Фан Клуб: Црвена Звезда

Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Почна второ..
Со среќа нека е и со победа да се израдуваме :vozbud::vozbud:
 

КОСМЕТ

Косово је Србија
Член од
24 октомври 2009
Мислења
63
Поени од реакции
4
Кнежевиќ црвен,, тешка сељачина. Иначе на сите оние што им се гаси преносот само нека го изгаснат банерот што им одбројува.
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.133
Пошо не ја гледам утакмицата иам тапа нет можеш болдот да ми го појасниш...да не го палат Југ :toe:
Tocno taka pocnaja da go palat jug i sudijata normalno ja prekina utakmicata,a vo megjuvreme se smiruvaat glodari od strana na igracite...
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Штета. Ова беше добра шанса да се зголеми предноста пред Партизан.

Првото полувреме ептен слабо изигравме, немавме многу шанси, но со малце среќа успеавме да израмниме. Второто полувреме го игравме со играч повеќе и не успеавме да постигниме гол, наместо тоа примивме гол.
 

theHeartCollect0r

WIngZ of Sadness , hold my prayers...
Член од
6 август 2006
Мислења
299
Поени од реакции
10
Нема што да се жалат на судијата,сами се криви за резултатот. Кнежевиќ има црвен уште од 46та минута.Мислам дека немаше ништо да се смени и да се продужеше натпреварот уште 5 минути. За кој к*р го чуваа Блажиќ толку време на клупата не ми е јасно.
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Слаба игра особено второ полувреме и то со играч више али за навивање немам зборови глодариве не се ни слушнаа ко да бојкотираат.Ништо и понатаму сме први ништо не е завршено идемо дајле.
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.133
Aj u kurac neka ide sve...da mu ebem mater so igrac vise igramo i pak ne pobeduvaat.
Sredinata na terenot nikade ja nemase samo se gubea topki,Isah katastrofalen gi davase topkite kako na poklon,steta za Jevtic zasluzi deckoto da dade gol,ali srekata ne go posluzi nekolku pati. Ali ideme dalje samo napred pa naredna utakmica da se isturime vrz BSK...:toe:

DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA....
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.233
Поени од реакции
8.125
Добро бе пичка им матер на коментаториве. Кај кур изиграл Партизан одлично кога од единствените два шута дадоа два гола. А на судијата крвта да му ја ебам. Продолжи 4 минути а прекинот само беше 6-7 минути. Кај се тука и 6 измени. Требаше да има продолжение 10 минути минимум. Мамата у пичка на сите да им ја заебам.
 

theHeartCollect0r

WIngZ of Sadness , hold my prayers...
Член од
6 август 2006
Мислења
299
Поени од реакции
10
Среќа што имаме најдобри навивачи, и бод разлика на табелата,што донекаде ја вади ситуацијата.А и стварно не ми е јасно кога ќе престанат да скандираат зашто ќутите кога уствари грми маракана :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom