Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
micevski moze da go pogodi slucajno nekoj asteroid.....
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
Абе,Цевка уште е тренер на младинци на МЗТ?
Јесда прашањево застарено,знам беше пред 3-4 години :)
Тој е причината зашто почнав,а после и прекинав да трењирам баскет (како и пола од типците кои беа во Работнички) :)
да бе Цевка им е уште тренер на ТОРУС (младинксата екипа)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Epa aj ce te molam pitaj nekoj sto se razbira povece vo kosarka i vo toa sto se cekori .
Jas ce se obidam da ti objasnam cemata koga a frli topkata kon kosot ne bese padnat na nozite nego a frli vo skok sto znaci nema cekori neznam dali ti e jasno no po se mislam oti pak nema da ti bide jasno ali taa e koga gubite ce barate nes da se opravdate pozzz
Ти ќе да си тој што треба да „пита„ некој што повеќе разбира. Чекори биле пред да шутне, а колку си играл кошарка кажува фактот дека викаш дека шутнал во скок, а не кога паднал. Да си играл ке знаеш дека кога ке паднеш од скокот неможеш ни од под кош да погодиш, а не па од 10 метра. Јас зборев со една клапа од судии и сите ми кажаа дека чекорите биле чисти како солза.

А на Мицевски, само сестра му....
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
eeeeeeee kakva zelba imam da go vidam negde, po ulica ili sl, pa da mu vratam za site zivci za nego so gi iskinav. se nadevam ke dojd:vozbud:e toj den...
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
ne znam zosto,no mislam deka nekoj od podmladokot definitivno ke mu ja sredi kolata za farbanje na micevski hihihihiihiii
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ne znam zosto,no mislam deka nekoj od podmladokot definitivno ke mu ja sredi kolata za farbanje na micevski hihihihiihiii
Интересна идеја да ти кажам право би можело да го средиш тоа да се остваре а .:pos2::pos2:.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
SAMO DA MU JA NAJDEME KOJA E KE MU JA REKONSTRUIRAME......
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
хах како на тие џидарите ви текиња после утакмица со работнички Мац кога им дојде и кога почна да ги лупа и после цело фемили на колата лол греота парче им беше!
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Со Мзт секогаш се интересни утакмиците, знам дека у недела ќе дадат се од себе за да не победат ама ќе видиме шо ќе биде, у секој случај идеме у недела.
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
ke bide neizvesno a isto i u strumica.na strumica ke im fali polovina sostav megu koi i bogoev, grncarov,pupovic ...
do F.A
momci kako e.se spremate za utre a?se nadevam deka ke bide interesna utakmica pa podobriot neka pobedi.
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
ja mislam deka pointeresno ke bide navivanjeto! :D
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
eeeeeeee F.A so sreka utre da gi pobedite na feni


STRUMICA VO SRCETO
 

Kajgana Shop

На врв Bottom