Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555


Томе Главчев се жалија, напукнале обручи од шут за 3п на Мзт.

Победа се пишуе днска иако игра не баш брилијантна, не очекуеше сви стартери да идев над 30 минута.

Следеќу суботу доваѓа Кожув окуражен, нека напунив батерие целу недељу имав пред себе ( нека испиев нешто вечер ) и следеќу суботу мора да изгинев!
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.109
Поени од реакции
4.964
Отров прокелави гмизавац да испие.
некад те много сакам :D

Математика е следеќа, МЗТ све да тепа и само од нас да изгуби и 2 смо :D[DOUBLEPOST=1460257126][/DOUBLEPOST]
Отров прокелави гмизавац да испие.
некад те много сакам :D

Математика е следеќа, МЗТ све да тепа и само од нас да изгуби и 2 смо :D
 
Последно уредено:
Член од
15 јануари 2015
Мислења
203
Поени од реакции
176
@комшијаTи Не га лжи човека, едн пост у 10 000 га погоди. Али овј е тј погоден. ГМИЗАВАЦ ХАХАХАХХАХАХАХАХАХХААХАХАХАХАХ


Иначе около озбиљни теме, ајде бе едн пут сви да ги тепамо, од нас да зависи нешто, преко кур више овј да тепа онога, онј да тепа овога и ке га фатимо Бога за муда. Ај да гу пунимо салу до крај и сг ако не поебев мзтито јебига, помалко ке ми биде криво него они ако тепав сви што треба, а ми да изгубимо од некога, посебно од њима дома маму ги ебу селску.

п.с. зашто имаш 100 профила на кајгану не можу да погоду кој тачно да га тагну :D :D
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Абе ја кажа пред некое време, од Фени само се знаеше дека ќе изгубимо и тој е тој, друго све мора да се тепа. Ќе се поклопив коцке ваљда еднпут и за нас :) Али ете га тј пораз од Струмицу у прв дел на сезону колко значи.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.259
Абе ја кажа пред некое време, од Фени само се знаеше дека ќе изгубимо и тој е тој, друго све мора да се тепа. Ќе се поклопив коцке ваљда еднпут и за нас :) Али ете га тј пораз од Струмицу у прв дел на сезону колко значи.
Легенда вика дека Ридлер му е консултант за спортску на Мандиќа
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Камо среќа да беше такој, барем и ја некој денар да видеше, овакој си падам још на прву што ќе гу пишу :D
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.259
Камо среќа да беше такој, барем и ја некој денар да видеше, овакој си падам још на прву што ќе гу пишу :D
Покрај Мандалу онуј годину и Мемиш се оправија у живот хахахаха за да не уплаќа овј даде му лишче на овога овј препише си и уплати и за њега чуе му :D
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555


Немамо мекдоналдс у Македонију, да га водимо Мишановиќа, да набаци кое кило. :D[DOUBLEPOST=1460287245][/DOUBLEPOST]
Гледаја е утисак недеље капетан. :icon_lol:
 
Последно уредено:

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.109
Поени од реакции
4.964
@комшијаTи Не га лжи човека, едн пост у 10 000 га погоди. Али овј е тј погоден. ГМИЗАВАЦ ХАХАХАХХАХАХАХАХАХХААХАХАХАХАХ


Иначе около озбиљни теме, ајде бе едн пут сви да ги тепамо, од нас да зависи нешто, преко кур више овј да тепа онога, онј да тепа овога и ке га фатимо Бога за муда. Ај да гу пунимо салу до крај и сг ако не поебев мзтито јебига, помалко ке ми биде криво него они ако тепав сви што треба, а ми да изгубимо од некога, посебно од њима дома маму ги ебу селску.

п.с. зашто имаш 100 профила на кајгану не можу да погоду кој тачно да га тагну :D :D
не бе едн имам тој су фанови други
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
1.167
Поени од реакции
375
Охрид нов прволигаш, да се надамо дека ќе бидев барем 50% од оној што беше пред неколко године АМАК :)
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.259
Охрид нов прволигаш, да се надамо дека ќе бидев барем 50% од оној што беше пред неколко године АМАК :)
Ако ништо друго барем нека организирав они куп куде њима има две трибине ке може да се иде да се гледа :D
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
1.167
Поени од реакции
375
Сфаќам га Курчу зашто се љигави, ама сам си га е тражија :D

#izdrzikurcho
 

Kajgana Shop

На врв Bottom