Фан клуб: МЗТ Скопје

Дискусија во форумот 'Баскет фан клуб' започната од arap, 12 април 2006.

 1. tane1979

  tane1979

  Член од:
  24 февруари 2016
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  96
  Воопшто не сте информирани добро
  Имаат одличен буџет , јаки спонзори , одлични услови за работа , плати огромни со редовна исплата.
  Се имаат , само немаат срце да остават на терен и да играат за клубот
   
 2. ColdSky

  ColdSky

  Член од:
  18 септември 2011
  Мислења:
  5.363
  Допаѓања:
  5.463
  Немале услови, што нема да прочиташ.
  Единствени 2 клуба што земаат плата на 1ви тимот на шнајдерот и тимот на Мзт.

  Капа доле симнувам на Работнички едино, земаа плата за февруари сега а гинат на терен, секоја чест.
   
  На Sasa Ilic му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sasa Ilic

  Sasa Ilic Jeбач нероткиња.

  Член од:
  24 август 2016
  Мислења:
  1.497
  Допаѓања:
  2.167
  Kaj го најдоа пензосов да коментира, жити се?
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tane1979

  tane1979

  Член од:
  24 февруари 2016
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  96
  Иве Иванов , мајсторе
   
  На MacedoniaTimeless му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DadoTom

  DadoTom

  Член од:
  3 ноември 2009
  Мислења:
  1.333
  Допаѓања:
  535
  На Македонија 1932 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. chef_cook

  chef_cook

  Член од:
  25 октомври 2011
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  779
  шо ќе кажете?
   
 7. Интегрален

  Интегрален

  Член од:
  11 декември 2013
  Мислења:
  699
  Допаѓања:
  582
  Јас ке кажам, играа едни лоши против едни најлоши.
   
  L00d10, bakigvg, Colt Willcox и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. L00d10

  L00d10

  Член од:
  24 октомври 2014
  Мислења:
  2.265
  Допаѓања:
  1.522
  Катастрофа жива, 12 поени за едно полувреме, 3 за една четвртина. Ете толку има да се каже за нашиот противник во ова финале.
   
 9. tane1979

  tane1979

  Член од:
  24 февруари 2016
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  96
  Одиме кон титула нова....

  А на Работнични ...титулите им го мочаме
   
 10. chef_cook

  chef_cook

  Член од:
  25 октомври 2011
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  779
  нека трепка☝️☝️☝️
   
  На Интегрален му/ѝ се допаѓа ова.
 11. chef_cook

  chef_cook

  Член од:
  25 октомври 2011
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  779
  многу сакам да го фатам ова бугаров да го пројдам со една машина на нуларица
   
  На Интегрален му/ѝ се допаѓа ова.
 12. fidanmk

  fidanmk

  Член од:
  30 септември 2011
  Мислења:
  2.204
  Допаѓања:
  1.782
  НЕМА ЗАСТАНУВАЊЕ, НЕКА СЕ МНОЖАТ!! :sneaky:
  [​IMG]
   
  На qazwsxedc, Talicniot Tom, vladok и уште 3 други им се допаѓа ова.
 13. tane1979

  tane1979

  Член од:
  24 февруари 2016
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  96
  По мрсен играч немам видено хахахах
   
  На vladok му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: