Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Не бе, изгледа ти будала се правиш и будали ги правиш овие што пишуваат овде а врска немаат кој транспарент го имале пред 10 години, сте требале амблемот посветол да го направите па да имаш основа да ме правиш будала..
Дете ајде си испил 2-3 пива и сега изиграваш Чак Норис!!

Ајде иди во вашиот фан клуб и попувај цела ноќ...и дркај на копиран транспарент,пошто тоа ви оди од рака!

И не треба ја да те правам будала...ајт сега!
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Дете ајде си испил 2-3 пива и сега изиграваш Чак Норис!!

Ајде иди во вашиот фан клуб и попувај цела ноќ...и дркај на копиран транспарент,пошто тоа ви оди од рака!

И не треба ја да те правам будала...ајт сега!
Кој Чак Норис кои пива бе? Ако се решиш да ме цитираш прави муабет до крај, ако не ич не ме цитирај и крај.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Кој Чак Норис кои пива бе? Ако се решиш да ме цитираш прави муабет до крај, ако не ич не ме цитирај и крај.
Хахха ах море...ти кажав ние го имаме трансот ти тврдиш нешто друго и до кој крај сакаш да одиме,ајде не се глупирај тука...иди дркај кај вас!
 
Член од
3 февруари 2011
Мислења
17
Поени од реакции
1
OOOO TONIIIII mnogu be se mucis zosto im praes tolku muaebt za nisto.....
SAMO TOLKU RECI IM..... BAD COPY vojvodi..... nareden put kopirajte podobro i glejte nekoja picka ne se zamarajte so nas... daleku ste
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ Конечно некој да пише нешто асално. Да, далеку смо од вас...вчера на стадион почнавте да идете и Ултраси невидени станавте.
И доста го дрвите со транспарентот, имате неколку грешке што докажуаа дека ви е нов транспаретот, ама никој овде нема да признае таке да ќе ве замолим да не ме цитира никој и продужите си со дискусија.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
^ Конечно некој да пише нешто асално. Да, далеку смо од вас...вчера на стадион почнавте да идете и Ултраси невидени станавте.
И доста го дрвите со транспарентот, имате неколку грешке што докажуаа дека ви е нов транспаретот, ама никој овде нема да признае таке да ќе ве замолим да не ме цитира никој и продужите си со дискусија.
Ако не сакаш некој да те цитира можеш да пишуваш на твојот фан-клуб!!

Оригиналот го имаме ние...вие лелекајте до сабајле ако сакате!
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Хахха ах море...ти кажав ние го имаме трансот ти тврдиш нешто друго и до кој крај сакаш да одиме,ајде не се глупирај тука...иди дркај кај вас!
Ој мој боже
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
81
Поени од реакции
9
Кој Чак Норис кои пива бе? Ако се решиш да ме цитираш прави муабет до крај, ако не ич не ме цитирај и крај.
a ti nemas tvoj forum...idi zbori tamu so tvoite mali drugari sto site ste po 15 16 godini..........A i nie Ballistite da ne se dereme na niven forum..sto se znae se znae Kopija na transot, ama eve vojvodite idat so glava vo zid....i vi preporacil nesto...imame svoj forum so svoj jazik...sto barame i nie vamu :)

a vie drugite makedonski naviaci, imate eden golem sampionski pozdravvv :)
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
a ti nemas tvoj forum...idi zbori tamu so tvoite mali drugari sto site ste po 15 16 godini..........A i nie Ballistite da ne se dereme na niven forum..sto se znae se znae Kopija na transot, ama eve vojvodite idat so glava vo zid....i vi preporacil nesto...imame svoj forum so svoj jazik...sto barame i nie vamu :)

a vie drugite makedonski naviaci, imate eden golem sampionski pozdravvv :)
Зошто да не пишувам тука, ниту пцујам ниту навредувам некого? Ова е форум можам да пишувам во секоја тема која што не е под клуч. Ако имате форум тогаш незнам зошто лечите комплекси тука со нас.

И што сакаш да кажеш со шампионскиот поздрав? Ок шампиони сте и ви честитав за тоа, има тимови кои го освоиле првентството 5 пати повеќе од вас па нивните навивачи не се запалиле колку вас.
 
Член од
2 март 2005
Мислења
287
Поени од реакции
149
Чекај малку нели рековте дека тоа знаме е кај член кој е во авганистан!? Тој да не е супермен што се вратил толку бргу или тоа случајно така:sneaky::sneaky:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ти мене ме замараш со овие твои дебилни цитати.
Ох бее...ајде доста јадеш бурек после плачеш по приватни пораки ама не сум бил јас...нека кажуваат членовите на кои си им пишал :D.

Ајде биди разумен и дркај кај вашиот фан клуб...
 
Член од
2 март 2005
Мислења
287
Поени од реакции
149
Какви индијанци сте вие кога ќе ви постави некој конкрентно прашање го избегнувате одма, пренесувајќи го муабетот во друга насока или почнувате да вреѓате и после плачете, абе овие почнаа први, ова она. Не ми одговоривте на моето прашање за кореографијата, сега нејќете да ми одговорите на прашањето за знамето. Срамота сте!!!
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Какви индијанци сте вие кога ќе ви постави некој конкрентно прашање го избегнувате одма, пренесувајќи го муабетот во друга насока или почнувате да вреѓате и после плачете, абе овие почнаа први, ова она. Не ми одговоривте на моето прашање за кореографијата, сега нејќете да ми одговорите на прашањето за знамето. Срамота сте!!!
Господине ако добро памтиш ти одговоривме дека не кореографијата ја направивме сами.Што сакаш да ти кажеме друго!!!

Срамота сте вие што нон стоп јадете бурек овде...ко божем да немате ваши фан-клубови!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom