Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
31 јули 2008
Мислења
2.796
Поени од реакции
1.509
Nasiot tim vo ova polu sezona se na se bese za sram.Ne zasluzuvaat nikakva podrska od kavadareckata publika ako prodolzat vaka ne veruvam deka ce ima mn publika vo salata. S-R-A-M-O-T-A
Полека брат, има уште многу да се играе, со Торус се опуштиле малку али и сам знаиш дека доколку сакат можат да ги тепат со 30 разлика.

Ушко и компанија ги нашлапавме како мали деца со 15 разлика, па еве ги плачат како мали пичиња по интернет и весници. А тоа што се спуштаат на ниво да се пцуат со мали деца ти зборува доволно колку сме му ја ебале мамата :)

Има време, има плеј оф итн.
 
Член од
31 март 2009
Мислења
57
Поени од реакции
3
Полека брат, има уште многу да се играе, со Торус се опуштиле малку али и сам знаиш дека доколку сакат можат да ги тепат со 30 разлика.

Ушко и компанија ги нашлапавме како мали деца со 15 разлика, па еве ги плачат како мали пичиња по интернет и весници. А тоа што се спуштаат на ниво да се пцуат со мали деца ти зборува доволно колку сме му ја ебале мамата :)

Има време, има плеј оф итн.
Drugar procitaj sto sum napisal pa posle zboruvaj rekov do sega sto sme napravile a ne rekov sto ce bide ponataka.minimum treba da a osvoime mak ligata iako so ovoj bugjet sto go imame treba i bibl da se osvoi ili pak minimum finale da se igra.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Среќна нова година и среќно новогодишни празници форумџии од Кавадарци се најубаво и немој да ми се опивате :tv:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Среќна нова година и среќно новогодишни празници форумџии од Кавадарци се најубаво и немој да ми се опивате :tv:
Фала бацко и тебе и на сите членови среќна нова година.А за опивањето ќе се запрашаат и други фактори
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
231
Фала Фала и на вас нека ви е среќна инаку не веруам дека ќе има некој Кавадарчанец трезен.:pos2::pos2::pos2:
Лозари Лозари пукаат до коска имаме кошарка подобра од НБА олстар :pos2:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Ајде и од мене Среќна Нова Година и Божиќни празници и да си поминете најубаво вечерва... оваа година да ви биде најсреќна, со многу здравје, љубов, пари... :helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ајде и од мене Среќна Нова Година и Божиќни празници и да си поминете најубаво вечерва... оваа година да ви биде најсреќна, со многу здравје, љубов, пари... :helou:
И титула :tv:
 

RBA

Член од
6 ноември 2009
Мислења
75
Поени од реакции
7
Среќна Нова Година и Божиќни празници и дај боже ова година да освоиме барем двојна круна од се срце ЛОЗАРИ ИСТОК. :pehar: :eek:lee:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.283
Поени од реакции
6.968
Ги суредивме Овче Поле,наредна пријателска некој да не знае :smir: ?
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.283
Поени од реакции
6.968
3 засилувања сега за сега...Освен Соколов донесени и уште 2 нови....Ренато и Роберт Димитриевски(првпат слушам за нив) :helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
3 засилувања сега за сега...Освен Соколов донесени и уште 2 нови....Ренато и Роберт Димитриевски(првпат слушам за нив) :helou:
Од Гостивар се момците и имаат по 18 години браќа се али не верувам дека ќе се смета на нив сериозно сепак сеуште се работи за младинци :helou:
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Утре ли играјме со Левски, 13 јануари ? Во колку е ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom