Фан клуб - РК Вардар

Член од
19 август 2010
Мислења
3.568
Поени од реакции
8.184
@Velgor ,Тале ја реши! Свака му част!
Брат сеа сите на странава го имаат моментот -Ќуту бе "шефе" не го повикувај :pos:
Автоматски споено мислење:

Одговорил уште пред на напишам:ROFLMAO:
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.327
Поени од реакции
22.630
Браќава искинаа на индивидуален квалитет, али и не утепаа со неколку индивидуални глупости.

И уште една работа, новајлииве многу се понесени од атмосфера кога ќе де постигне гол и имам впечаток дека наместо дисциплинирано враќање во одбрана ние имаме ноншалантност поради која што примаме по 2 гола минимум на натпревар.


Sent from my iPhone using Tapatalk
vremeto ke go resi toa... uigranost i nema da ima greski, isto i so disciplinata i vrakanjeto, sega im e novo i se nosat na krila na publikata za nekoj mesec vujo ke go resi toa... mozeme MNOGU podobro od ova sega
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.451
Поени од реакции
1.791
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Ја не би се летал толку. Ако можеме после сезонава да ги извадиме на голема врата и долгорочно во Вардар Томовски, Тото, Диало, Кудиз Гаџа и едно од крилата, тоа би требало да донесе константност во Вардар па првиот пат кога ќе се докопаме до посериозни финансии да можеме да атакуваме на следно ниво.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.327
Поени од реакции
22.630
Ја не би се летал толку. Ако можеме после сезонава да ги извадиме на голема врата и долгорочно во Вардар Томовски, Тото, Диало, Кудиз Гаџа и едно од крилата, тоа би требало да донесе константност во Вардар па првиот пат кога ќе се докопаме до посериозни финансии да можеме да атакуваме на следно ниво.


Sent from my iPhone using Tapatalk
in vujo we trust...

duri i tale talpa ke go sredi za da ne mrci @Velgor

Nego bez zaebancii, tale e e bolji za edno 20% od lani. Vaka ako prodolzi moze da stane pristojna zamena ko talesman za Nedanovski.
 
Член од
10 август 2008
Мислења
695
Поени од реакции
1.888
Да ме тагне некој за Вујо и Боре? :D
Институција, нема губење во Скопје!!!
Не лажи народ, му ја следиш врвната кариера на Аљуш на Исланд секој викенд му ги гледаш текмите и го чекаш да се врати на голема врата, вапер еден :kuracc:
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
599
Поени од реакции
615
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
На вакви две атлети како близнациве, како ќе легне Скубе / Зарабец тип на средњак, леле леелее, партали ќе летаат у Јане. Дај Хари одврзувај ќесето живти се.
Сите црнци ептен се набријани од атмосферата, горат у ПМ.
Вака личи дека има одлиучна хемија во тимот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom