Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
aj cestito pobedata nad favoritot strumica,a so toa sto pisuvate na rabotnicki forumot se gleda koj prv pocnuva so provokacii preku internet ,namesto i vie da cestitate pobeda vie odma so provokacii.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
бравоооооооо МЗТ да се надеваме дека ќе продолжат така
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
24
Eden pozdrav od THE NIGHTMARE koj e baniran pa me zamoli da vi prenesam "AH STRUMICANI BE STRUMICANI,DVA PATI SI GO JADETE OD NAS...MUJO VI GO SIBNA PA VIE CUDETE SE.DALI VASATA KRATKA I NESLAVNA ERA ZAVRSUVA.....HMMMMMMM DA DA.ETE VI GO I MAJMUNOT AMA I ON NISTO NE MOZE DA VI POMOGNE,SAMO MI E ZAL SO NEMOZAV DA GI VIDAM TIE VASI FACI KAKO ZALITE ZA PORAZOT!!!
ISKRENO VAS LJUBO DO SMRT SO MZT SKOPJE"
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
vo kavadarci ke se odi sigurno,a kako sto kaza aerodromka za podetalni informacii prati go nasiot forum
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Ah be VEPAR I AERODROM.!!! Ve citam i nemozam da prestanam da se smeam.Te niva, te motokultivator neznam sto.Grad, vijulici, nevreme, brazdi.......Se taa pak taa.Ako imate nesto pametno i argumentirano kazete.Od deka me znaes ti na mene? Od nikade i ne govori bez vrska.Ako nekoi stvarno se seljaci, ne znaci deka site se pravo.Nogo losa slika mi davate za mladinata vo Skopje(ako ste mladi).
P.S. licno se smeam na teskite seljaci ama se somnevam oti tolku mnogu koristat internet.
I nemoj pak istata replika: Motika, kopaci, niva, ti rekov mi rece, vamte tamte:toe:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Шо е ваа работа слушам дека клубот не сакал да ви ги плати картите за во Кавадарци дали е вистина ова или само дезимформации се шират ама искрен одговор барам ај поздрав..
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Шо е ваа работа слушам дека клубот не сакал да ви ги плати картите за во Кавадарци дали е вистина ова или само дезимформации се шират ама искрен одговор барам ај поздрав..
kako moze karati da ne ni plati, a da ni plati avtobusi ????? nema logika :helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
kako moze karati da ne ni plati, a da ni plati avtobusi ????? nema logika :helou:
Не у ред е работата само јас така слушнав дека клубот не сака да ги покрие трошковите за навивачите за патувањето во Кавадарци али сепак се дезимформации чим негираш ти верувам.
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Не у ред е работата само јас така слушнав дека клубот не сака да ги покрие трошковите за навивачите за патувањето во Кавадарци али сепак се дезимформации чим негираш ти верувам
Па и да не ги плати клубот мислиш дека ќе претставува тоа некаков проблем!?Како што ти кажа аеродромка нема логика да ни плати автобуси а карти не!А и да не ни плати ние сами ќе си земеме не се проблем 100 200 денари.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
Не у ред е работата само јас така слушнав дека клубот не сака да ги покрие трошковите за навивачите за патувањето во Кавадарци али сепак се дезимформации чим негираш ти верувам.
Taка си се тешите не се секирај ке дојдеме само виша сила и не дајбоже некое може да не одврати од средба со вас конобарите:bil:
Иначе на радио кажаа дека во сабота снег ке паѓалоbik
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Не у ред е работата само јас така слушнав дека клубот не сака да ги покрие трошковите за навивачите за патувањето во Кавадарци али сепак се дезимформации чим негираш ти верувам.
Ова е муабет пуштен од некој ваш воџа за да не се исплашите пошто ќе доаѓаме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom