Фан клуб: МЗТ Скопје

V

Viktoranius

Гостин
Е и ја тоа истото ви го кажувам на вас ама кој да свати.
Абе момак нели гледаш дека на нас не не занима што ни зборуват другите, не не интересира едноставно. Вие ако сакате и на лустерот качете се неможете да ни кажете кои песни да ги пееме.

Си играме ние наша игра а тоа дали ви се допаѓа или не кур не заболе.
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Ај барем од што неможеш што друго да кажеш си призна све.
Ако сакате да бидете некоја малце поаселна група ќе ве занима и тоа како што мислат другите во врска со вашите песни.

На кој нас ??
На вас од струмица што тресете глупости(не сите).Види на тема куп на македонија.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ај барем од што неможеш што друго да кажеш си призна све.
Ако сакате да бидете некоја малце поаселна група ќе ве занима и тоа како што мислат другите во врска со вашите песни.



На вас од струмица што тресете глупости(не сите).Види на тема куп на македонија.
На мене не ме гајле ич за другите , си гледам за мене , ај покажи ми кај сум трескал глупости.
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Еве ти

Значи пак дојде по мојто дека и на вас ви е украдена и прва почнавте да ја пеете па мош и адјуците се ја виделе од делија од кај знаеш
они први почнаа да га пеет у македонија , и незначи оти од них се га земале другите навивачки групи . .
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе ај доста се карате АЈДУЦИ БЕСТ!
 
V

Viktoranius

Гостин
ВО СЕ СМЕ НАЈДОБРИ.

Во гостување, со песни абе со СЕ !
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
ВО СЕ СМЕ НАЈДОБРИ.

Во гостување, со песни абе со СЕ !
Да да сеа ми текна еве и на мене кој бевте вие.Вие бевте тие што не губат знамиња по гостувања и што се тепаат со полиција додека ви ги приведуваат членовите.Ова предходно што напишав све се глупости.Какви Ф.А. Ајуци is the best pozdrav4e
 
V

Viktoranius

Гостин
Да да сеа ми текна еве и на мене кој бевте вие.Вие бевте тие што не губат знамиња по гостувања и што се тепаат со полиција додека ви ги приведуваат членовите.Ова предходно што напишав све се глупости.Какви Ф.А. Ајуци is the best pozdrav4e
Мило ми е што свати. Поздрав4е.
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Мило ми е што свати. Поздрав4е.
Куртон глуп може и ќе сватиш што сакв да кажам со постот...ПРОВИНЦИЈАЛЕЦ ЕДЕН ГЛУП
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Мене да ми украдат главен транспарент ни мочана титула освоена со судии нема да ми биде утеха.
pa jas koga vikav deka vie ne odite na natpreveri za da gledate kosarka...odite i se natprevaruvate koj pogolemi gluposti ke napravi i koj poveke sredni prsti ke pokaze...so znaci vie navivate a ve boli k.. dali vasiot MZT ke ja osvoi taa "mocana" titula...jasno mie e togas zos se zadovoluite so 6 mesto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom