Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.

shema77

Borriello
Член од
30 јули 2009
Мислења
432
Поени од реакции
7
Aрап ај одјеби бе.Досаден си,и никој не ти става рецка.
Ти си бил навивач на Сити?Оф бе..гарант имаш купено дрес,ја имаш научено химната од Шити на памет летово,и сеа си голем фан,па си дошол нас да ни кажуваш дека не сме вистински фанови?

Ќе ти кажам и тебе како и на еден друг форумџија.
Оди уклучи Бумеранг,ти почна Скуби Ду!
Сето фанови на сити летово се накупчија...еден месец стаж,дошле овде на форум ќе не учат нас како се сака клуб...ах беееее:tapp:
 
Член од
1 јули 2010
Мислења
45
Поени од реакции
4
Aрап ај одјеби бе.Досаден си,и никој не ти става рецка.
Ти си бил навивач на Сити?Оф бе..гарант имаш купено дрес,ја имаш научено химната од Шити на памет летово,и сеа си голем фан,па си дошол нас да ни кажуваш дека не сме вистински фанови?

Ќе ти кажам и тебе како и на еден друг форумџија.
Оди уклучи Бумеранг,ти почна Скуби Ду!

изгледа не ме разбираш добро ја не сум дојден овде да провоцирам. Само ја кажувам реалноста.
И ко второ имам купено дрес од сити уште од 2008 и ги знам сите песни на сити на памет за разлика од тебе што се кладам дека не знаеш ни една.
Ко трето се кладам дека не си бил на ни една утакмица на челзи ,ако беше вистински навивач ќе идеше на жилина-челзи,а што се однесува до мене ја првата прилика да идам на стадион ја искористив и тоа беше во австрија со салзбург.Затоа немој вака да ги ставаш луѓето во заблуда од тебе сум сто пати поголем навивач.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
изгледа не ме разбираш добро ја не сум дојден овде да провоцирам. Само ја кажувам реалноста.
И ко второ имам купено дрес од сити уште од 2008 и ги знам сите песни на сити на памет за разлика од тебе што се кладам дека не знаеш ни една.
Ко трето се кладам дека не си бил на ни една утакмица на челзи ,ако беше вистински навивач ќе идеше на жилина-челзи,а што се однесува до мене ја првата прилика да идам на стадион ја искористив и тоа беше во австрија со салзбург.Затоа немој вака да ги ставаш луѓето во заблуда од тебе сум сто пати поголем навивач.
Добро...ај не досадвај...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
изгледа не ме разбираш добро ја не сум дојден овде да провоцирам. Само ја кажувам реалноста.
И ко второ имам купено дрес од сити уште од 2008 и ги знам сите песни на сити на памет за разлика од тебе што се кладам дека не знаеш ни една.
Ко трето се кладам дека не си бил на ни една утакмица на челзи ,ако беше вистински навивач ќе идеше на жилина-челзи,а што се однесува до мене ја првата прилика да идам на стадион ја искористив и тоа беше во австрија со салзбург.Затоа немој вака да ги ставаш луѓето во заблуда од тебе сум сто пати поголем навивач.
Мислиш тој не сака да оди на меч на Челзи? Од каде знаеш што го спречило да оди против Жилина? Не се сите по расфрлањето со пари (пример). Сите ние би дале се` да отидеме на барем еден меч за тимовите наши. Ако ти се усреќило тебе да одиш на меч на Сити убаво за тебе. Многу смешни коментари се овие мерење кој е од кого поголем навивач.
 
Член од
19 април 2010
Мислења
763
Поени од реакции
28
Aрап ај одјеби бе.Досаден си,и никој не ти става рецка.
Ти си бил навивач на Сити?Оф бе..гарант имаш купено дрес,ја имаш научено химната од Шити на памет летово,и сеа си голем фан,па си дошол нас да ни кажуваш дека не сме вистински фанови?

Ќе ти кажам и тебе како и на еден друг форумџија.
Оди уклучи Бумеранг,ти почна Скуби Ду!
sea city ili shity odluci se i ti :)
 
Член од
1 јули 2010
Мислења
45
Поени од реакции
4
Добро...ај не досадвај...
убаво ти беше кога победувавте да не сакаш марамче за солзи сега?
нема везе не се замарам со вас веќе плачете колку сакате ќе ве оставам да плачете на раат :)


GLORY CITY WITH THE POWER OF THE BLUE MOON WE WILL WIN THE PREMIER LEAGUE!!!
 
В

Вори

Гостин
Мислиш тој не сака да оди на меч на Челзи? Од каде знаеш што го спречило да оди против Жилина? Не се сите по расфрлањето со пари (пример). Сите ние би дале се` да отидеме на барем еден меч за тимовите наши. Ако ти се усреќило тебе да одиш на меч на Сити убаво за тебе. Многу смешни коментари се овие мерење кој е од кого поголем навивач.
Имам пари да го купам човекот,и да му ја полнам неговата уста со тие посрани пари.
Ама не галамам и не се фалам како него.
Бил на утакмица?Голем ташак.Да направам и ја 18 па ќе одам,и тоа во Лондон,а не на некој шугав стадион во Австрија.
Поглем навивач си?Вакви сами што се прогласуваат се најјаки,свака им част.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Толку фанови на Сити до сега не сум видел еј,сега се тепате вгради после ве нема...
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
убаво ти беше кога победувавте да не сакаш марамче за солзи сега?
нема везе не се замарам со вас веќе плачете колку сакате ќе ве оставам да плачете на раат :)


GLORY CITY WITH THE POWER OF THE BLUE MOON WE WILL WIN THE PREMIER LEAGUE!!!
Чаооооо:tapp:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
убаво ти беше кога победувавте да не сакаш марамче за солзи сега?
нема везе не се замарам со вас веќе плачете колку сакате ќе ве оставам да плачете на раат :)


GLORY CITY WITH THE POWER OF THE BLUE MOON WE WILL WIN THE PREMIER LEAGUE!!!
Глори Сити аааааааааааааааааааааааахахахаххахахахахаххахахахахахахахахахахахахахах
за потпис го земав ова :pos2::pos2::pos2:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Имам пари да го купам човекот,и да му ја полнам неговата уста со тие посрани пари.
Ама не галамам и не се фалам како него.
Бил на утакмица?Голем ташак.Да направам и ја 18 па ќе одам,и тоа во Лондон,а не на некој шугав стадион во Австрија.
Поглем навивач си?Вакви сами што се прогласуваат се најјаки,свака им част.
Уживај како пример го дадов тоа само :smir: Само што ме иритира до бескрај вака некој кога се споредува каков навивач е со некој друг.
 
В

Вори

Гостин

Еве едно видео за фанот на Шити од 2007 година,мислам..претпоставувам дека тој тогаш не ни знаел дека постои тим како Шити,ама ако нека види какво силување падне на Мостот,тогаш.

Ај сега молимте гитла,и немој да замараш во наш фанклуб.
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Мислиш тој не сака да оди на меч на Челзи? Од каде знаеш што го спречило да оди против Жилина? Не се сите по расфрлањето со пари (пример). Сите ние би дале се` да отидеме на барем еден меч за тимовите наши. Ако ти се усреќило тебе да одиш на меч на Сити убаво за тебе. Многу смешни коментари се овие мерење кој е од кого поголем навивач.

Тоа сакав да го кажам,нема секој пари да плати 200-300 евра да оди до Словачка или било која друга земја :toe:
 

shema77

Borriello
Член од
30 јули 2009
Мислења
432
Поени од реакции
7
Глори Сити аааааааааааааааааааааааахахахаххахахахахаххахахахахахахахахахахахахахах
за потпис го земав ова :pos2::pos2::pos2:
хаххахахаха брат се згазив од смеење и јас...абе кај му текнало:pos2:
 
Член од
1 јули 2010
Мислења
45
Поени од реакции
4

Еве едно видео за фанот на Шити од 2007 година,мислам..претпоставувам дека тој тогаш не ни знаел дека постои тим како Шити,ама ако нека види какво силување падне на Мостот,тогаш.

Ај сега молимте гитла,и немој да замараш во наш фанклуб.

haha go gledav toj natprevar i zasluzeno tepase celzi svaka cast :) i vo toj moment ja go sakav siti a ne ko tebe i da izgubi 20-0 uste ke go sakam
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom