Фан клуб: МЗТ Скопје

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
dada mislev za vtora polu sezona znaci ke pravi dobar tim sto znaci deka kvalitetot na makedonskata liga ke bide na zavidno nivo i vtorata polusezona ke bide pointeresna so sreka na mzt
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
dada mislev za vtora polu sezona znaci ke pravi dobar tim sto znaci deka kvalitetot na makedonskata liga ke bide na zavidno nivo i vtorata polusezona ke bide pointeresna so sreka na mzt
Pa daj boze,pisi na youtube za deryll hill i kurtice rice i ke gi gleas so cuda praat momcite,a gagovic e dzver neviden,odlicna zamena za bol
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
micule be,pa vas od luna parkot samo toa vi ostanuva,da molite gospod djandarite da ni zabranat da odime na gostovanja hihihihihi.mozebi i u park ke ni zabranat da odime posto nema da mozat da vi garantiraat bezbednost bidejki edvaj se sobirate po 20 luge.vremeto ke pokaze,ke vidime i narednata utakmica dali sindikatot i sindikalniot vi lider ke vi dozvolat da "gledate" utakmica,posto i taka ne navivate.ako ne vi dozvolat,zdravje boze,ke si gledate prenos na tv :tapp: :tapp: :tapp:
ne se sekiraj ti za mojata bezbednost a kako vtoro mene nikoj ne mi zabranuva da gledam utakmica i bez ogled na toa sto bojkotirame ima luge od cpb sto redovno gi posetuvaat utakmicite samo sto ne sedat na navivackata tribina i nemame namera da se vratime dokolku ne dojde do promeni i povtorno razgleduvanje na ponudata za vo jadranskata liga.A za toa da vi zabranat da doagate vo gradski park nema zasto,zasto nekolku nedeli pred sekoja utakmica vo park zborite deka ke ne tepate pa pak nisto ne pravite...samo prazni prikazni za mali deca,a nie sekogas sme si tuka vo srceto na gradot iako momentalno ne ne gledate.:salut:
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
ne se sekiraj ti za mojata bezbednost a kako vtoro mene nikoj ne mi zabranuva da gledam utakmica i bez ogled na toa sto bojkotirame ima luge od cpb sto redovno gi posetuvaat utakmicite samo sto ne sedat na navivackata tribina i nemame namera da se vratime dokolku ne dojde do promeni i povtorno razgleduvanje na ponudata za vo jadranskata liga.A za toa da vi zabranat da doagate vo gradski park nema zasto,zasto nekolku nedeli pred sekoja utakmica vo park zborite deka ke ne tepate pa pak nisto ne pravite...samo prazni prikazni za mali deca,a nie sekogas sme si tuka vo srceto na gradot iako momentalno ne ne gledate.:salut:
ej mn si smesen ej... hahahaha mislis deka toa e pricinata???? hahaha abe ne se rezilete samo ne postoite !!!:helou:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
ne se sekiraj ti za mojata bezbednost a kako vtoro mene nikoj ne mi zabranuva da gledam utakmica i bez ogled na toa sto bojkotirame ima luge od cpb sto redovno gi posetuvaat utakmicite samo sto ne sedat na navivackata tribina i nemame namera da se vratime dokolku ne dojde do promeni i povtorno razgleduvanje na ponudata za vo jadranskata liga.A za toa da vi zabranat da doagate vo gradski park nema zasto,zasto nekolku nedeli pred sekoja utakmica vo park zborite deka ke ne tepate pa pak nisto ne pravite...samo prazni prikazni za mali deca,a nie sekogas sme si tuka vo srceto na gradot iako momentalno ne ne gledate.:salut:
samo edno imam da ti kazam na tebe:Zasto stalno begate,zasto stalno begate....:):):)Abe be city park girls mnogu ste mi smesni,onaka mozete da se staite u kombinacija so dedo mraz!!!:pos2: :pos2:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
Koj bega be?Neznam koj begase poslednoto gostuvanje vo aerodrom koga odevme cela grupa i nekolku stotina metri pred sala ko picki samo so kamenja mavavte a koga ke se pustevme begavte po toa parkinzite megu kolite i po vlezovi i pak nie go izedovme od dzandarite zasto celo vreme se obiduvavme da dojdeme do vas a vie od 500 metri so kamenja i op da ve nema u sala.sega pred sala koga nie ve mavavme vas bevme 30 dusi a vie ako ste tolku fraeri sto ne dojdovte preku policijata pa da se tepame kako sto nie se obiduvavme kaj vas vo aerodrom bezrazlika sto jadevme kotek i od niv i od zelkite,nego vie pak op vo sala.Jas samo vikam deka mnogu zborite a nikako da ne fatite da ne tepate.Inaku vo incidenti pomegu cpb i family otkako postojat navivackite grupi family porano mnogu go jadel koga drugarite od aerodrom bile frlani vo ezeroto sred gradski park pa mokri trebalo da si odat doma(zboram pred 6-7godini ako ne i poveke)sega moze sme poslabi i pomalku brojni od vas ali pak ke kazam mnogu zborite a malku pravite.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Koj bega be?Neznam koj begase poslednoto gostuvanje vo aerodrom koga odevme cela grupa i nekolku stotina metri pred sala ko picki samo so kamenja mavavte

Уствари во право си, не бегавте од нас, сакавте само да влезете побрзо во сала :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
Koj bega be?Neznam koj begase poslednoto gostuvanje vo aerodrom koga odevme cela grupa i nekolku stotina metri pred sala ko picki samo so kamenja mavavte a koga ke se pustevme begavte po toa parkinzite megu kolite i po vlezovi i pak nie go izedovme od dzandarite zasto celo vreme se obiduvavme da dojdeme do vas a vie od 500 metri so kamenja i op da ve nema u sala.sega pred sala koga nie ve mavavme vas bevme 30 dusi a vie ako ste tolku fraeri sto ne dojdovte preku policijata pa da se tepame kako sto nie se obiduvavme kaj vas vo aerodrom bezrazlika sto jadevme kotek i od niv i od zelkite,nego vie pak op vo sala.Jas samo vikam deka mnogu zborite a nikako da ne fatite da ne tepate.Inaku vo incidenti pomegu cpb i family otkako postojat navivackite grupi family porano mnogu go jadel koga drugarite od aerodrom bile frlani vo ezeroto sred gradski park pa mokri trebalo da si odat doma(zboram pred 6-7godini ako ne i poveke)sega moze sme poslabi i pomalku brojni od vas ali pak ke kazam mnogu zborite a malku pravite.
Micule do koga be vakvi muabeti ke sirite niz grad deka se vie tepate, se nie nekako begame... nejkam niso da zboram samo glej go klipov se zbori klipov izlisno e sto i da kazam.... JAKI SAMO NA ZBOROVI

 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Ете така гледам и јас дека од цајканите бегате да да...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Brat toa ne se organizira tuku taka , ali jas vo sekoj moment bi bil za , ne deka nesto imam golema omraza kon vas tuku onaka cisto da se vidi koj do kaj e a i malce adrenalince :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom