Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
SISAAAJJJ ........ MNOGU ME NASMEEAA EJJ HAHAHAH PA JA NE SPOMNAV BBB, ONKURENCOITORCIDA ILI NEKOJ DRUG BEE JA ZA U FYROM TI KAZAV DEKA NEMAME KONKURENCIJA SAKAS, NE SAKAS TOA E PRIMI JA REALNOSTA... ZDRAVJE NEKOGAS KE BIDETE NA NASE NIVO :p HAHAHAHAHAHAH
Најди си место на друг фиромски форум.
На македонски форум, место има само за луѓе кои ја почитуваат државата. Штотуку доби перманентен бан.

Продолжете со дискусијата.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
vie najjaki ste i nikad ne ste kradele nisto ... zatoa nemate uste svoja pesma ... prvo : od 02.:17 http://www.youtube.com/watch?v=X8jpSbesyV8 vtoro :http://www.youtube.com/watch?v=GEYHny-srO4 VIDETE STO E KRADENA KOREOGRAFIJA
Тоа е кореографија што ја праа свите, низ цел свет.

А ова е ретка кореографија која прво ја напраеја Делије, ама океј нема врска вие си знаете.
 
Член од
1 април 2011
Мислења
25
Поени од реакции
3
samo nie sme go napravile i nikoj drug .. so taa koreografija na delije nema nisto slicno ama bas nisto
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
81
Поени од реакции
9
Зошто да не пишувам тука, ниту пцујам ниту навредувам некого? Ова е форум можам да пишувам во секоја тема која што не е под клуч. Ако имате форум тогаш незнам зошто лечите комплекси тука со нас.

И што сакаш да кажеш со шампионскиот поздрав? Ок шампиони сте и ви честитав за тоа, има тимови кои го освоиле првентството 5 пати повеќе од вас па нивните навивачи не се запалиле колку вас.
ppa sto sakam da kazem so shampionski pozdrav hmmm misli malku sto sakam da kazem.......da da mozes na sekoj forum a nie koga ce pisuvame na vas forum odmah vikate ajde sto pravite vamu idite kaj vasiot forum stvarno smesni ste.....hvala sto si ni cestital......a tie klubovi sto se po 5 pati shampioni...is se izagasnalo toa sampionskiot duhh zas odamnaa nemat osvoena....
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
ppa sto sakam da kazem so shampionski pozdrav hmmm misli malku sto sakam da kazem.......da da mozes na sekoj forum a nie koga ce pisuvame na vas forum odmah vikate ajde sto pravite vamu idite kaj vasiot forum stvarno smesni ste.....hvala sto si ni cestital......a tie klubovi sto se po 5 pati shampioni...is se izagasnalo toa sampionskiot duhh zas odamnaa nemat osvoena....
мислиш фан клуб ?
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
kemal alomerovic najverojatno ima nov transfer, negova nova destinacija e Moldavija, ne ja znam ekipata no nabrzina ke se doznae, mu blagodarime za se sto naprae vo sampionskata sezona :) i cekame da sa nadopolni negovoto mesto
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Изгледа Суат Зендели ќе ни замине и тоа најверојатно во Металург.Има неколку понуди но таа на Металург е најбогата.
Како негова замена има шанси да го гледаме Марко Јовановски голманот на Тетекс.
Мислам дека е многу добар голман со многу добри рефлекси.

Аломерович исто така ќе замине,а не се сигурни ниту Никитович и Ардиан Нухиу.
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Ni etidna Kemo isto taka nejca da mu prodolza dogovorot na Nuhiu da se nadevamo deka nekogo ke donesa nekako uspani mi deluvaa ovja od upravava
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
spored bliski informaci od upravata Almerovik otidna vo Moldavija....!
Ferhan Hasani ke go prodavame 400.000 Evra...Sali za 100.000 Evra i Xhelil Abdulla za 80.000 Evra drugite site ke sednat...(no igracite ke idat posle vtoriot krug od liga na shampioni) inaku za Hasani se zainteresirani Hajduk Split, Genk od Belgija, Dortmund i Dinamo Zagreb.
Isto taka ovoj leto ke doagat mnogu dobri igraci od evropa..(ne znam za kogo se zboruva) no avstriecot taka vetil deka ke donese solidni igraci !!
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Изгледа Суат Зендели го продолжил договорот денеска!
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
deneska eden srbin bese u trening ! igrase vo napad... !

mnogu dobar igrac bese .... !
--- надополнето: Jun 11, 2011 10:15 PM ---


Uploaded with ImageShack.us
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Србинот е Игор Павлович! Се надевам дека ќе потпише за нас!

--- надополнето: Jun 12, 2011 1:49 PM ---
Иначе освен Зендели договорот го продолжиле Никитович и Елмазовски,а во наредните денови се очекува и капитенот Мустафи да го продолжи договорот!

Србинот Павлович 90% ќе биде наш играч.Главевски ќе отиде на позајмица 6 месеци,Марјан Мицков не е веќе играч на Шкендија.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom