Jockata
Поени од реакции
7

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • касети-аут
  дони-аут
  тадеи-аут

  повеќе можност за менез и мота а богами и баптиста е добар кога ќе се уигра. се нервирам кога ќе видам мота резерва а нубот касети прв тим едноставно не го поднесувам. многу е битно да останеме 2 во серија а за да извадиме некоја пара +. инаку тоа е.....
  со тони може ке ви тргне се глеаме за неколку кола ваљда со Хидинк на клупа :)
  Abe eden foodball menadzer igrame.
  Ja sum im menadzerot, a oni se igracite. Se igra dva pati nedelno. Ne znam dali ke imas vreme za ovaa posto moras da bides prisuten na utakmica, zatoa sto ti igras ne e simulacija si ima komandi i taka.
  не стојам добро со Миланка така да види некој шо се знае подобро.Јас се борам само за подобро место во лигата пела го тепев вчера 0-1
  Се е тоа у реду али мислам дека сепак немате тим за скудето далеку сте од 2001.Поздрав Острово !!!
  nz brat neznam sto ke pravime pari za novi igraci nema a ovie prvotimcive pravat mnogu greski samo nades nisto drugo ne ni ostanuva
  тоа е брат Јуве и Интер имаат многу квалитетни играчи дури и резервите им се квалитетни, а ние имаме само 11 души кои се квалитетни но како што гледаш тие 11 ретко кога би изиграле заедно тоа е
  јоцка се забравам да ставам слики од дресовите кои ги имам од Рома ама кај и да е ќе биде :))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom