Фан Клуб: Челзи

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.559
Поени од реакции
52.351
Ебано е ладно надвор, се мрзнеме, поготово што сега е мразарник, плус не ми се свиѓаат во Ајриш и услугата и тоа што прошли пат ко да гледавме на стрим. :D
Мoже и внaтре дa се резервирa, сaмo не знaм дaли ќе ни пуштaт глaс тaкa. Тoa штo не јa бивaше сликaтa беше зaтoa штo не им рaбoтеше сaтелитскaтa, a сегa немa дa гo имa тoј прoблем. Секaкo, мoже дa се прoбa другa лoкaцијa, Ајриш е препoрaкa oд претхoднo искуствo. Вo Мoндaнo имaaт ли сaтелитскa или бaр Мaкс ТВ сo Аренa Спoрт?
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Мондано е слично како Ајриш, има некоја тераса, ама не е комплетно затворена мислам. Незнам искрено колку може потопло да биде.

Инаку, нема сателитска таму, ама има ги има арените, колку што знам кога бев последен пат...
 

dR3

Член од
9 септември 2009
Мислења
918
Поени од реакции
542
Евентуално може во Галери ако сакате, на тераса е стварно пријатно за седење, не е ладно. Едини проблем е што таму се збираат Јувенташи и не знам дали ќе може да се резервира.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
не кршете филм на редхеад, се договоривме ладно топло ке бидеме таму, па следните кај сакате кој сака нека организира
 
R

Redhead

Гостин
Јас немам ништо против да идеме на друго место ама веќе кога менуваме да биде тоа подобро од Ајриш, а Мондано не е, зашто и таму е ладно. Ете може да прашам за во Галери ако сакате.[DOUBLEPOST=1423645836][/DOUBLEPOST] 10994592_786752754751867_5145983085590973542_n.jpg
 
Последно уредено од модератор:

L.A

Член од
19 јануари 2014
Мислења
1.695
Поени од реакции
1.019
Mourinho : 'Long way to go. We will try to be good tomorrow, play well, and try to win in front of our supporters.’
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Евентуално може во Галери ако сакате, на тераса е стварно пријатно за седење, не е ладно. Едини проблем е што таму се збираат Јувенташи и не знам дали ќе може да се резервира.
Нема да има проблем за резервирање мислам пошто ние играме една недела после вас. Јас бев за супер купот негде крај на декември, кочан ладно беше на терасата, можда сега ставиле нешто или па потопло е од тогаш...али ај да не ви се мешам :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom