Фан клуб: МЗТ Скопје

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Колку што знам јас Морбан следната сезона нема да игра во Вардар.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ова е приватна порака што ми стигна, и сакав да ја споделам со сите вас и да ве прашам дали знаете што е најголема трагедија?

Liverpool FAN напиша:
AERODROM NAJGOLEMO SELOOO
CELO KE GO OBOJAMM
VO CRVENO I BELO...
pozdrav do SELODROM...
Епа вака, најголема трагедија е опинок од „населба„ Ченто кој чува овци и кози во својот двор, да ти каже дека ти живееш во село Аеродром хехехехе

Ако има куќа на два спрата вкупно 200 квадрати и двор од 1 декар, глава ставам дека, да му понудат за целиот имот еден стан во Ааеродром од 60 квадрати би прифатил и тоа со две раце хехехехе
 
П

Паспарту

Гостин
Ова е приватна порака што ми стигна, и сакав да ја споделам со сите вас и да ве прашам дали знаете што е најголема трагедија?



Епа вака, најголема трагедија е опинок од „населба„ Ченто кој чува овци и кози во својот двор, да ти каже дека ти живееш во село Аеродром хехехехе

Ако има куќа на два спрата вкупно 200 квадрати и двор од 1 декар, глава ставам дека, да му понудат за целиот имот еден стан во Ааеродром од 60 квадрати би прифатил и тоа со две раце хехехехе
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: хахахахахаха е за ова во право си! ја мислам дека и би доплатиле некое евро плус, сепак да бидеме реални стан од 60 квадрати во аеродром повеќе вреди од ваква куќа во ченто :)
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Ова е приватна порака што ми стигна, и сакав да ја споделам со сите вас и да ве прашам дали знаете што е најголема трагедија?



Епа вака, најголема трагедија е опинок од „населба„ Ченто кој чува овци и кози во својот двор, да ти каже дека ти живееш во село Аеродром хехехехе

Ако има куќа на два спрата вкупно 200 квадрати и двор од 1 декар, глава ставам дека, да му понудат за целиот имот еден стан во Ааеродром од 60 квадрати би прифатил и тоа со две раце хехехехе
zaradi vakvite komentari si mi drugar praviot radikal :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
А ви вреди ли да се замарате со такви работи?
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Слушнав дека МЗТ потпишал со некој млад кошаркар - екстра талент од Србија. Верно или Шпекулација???
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Слушнав дека МЗТ потпишал со некој млад кошаркар - екстра талент од Србија. Верно или Шпекулација???
МЗТ има потпишано со Македонец, роден во Шведска играл за младинска Шведска репрезентација, кој има и српски пасош, ама ако бил талентиран толку, немало да има по еден поен просек во Слога Краљево и уште помалку би дошол тука во Македонија (има играно и за Фрајбург)
 

Yan Gillan

Iron Maiden - my religion
Член од
12 мај 2006
Мислења
642
Поени од реакции
19
abe najdobar igrac u mzt e petrovski jane. Deckoto e zver inace mi e komsija u kapistec i mnogu go postuem i kako igrac i kako individua
 

Kajgana Shop

На врв Bottom