Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Дечки само да ве поздравам од студениот и преполн со снег денеска Ресен !

Две -три недели бев прилеп (таму студирам) , колоквиумска недела имавме па слабо со интернетот и активностите на кајгана..
Жал ми е што испуштив да одам во Битола на натпреварот, неможев соодветно друштво да најдам бидејќи наредниот ден полагавме...ама наредниот пат ако некој од членовите на форумов оди на гостување во битола или охрид (двата града се по 30км одалечени од Ресен, т.е. блиску ми се па идам за таму) би го замолил да ми кажит па да се видиме, да се запознаеме и да навиваме заедно !!

Читам неколку страни наназат, некои “персони“ се понашаат и прашуваат навивачи на МЗТ : “што ќе правите (ќе плачите) кога ќе изгубите кај нас“ -
Луѓево излеа уште не сфаќаат дека љубОвта кон еден клуб,кон една култура каква што е МЗТ нема многу врска со победите или поразите...
одговорот за сите нив е
ЌЕ ПЕЕЕМЕЕ...ЕЈ ЗАТЕБЕ...ЕДЕН Е САМО МЗТ..ОЛЕОЛЕЕЕ...ОЛЕЕОЛЕЕ !!!


Секоја чест :smir:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Џабе ќе објаснуваш кога незнаат што е љубов спрема кулб !!!
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.658
Поени од реакции
2.867
haha toj od resen drka na vas on ko seljak a vie ko pogolemi seljaci on ke svrsava na vas jbg toa e poz
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Сме воделе до 36-та минута, и на крај сме изгубиле 4
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
ете ви доказ,не знаат што збориме и се смеат ко ментални,што очекуваш од платеници и медени срциња:helou:

Mедени срценца хахахаха Сити Фард Бојс платеник бојс,него Коќи го молел цело Ѓорче т.е на Брзи да му да пушти луѓе за на утакмици и за со мзт...цццццц мизери бојс
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Стално ко секад...Така со Пелистер, така и со овие...Уште еден доказ дека секој може секого да победи у смрденава ни лига...Јбг, сме немале среќа, идеме даље...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Mедени срценца хахахаха Сити Фард Бојс платеник бојс,него Коќи го молел цело Ѓорче т.е на Брзи да му да пушти луѓе за на утакмици и за со мзт...цццццц мизери бојс
Bravo majstore , pismenost nula :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom