos: аф како не бев слободен денес, ај реприза кога ќе славиме за Ф4 :icon_lol:
Еее,на @Mr.X цел живот шо му зборам....да му светеа на педерите очите,СК ќе светеше повише од Лас Вегас...:свиркам: :icon_lol: (мала шала,сам си се намести) :D
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Еее,на @Mr.X цел живот шо му зборам....да му светеа на педерите очите,СК ќе светеше повише од Лас Вегас...:свиркам: :icon_lol: (мала шала,сам си се намести) :D
Не е местење брааат, тоа е да бациш некого од почит, а на Прибак би му дал брат :ROFLMAO:
Абе заебавајте се вие, ама јас уште не можам да дојдам на себе, уште не ми се верува :icon_mrgr:
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Дечки ке има ли некаде пренос од ждребката ли? Ако најдете линк или сл пуштете
 

Kajgana Shop

На врв Bottom