Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Можете до сабајле овде да попувате...џабе ви е!

Тоа што го копиравте вие е црвено јако...оригиналот е побледо црвено.
Ако обратиш малку појќе внимание, ќе сфатиш зошто тој што е кај нас (И ЕДИНСТВЕНИОТ) е сликан на сонце, затоа и делуе дека црвената боја е посветла. Го видов ја, ист е како на сликата. Ама океј ви честитав ја за брзината со која ги праете транспарентите, свака част за тоа :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ако обратиш малку појќе внимание, ќе сфатиш зошто тој што е кај нас (И ЕДИНСТВЕНИОТ) е сликан на сонце, затоа и делуе дека црвената боја е посветла. Го видов ја, ист е како на сликата. Ама океј ви честитав ја за брзината со која ги праете транспарентите, свака част за тоа :)
И на сонце ќе го сликаме и ќе видиме како изгледа...сега сонцето ви е криво хахах.

Ајде бе кажав погоре да сакавме да правиме друг одма ќе го направивме....но го најдовме оригиналот така да...
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Сте направиле грешка што сте ја ставиле црната полукружна линија под амблемот.
Проверете и сами :sneaky:
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Само ова ќе го кажам...нема шанси транс кој е направен пред 10-15 години да изгледа така свежо како што изгледа тој на војводите.
Балисти немојте веќе да коментирате за оваа,не можеме да очекуваме дека овде на овој форум тие ќе го признават ова,но вистинскиот го имаме ние.

Прегледај го приврзокот 31854
Што правиме сеа со топката над амблемот?...на првите 2 слики од марс се гледа колку е избледена,а на овој новиов(вашиот нов) јасно се гледа дека точка не и фали:)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Хаха знаеме од кој бегавте....и како еднаш поминаа оние со плави маици па после нив оние со црвени...се знаеме ајде...
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Хаха знаеме од кој бегавте....и како еднаш поминаа оние со плави маици па после нив оние со црвени...се знаеме ајде...
Знаеме знаеме..т.е знаете дреноец,кале... 5,6 пати:D
http://i51.tinypic.com/30xeucm.jpg
http://forum.kajgana.com/attachments/249441_215114931852218_114743975222648_679208_7220519_n-jpg.31854/
избришана долната линија на амблемот со фотошоп...браво браво мн сте креативни:)
Војводи престаните со дискусија во овој фан клуб,се е докажано и нема потреба од понатамошни дискутирања со лажговци.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Знаеме знаеме..т.е знаете дреноец,кале... 5,6 пати:D
http://i51.tinypic.com/30xeucm.jpg
http://forum.kajgana.com/attachments/249441_215114931852218_114743975222648_679208_7220519_n-jpg.31854/
избришана долната линија на амблемот со фотошоп...браво браво мн сте креативни:)
Војводи престаните со дискусија во овој фан клуб,се е докажано и нема потреба од понатамошни дискутирања со лажговци.
Хахах ти кажи ни како го копиравте бе...

А за бегањето немој да ни кажеш бе...бабата кажа многу јасно тогаш.
А освен тоа и гостинска навивачка група ве бркаше на домашен терен :D
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
81
Поени од реакции
9
Само ќе го цитирам другаров. А вие најдите кај сте згрешиле у праењево на новиов транспарент. Само незнам кого пробуете да излжете, од авион се гледа дека транспарентов што сте го покажале е НОВ. Се познава по материјалот, едноставно ќе кажем уште еднаш...влагате од гомна у уште поголеми гомна. Само појќе се срамите ваке, ама ајде...сами себе се лжете ;)
lol ama si smesen.....koga prv pat gi pokazavme greskite sto se napraveni od vasa strana vo transparentot ti i tvojtie drugari vikavte: normalno materialot ce izgleda podoboar i bojata zasto ova slika sto ja imame nie e napravena od podobar aparat bla bla bla bla...a za toj originalot vikavte normalno ne mu e svezata bojata zasto ima sonce aparatot sto se slikal bil poslab terte merte vrti trti....stvarno komedija ste isto kao K-15 :A:A:A:A
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.382
Поени од реакции
28.221
lol ama si smesen.....koga prv pat gi pokazavme greskite sto se napraveni od vasa strana vo transparentot ti i tvojtie drugari vikavte: normalno materialot ce izgleda podoboar i bojata zasto ova slika sto ja imame nie e napravena od podobar aparat bla bla bla bla...a za toj originalot vikavte normalno ne mu e svezata bojata zasto ima sonce aparatot sto se slikal bil poslab terte merte vrti trti....stvarno komedija ste isto kao K-15 :A:A:A:A
А што докажувате сега, нели транспарентот не беше ваш? Зошто се сликале со балисти шал? Ако транспарентот не е ваш што бара на ваша трибина?
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
ballsiti gabe ne im objasnuvajte deka nemozemo da go ubedime celiov forum nas drzavata ne mrazi kamoli ovja
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
81
Поени од реакции
9
А што докажувате сега, нели транспарентот не беше ваш? Зошто се сликале со балисти шал? Ако транспарентот не е ваш што бара на ваша трибина?
:A:A:A dete slusaj vamu jas rekov deka tvoite mali drugari vojvodite ne znat sto zboruvat:A:A:A: koga rekovme mie deka od avion se gleda deka transot e nov...tie rekoa deka nie sme gllupavi..slikata e napravena od podobar aparat, bla bla bla :A:A:A... a sega toj za originalot vika deka se gleda od avion deka e novvv :A:A:A:A....ma smesni ste zimi sve
--- надополнето: Jun 4, 2011 5:16 PM ---
I dragi Ballisit...nemojte da se derete so ovije mali vojvodi i komitii....SHampionii smeeee :A:A:A.....uzivajte...naskoro celiot niven stadion Filip Vtori sve ke bide napolnet so BALLISTIIIIIIIIIIII...auaaaa ce goriiiiiiiiii :D:D:D
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
А што докажувате сега, нели транспарентот не беше ваш? Зошто се сликале со балисти шал? Ако транспарентот не е ваш што бара на ваша трибина?
Па не беше наш отсега е во наша сопственост.Го најдовме трансот иако има повеќе од 10 години од кога се појавил и тоа само еднаш во целата историја.Прво го најдовме сосптвеникот на трансот па тој не насочи каде може да го најдеме бидејќи он е надвор од државата.

Иначе се надевам дека Зендели ќе го продолжи договорот заедно со Мустафи,иако за овој вториот знам дека ќе остане кај нас,туку голманот е можно да ни оди.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom