Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.
H

^HITMAN^

Гостин
Знам дека не би треба сожалување и тапкање по рамо. Единствено ми е мака дека ви се падна Интер со Мурињо кој го знае целиот тим на Челзи од глава до пети. Да играше Челзи против било кој друг тим ќе победеше 100%. Здравје догодина, да сме живи и здрави.
 
F

fantomX

Гостин
Така и требит брат. До крај... :helou:
Уште еднаш јебига, ко веќе така го знам тимов, не е лошо и да се докопам до Лондон некако. Или ќе тргни нешто, или бар сето ќе пукни, да се знај на шо е работава.
А вакви дебилни ликови ми прекипе да гледам од година во година.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Да се соберевте вие од фан клубов ќе изизгравте боље од овие вашиве.

Ко некој 3то лигашки тим играше Челзи,аиии страшно слабо...
Поздрав момци,среќно у ПЛ. :smir:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Ни ПЛ нема да освоиме...со вакви дебили и глуп тренер :tapp:
 
R

Rigel Kent

Гостин
Да се соберевте вие од фан клубов ќе изизгравте боље од овие вашиве.

Ко некој 3то лигашки тим играше Челзи,аиии страшно слабо...
Поздрав момци,среќно у ПЛ. :smir:

Ne e tocno ne igrase Celzi slabo tuku perfekten bese Inter.:wink:
 
F

fantomX

Гостин
Знам дека не би треба сожалување и тапкање по рамо. Единствено ми е мака дека ви се падна Интер со Мурињо кој го знае целиот тим на Челзи од глава до пети. Да играше Челзи против било кој друг тим ќе победеше 100%. Здравје догодина, да сме живи и здрави.
Ќе прајме муабет догодина, овие дебили ќе бидат пцуени од мене и гонети за заминување се до мај. Ако не освојат Англиско првенство, тогаш проблемот е поголем. Иако и да го освојат не е многу помал.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Заслужено не победија......... Или Мурињо не победи..... Најдобриот тренер во светот!!!!
 
F

fantomX

Гостин
Ne e tocno ne igrase Celzi slabo tuku perfekten bese Inter.:wink:
А можеби Челзи играше.....ахмахмахм.....ЈАКО?!?!?
На Меаца беше гомнарија, смрдилаци, лајна на сите страни. Тогаш што беше вечерва?! Добра игра можеби?!???!?!?? :nerv:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Мизерни бевме што нема каде...на Стефморд тотално не надиграа,секоја чест за Мурињо,нека учи дебелиот..:uvo:
 
R

Rigel Kent

Гостин
А можеби Челзи играше.....ахмахмахм.....ЈАКО?!?!?
На Меаца беше гомнарија, смрдилаци, лајна на сите страни. Тогаш што беше вечерва?! Добра игра можеби?!???!?!?? :nerv:

Na Meazza Inter igrase pozatvoreno i so dvajca napagjaci.
Denes imase odlicna taktika od Murinjo , sepak Eto go resi natprevarot .
Toa bese klucot , inaku ke bese neizvesno do krajot .:wink:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Анелка на утакмицава ја имаше следната функција :
лево сметало по десна страна :kesa:
Прва грешка беше тоа што анелка играше пред калу :smir:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Уште еднаш јебига, ко веќе така го знам тимов, не е лошо и да се докопам до Лондон некако. Или ќе тргни нешто, или бар сето ќе пукни, да се знај на шо е работава.
А вакви дебилни ликови ми прекипе да гледам од година во година.

Не ме заебавај ја издржав од 2002 до горе-доле годинава... Алооооо завршивме еднаш у факинг уефа куп (мада на Белград гарант се сеќаваш:smir:) и јбг никој не е на врв цело време... се се врти.

Инаку од моја перспектива ве демне опасност да станете нешто ко Милан... од младите не видов ни еден перспективен вистински а остатокот имаат преголема километража во кариера набиено.

Младинска школа како?
 
H

^HITMAN^

Гостин
Ќе прајме муабет догодина, овие дебили ќе бидат пцуени од мене и гонети за заминување се до мај. Ако не освојат Англиско првенство, тогаш проблемот е поголем. Иако и да го освојат не е многу помал.
Навивам за Јувентус, но си го сакам Челзи онака уште од кога Виали беше играч/тренер. Добар е тимот бе брат, Мурињо ве надигра искрени да бидеме само затоа што ги знае сите играчи кој како игра и кој како размислува.
 

dR3

Член од
9 септември 2009
Мислења
918
Поени од реакции
542
Сега со сите сили кон ПЛ и ФА :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom