Фан клуб - РК Вардар

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Од поранешни средни бекови најголеми шанси има додер да го вратиме. Језда од капитенска позиција не шитна за металург ама па и на манаскоф му простивме.

Едит: дур го пишував ова ми се врати емоција од тие времиња. Многу ми е мило што се распаднаа сељаците со тоа шталата.
боље прибак да го вратиме
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.174
Поени од реакции
4.095
А има ли шанса Штербик да го вратиме ?! :coffee:
Технички, он е без клуб другата сезона. Но, на тие години, со тие повреди, дали вреди. Реално последниве две сезони он е втор голман во Веспрем. Му помина него времето.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Технички, он е без клуб другата сезона. Но, на тие години, со тие повреди, дали вреди. Реално последниве две сезони он е втор голман во Веспрем. Му помина него времето.
Иронично го поставив прашањето, не ми е јасно како уште не го научија Марик дека е трол па му враќаат на прашањата :angel:
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
2.174
Поени од реакции
4.095
Иронично го поставив прашањето, не ми е јасно како уште не го научија Марик дека е трол па му враќаат на прашањата :angel:
Те сфатив, ама интересно ќе биде да се види што ќе биде со Штербик. Неверувам дека Веспрем ќе го задржува, а он делува ко уште да сака да игра. А дека пак би селел фамилија тука, неверувам.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Od sledna sezona, taka imase na instagram objaveno...
нема
Автоматски споено мислење:

некој постираше линк од интервјуто на писонеро. сеа неможам да накдам.можете ли повторно да го пратите линкот ве молам.благодарам
 
Последно уредено:
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Иронично го поставив прашањето, не ми е јасно како уште не го научија Марик дека е трол па му враќаат на прашањата :angel:
Па поголем трол од тебе на Македонски форум нема.
Прочитај се наназад и ќе сфатиш.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Не да се вратат маме ќе ебат Вардар е големина каква што европа не памети
 

Kajgana Shop

На врв Bottom