Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2005
Мислења
287
Поени од реакции
149
Абе човек разбери ја не викам дека некој ви ја направил кореографијата туку дека е слична, да не речам иста со таа на гробари. Исто како што после некоја акција наша или пак кореографија се поставуваат прашања и не тераат да ги одговориме така и јас сега поставувам. Знаеш сам дека јас убаво ги поставив прашањата без ниедна навреда или провокација.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Абе човек разбери ја не викам дека некој ви ја направил кореографијата туку дека е слична, да не речам иста со таа на гробари. Исто како што после некоја акција наша или пак кореографија се поставуваат прашања и не тераат да ги одговориме така и јас сега поставувам. Знаеш сам дека јас убаво ги поставив прашањата без ниедна навреда или провокација.
Епа и јас ти кажав бе човек дека сами ја направивме кореографијата..што знам можеби личат нешто но не е иста!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ Иста е. Тоа фала богу дека сами сте ја праеле, ама иста ви е со онаа на Делије (Џигер грешка си, не е на Гробари, од Делије е). Ај ако го најдем клипот ќе го поставим овде.

p.s еве го :)


Не го сфаќајте видеово како провокација, таква им е кореографијата јебига :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
^ Како што гледам нема некоја сличност со нашата...

Ние имавме ваљак кој ги газеше имињата на нашите ривали,а ова е тенк и по секое газење никнува по една буква.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
^ Не е баш иста во секој случај...ние не формиравме некој збор на пример како овие Убиј Каури или србина или нешто слично.

Сепак нашата кореографија сами си ја измисливме.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ Не е баш иста во секој случај...ние не формиравме некој збор на пример како овие Убиј Каури или србина или нешто слично.

Сепак нашата кореографија сами си ја измисливме.
Неможеш да речеш дека не е слична, скоро иста. У вашиот случај иде ваљак, кј Делије иде тенк. У нивниот случај обора по еден лик, кај вас оборате имиња на најголемите ривали. Кј нив само е + што излага по една буква, тоа е тоа. Поздрав.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Неможеш да речеш дека не е слична, скоро иста. У вашиот случај иде ваљак, кј Делије иде тенк. У нивниот случај обора по еден лик, кај вас оборате имиња на најголемите ривали. Кј нив само е + што излага по една буква, тоа е тоа. Поздрав.
Епа тоа е дека не е тотално иста.
Не ги пратиме српските тифо групи толку па да кпираме кореографии ;)
 
Член од
1 април 2011
Мислења
25
Поени од реакции
3
Неможеш да речеш дека не е слична, скоро иста. У вашиот случај иде ваљак, кј Делије иде тенк. У нивниот случај обора по еден лик, кај вас оборате имиња на најголемите ривали. Кј нив само е + што излага по една буква, тоа е тоа. Поздрав.
100 % procenti e od nas izmislena a vie sto gi imate kompleksite kaj nas toa e druga rabota ...
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
100 % procenti e od nas izmislena a vie sto gi imate kompleksite kaj nas toa e druga rabota ...
Барем да знаеш да ми одговориш некако, ама се гледа дека си малоумен и незнам што ми реплицираш, ка тебе никој не те спомна.

ИЗМИСЛЕНА од вас...а претходно и други ја праеле. Тоа е тоа правото :):):)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Барем да знаеш да ми одговориш некако, ама се гледа дека си малоумен и незнам што ми реплицираш, ка тебе никој не те спомна.

ИЗМИСЛЕНА од вас...а претходно и други ја праеле. Тоа е тоа правото :):):)
Хаха само колку хејтате...браво!

Сами ја направивме...сакате прифатете го тоа сакате пукнете...или правете што сакате!
 
Член од
3 февруари 2011
Мислења
17
Поени од реакции
1
vojvodi... GLEDAJTE NESTO UMNO STO KE VE NOSI NAPRED NIE BALLISTITE SME TOP TEMA SEGDE GLEDAJTE NEKOJ DA ZBORI I ZA VAS... GLEDAM GUBITE VREME KOPIRATE NASI ZNAMINJA... DRKATE NA NASITE KOREOGRAFII... GI SLUSATE NASITE PESNI.. I NA KRAJ STO ZNACI OVAA... NIE SME VI IDOLLI AA ??? PA AJDE SIKTER OD TUKA NE VE RACUNAME ZA NISTOOO AJDE PAUZIRAJTE NEKOLKU GODINI KAKO I SEKOGAS :P
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Хаха само колку хејтате...браво!

Сами ја направивме...сакате прифатете го тоа сакате пукнете...или правете што сакате!
Добро бре сами ја напраевмо па сами ја напраевмо. Со тебе праев муабет ка чуек, кој ку*ац се меша овја другиов што нема појма од ништо, барем нешто паметно да кажеше. Ти реков дека е слична на таја од Делије, вие знаете дали е копирана или не. Незнам што не е јасно туе.
vojvodi... GLEDAJTE NESTO UMNO STO KE VE NOSI NAPRED NIE BALLISTITE SME TOP TEMA SEGDE GLEDAJTE NEKOJ DA ZBORI I ZA VAS... GLEDAM GUBITE VREME KOPIRATE NASI ZNAMINJA... DRKATE NA NASITE KOREOGRAFII... GI SLUSATE NASITE PESNI.. I NA KRAJ STO ZNACI OVAA... NIE SME VI IDOLLI AA ??? PA AJDE SIKTER OD TUKA NE VE RACUNAME ZA NISTOOO AJDE PAUZIRAJTE NEKOLKU GODINI KAKO I SEKOGAS :p
1. Па сега кој изгуби време на копирање незнам, оставам на другите да процена. А многу од тиа што се разбираа проценија, таке да ме заболе ти што мислиш.
2. Еееееј дааа ја по цел ден ги слушам, планирам и свадба ка ќе праем да ми свира вашите песне.
3. Јес оф корс, вие сте ни идоли, зошто вие сте најдобрите у свет како може да не ни бидете идоли. На вас ви љубомора и Делије и Гробари и БББ и Торцида...гомна можа да јадат у споредба со вас, вие сте најдобри.
4. Е ова највише ме насмеа, жив хумор си мора да ти признаем :):) Да не ставам слика од пред 2 године, од градското дерби...како вашата трибина беше празна.

Ајде пријатно, и не ми реплицирај те молим више. Праев ја нормално муабет со Тони, незнам што се убацуеш у муабет без да имаш нешто паметно да кажеш.
 
Член од
3 февруари 2011
Мислења
17
Поени од реакции
1
SISAAAJJJ ........ MNOGU ME NASMEEAA EJJ HAHAHAH PA JA NE SPOMNAV BBB, ONKURENCOITORCIDA ILI NEKOJ DRUG BEE JA ZA U FYROM TI KAZAV DEKA NEMAME KONKURENCIJA SAKAS, NE SAKAS TOA E PRIMI JA REALNOSTA... ZDRAVJE NEKOGAS KE BIDETE NA NASE NIVO :P HAHAHAHAHAHAH
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom