Фан клуб - РК Вардар

Член од
27 септември 2015
Мислења
439
Поени од реакции
360

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.362
Поени од реакции
2.820
Ова е веќе засилување,дечково има топ во раката,лани 61 гол постигнал и бил меѓу првите стрелци во Лига на шампиони.
Одличен трансфер.:bravobe:

Еве и едно видео од него:
 
Последно уредено:
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.720
Поени од реакции
4.026
Ова е веќе засилување,дечково има топ во раката,лани мислам дека беше меѓу првите стрелци во Лига на шампиони.
Одличен трансфер.:bravobe:

Еве и едно видео од него:
Vidi,video od negovata agencija kaj sto ima snimki samo kaj sto postignal gol nemora nisto da znaci.
I na Taleski mozeme da mu napravime video kade sto pogoduval pa da lici deka ima top vo rakata,clenot pogore kaza deka imal los % na postignati golovi sprema sutevi taka da toa ne e bas najsjajno.I normalno igral vo poslabata grupa vo LS
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.362
Поени од реакции
2.820
Vidi,video od negovata agencija kaj sto ima snimki samo kaj sto postignal gol nemora nisto da znaci.
I na Taleski mozeme da mu napravime video kade sto pogoduval pa da lici deka ima top vo rakata,clenot pogore kaza deka imal los % na postignati golovi sprema sutevi taka da toa ne e bas najsjajno.I normalno igral vo poslabata grupa vo LS
Со оглед на тоа што на лев бек ги имаме Талески и стаклениот Дисингер сигурно ќе биде добро засилување.

Инаку го имам гледано овој повеќе пати и можам да кажам дека е добар играч.
Јасно дека не е некој класа играч какви што сме имале ама од моменталниве бекови ќе биде подобар.
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.496
Поени од реакции
2.289
Ова премногу леви бекови, си одат Дисингер и Талески? А Мишевски останува во одбрана? o_O
 
Член од
17 август 2014
Мислења
2.239
Поени од реакции
2.428
Ова премногу леви бекови, си одат Дисингер и Талески? А Мишевски останува во одбрана? o_O
Мишевски нека го вратат во пионери, основи на моторика да заврши..
И пак проблемот со десен бек не е решен :toe:
Талески најдобро нека се врати во Металург, и за него ќе е подобро и за Вардар.
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.841
Поени од реакции
620
Министерот Борко министерски се чувал периодов...машала :ROFLMAO:

Талевски :facepalm: подобро ич нека не планираат на овој ни за оваа ни за некоја наредна сезона
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom