Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.563
Поени од реакции
22.322
Еве едно интересно видео од 10те најдобри играчи на Лејкерс..Уживајте...


 

Perfecto

Rugged'n'Raw
Член од
15 февруари 2007
Мислења
1.408
Поени од реакции
152
Еве едно доста интересно клипче.

 

Perfecto

Rugged'n'Raw
Член од
15 февруари 2007
Мислења
1.408
Поени од реакции
152
Ајде малку да живниме ...Во лето, зимски сон го има фатено фан-клубот.

Пазете ја сторијата.

Рон Артест сакал да се покажи како голем професиналец, па така на третиот тренинг во теретана дошол во 6:30 наместо во 7, за да биди прв и да остави добар впечаток. Но таму го чекало изненадување. Коби бил таму од 5:30, хаха.

Нема играње со Коби.

Go Lakers!
 

Jockata

Рапериште
Член од
13 август 2009
Мислења
158
Поени од реакции
7
Абе кој може со Коби мајстор си е смао кога ќе си замине во пензија не знам кој ќе ви ја води играта ќе плачете тогаш хахахаххаха.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ајде малку да живниме ...Во лето, зимски сон го има фатено фан-клубот.

Пазете ја сторијата.

Рон Артест сакал да се покажи како голем професиналец, па така на третиот тренинг во теретана дошол во 6:30 наместо во 7, за да биди прв и да остави добар впечаток. Но таму го чекало изненадување. Коби бил таму од 5:30, хаха.

Нема играње со Коби.

Go Lakers!
Затоа е Коби најдобриот играч во НБА!

Абе кој може со Коби мајстор си е смао кога ќе си замине во пензија не знам кој ќе ви ја води играта ќе плачете тогаш хахахаххаха.
Нема шо да плачеме, јас кога ќе се повлече Коби нема ни да пратам НБА, нема да е интересно:toe:
 

Perfecto

Rugged'n'Raw
Член од
15 февруари 2007
Мислења
1.408
Поени од реакции
152
Абе кој може со Коби мајстор си е смао кога ќе си замине во пензија не знам кој ќе ви ја води играта ќе плачете тогаш хахахаххаха.
Хмм секој мора да си замине кога тогаш. Да ќе биде тешко затоа што играч како Коби се наоѓа многу тешко, никој не ќе може да го замени, но сепак има тука многу талентирани звезди кој сакаат да играат во Лејкерс.

Еве Дурант мене ми прави многу ќеф. Ако Оклахома уште губат вака по 3-4 години логично е момакот да си побара друг тим.
 

Jockata

Рапериште
Член од
13 август 2009
Мислења
158
Поени од реакции
7
Играчи како Џордан,Коби ,Меџик и др. да не ги бројам сега се ретки нема замени за нив така да тешко ќе има носител на играта на Лејкерс кога ќе си замине мајсторот .
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Остана уште едно прсте на раката да се пополни:vozbud:



 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.563
Поени од реакции
22.322
Ајде малку да живниме ...Во лето, зимски сон го има фатено фан-клубот.

Пазете ја сторијата.

Рон Артест сакал да се покажи како голем професиналец, па така на третиот тренинг во теретана дошол во 6:30 наместо во 7, за да биди прв и да остави добар впечаток. Но таму го чекало изненадување. Коби бил таму од 5:30, хаха.

Нема играње со Коби.

Go Lakers!



:pos2::pos2::pos2:


Dont fu*k with Kobe..
 

Perfecto

Rugged'n'Raw
Член од
15 февруари 2007
Мислења
1.408
Поени од реакции
152
Ај додека сум на нет да постирам некои омилени фотки од Лејкерс! Тоа е, досада :)














И еве една најнова слика од новата женска на Ламар, Клои Кардашиан, сестра му на Ким Кардашиан.

 

Chimpanzee

Pazza Inter Amala !!!
Член од
9 септември 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
Абе кој како сака нека каже,али коа Коби више нема да игра,готово сите кје избегаат од Лејкерс претежно,иначе Коби си е легенда уште сега,Каков Џордан,Какви глупости.. Коби Тхе Легенд !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom