Фан клуб: МЗТ Скопје

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
:pos2: :pos2: :pos2: ce bide interesno za kupot edvaj cekam da dojde ce ima smeenje hahaha
Ќе биде, ние ќе губиме 20 разлика и ќе бидеме нервозни, и ќе кренеме поглед од теренот и ќе го пратиме на трибината каде што седат лозари и ќе ја видиме добро познатата сцена и нели како можеш да си отидеш ненасмеан кога ги гледаш ваквите...
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
more radical koj taka vika be a? ili se se naoga vo tvojata glava pa odma da napagame luge so ne se od skopje.dobro eve nema da igra pa ce ve poserime
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ќе биде, ние ќе губиме 20 разлика и ќе бидеме нервозни, и ќе кренеме поглед од теренот и ќе го пратиме на трибината каде што седат лозари и ќе ја видиме добро познатата сцена и нели како можеш да си отидеш ненасмеан кога ги гледаш ваквите...
Такви членови како што го гледаш тиа на клипот не постојат веќе во Лозари. Поради прејасни причини сите како Шерифот шо го викате вие ,беа избркани и не беа ни вчера во Битола. И мислам дека ногу поубаво си поминаме без нив оти само место зафаќаа во автобусот и ништо не навиваа....
 
Член од
28 февруари 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
ej znam deka toa nema veza so kosarka...ama slusnav deka vcera na mitingot na plostadot pelA bil uapsen vodzata na CPB koki....toa doslo koga grupa demostranti se upatile kon grckata ambasada i pritoa gi mavale na zelkite so kamenja....policijata go uapsila komandan koki posto toj gi potiknuval demostranti da mavaat...spored mene svaka mu cast na koki se glede kako se brani svojata zemja UNITED MACEDONIA
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ej znam deka toa nema veza so kosarka...ama slusnav deka vcera na mitingot na plostadot pelA bil uapsen vodzata na CPB koki....toa doslo koga grupa demostranti se upatile kon grckata ambasada i pritoa gi mavale na zelkite so kamenja....policijata go uapsila komandan koki posto toj gi potiknuval demostranti da mavaat...spored mene svaka mu cast na koki se glede kako se brani svojata zemja UNITED MACEDONIA
А и ти си од неговите копуци очигледно. Се гледа како се бранат партиските интереси, а не државните. Од кога државен интерес е да се кршат амбасади???????

а за Мзт - Вардар, една од најинтересените утакмици во досегашниов тек на првенството, ако изгуби Вардар неговите шанси за влез во плејофот ке се сведат само на теорија, а Мзт ако победи, ширум си ги отвара вратите не само за плејофот, туку и за добро стратно место во плејофот
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Многу подобро ќе биде МЗТ да избори место во плеј офот..ќе биде интересно и на теренот а богами и на трибините..
За Коки...слушам оти бил СДСМ војниче...ама алфите му дале остав..
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
МЗТ тепаше ! Браво МЗТ само така да продолжиме !
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ај честито колко го тепавте вардар?
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.790
Поени од реакции
71.921
Sega RABOTNICKI ni go gleda gazot!
A koki go uapsija i iskreno mozda nebese on najvinoven vcera, ama toa e.
NAPRED MZT!!!!!!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom