Фан Клуб: Црвена Звезда

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Браво 1-2 тоа требаше гостинска победа, инаку знаеме дека хајдук са бедни ама мора некого више да се победи.
Честитки:smir:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Добро е добро е, 3 победи по ред (2 лига и 1 куп), да се добие самодоверба само. Нека продолжат вака.
 
Член од
13 септември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
Pozdrav do site DELII na forumov i sirum svetot.Zvezda najdobriot klub na balkanot.Samo napred Zvezdo.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
So ogled na toa deka mozea da ne kaznat da igrame pred prazni tribini, a derbi ide i toa ne bi bilo u redu, pominavme so 27000 evra kazna zaradi aferata ''Majici"...

Kako i da e, ideme dalje, nema predaje, PRAVDA ZA UROSA, za derbi se planira preku cel SEVER da ima setalica so negoviot lik i so parolata...
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
[zEUs];1712759 напиша:
Браво 1-2 тоа требаше гостинска победа, инаку знаеме дека хајдук са бедни ама мора некого више да се победи.
Честитки:smir:

Му тргна на нашиов тренер а ?:)
Абе македонче ако не ја управи работата кој друг:baeh:
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Za zvezda sum uste od dete koga znam za fudbalot ama mnogu me iznerviraaa so Cukaricki 1-0 1-1 1-2 2-2 u 87 minuta i me preeeba na sportska ama posakuvam se najdobro vo idnina, poleka se vrakame kako so ni lice i se nadevam na pobeda nad Partizan 3-0 :smir::smir::smir:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Za zvezda sum uste od dete koga znam za fudbalot ama mnogu me iznerviraaa so Cukaricki 1-0 1-1 1-2 2-2 u 87 minuta i me preeeba na sportska ama posakuvam se najdobro vo idnina, poleka se vrakame kako so ni lice i se nadevam na pobeda nad Partizan 3-0 :smir::smir::smir:
Малце е 3-0, ќе им се истуримо за све до сеа што ни се дешаваше :wink:
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Za nosenjeto na majicive na mecot so jagodona so koj se bara prvada za Uros klubot e kaznet paricno so 600000din a igracive ukupno so 120000din.Se plasev nemoj da donesat nekoja odluka so nekolku meca igranje pred prazni tribini posebno sto se igra i derbi ili suspenzija na igraci taka neso sepak se e ok.No se lazat ako mislat deka ke se prestane so baranje na pravdata za Uros Derbito se igra vo nedela od 17cas tv prenos seuste ne se znae dal ke ima kao i sekogas samo da nebidi poloviona cas pred utakmica da kazat ke ima prenos bi bilo ubavo za onie koj poradi nekoj pricini nema da mozime da idime na marakana da go davaat direkno pa ke vidime daj boze da go davaat.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom