Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
28 март 2008
Мислења
210
Поени од реакции
0
Овој пост да не беше наменет за фан клуб Фершпед Работнички???
Иначе супер одигравте во 3/4 дури и поведовте ама во 4/4 мноогу слабо,мислам дека во тој дел од утакмицата изгубивте...се гледаме во Среда...спортски поздрав :smir:
Ne mora da znaci deka ako vi ja cestitam pobedata na temata FAN KLUB FENI INDUSTRI,i odma da mi vikas deka postot e za vo temata:fersped rabotini4ki,inaku za igrata,nekako se drzevme do poslednite 5 minuti,ama posle nogu greseme.ali toa e toa,aj vo sreda so ovce pole igrajme,pa se nadevam na pobeda,a na 14 april se gledame vo Jasmin.ima cela sala da vrie .:smir::smir:

Не игра Кол,не игра Фени.:toe:

Go nema hristov za provokacii,i na forumot e mirno,a koga ke se pojave na forumot,"rasura" so mislenja (neznam so ti e celta,ama definitivno izgleda deka sakas da imas poveke postovi )
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Ја у ствари и не осеќам никаква возбуда за било која утакмица во првенството...:toe:
Јасно е дека со Работнички ќе се решава у плеј-оф серијата...т.е у финалната серија.:)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Доброто у сета работа е шо со евентуална победа во последното коло ќе бидеме први на табелата и ќе имаме предност на домашен терен.Но како играме прашање е дали и во Кавадарци би победиле за 17 дена...Да се надеваме на најдобро
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Go nema hristov za provokacii,i na forumot e mirno,a koga ke se pojave na forumot,"rasura" so mislenja (neznam so ti e celta,ama definitivno izgleda deka sakas da imas poveke postovi na broj)
Провокација?Па не е провокација бе,Кол не играше како што тој знае во Самоков ги изгубивте и 2те утакмици,Кол не играше денес со Работнички повторно изгубивте.Чиста вистина.:toe:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Провокација?Па не е провокација бе,Кол не играше како што тој знае во Самоков ги изгубивте и 2те утакмици,Кол не играше денес со Работнички повторно изгубивте.Чиста вистина.:toe:
A кој игрееше денеска па да кажиш дека само до Кол било, само Цобето и Ѓуров имат пролазна оценка, и Гоцевски и Преко до негде... плејовите не ебаа најногу, ни еден не беше како шо треба да биде.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Треба да ги добиеме останатите пет утакмици за да бидеме први, под услов и Работнички да добие четири утакмици а да изгубе само од нас, значи немаме право на грешка до крајот
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
у сите мои постови сум напишал милион пати а денеска тоа се потврди најногу. Емил бриши шо подалеку од Кавадарци!!!!! Може да ги барате сите мои постови наназад и да видите дека тоа сум го пишел и уште си стоам на зборот, Емил најслаб дел од тимот, дрво невидено. Како може трета четвртина Кол со две лични а седе, го пушта на две минути до крајот прае уше една и у последна го остава од старт едини висок ( а Трајковски и турчинот у игра :salut:) у петорка со Ѓуров Мираковски Чемата и Браун... па тоа само ретардиран и идиот го може и никој друг. А да и special у последна четвртина 3 пати ни а сечат и ни поведуат со 7 разлика и он на крајот побара тајм аут :salut: Емил дај боже да го видиш виа пост и да си а изгледаш па утакмицата и да видиш кога Марин бараше тајм аут, три пати сериа ни пресечи. За тренер треба мозок , а ни може да се тешиме дека нема искуство:tapp::tapp: НЕМА МОЗОК прво Емил после друго....
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Вака нака па Рале ќе го укривите :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Вака нака па Рале ќе го укривите :pos2:
Остајте ми го Рале ви да не се караме :pipi::kesa:

Каа заврши третата четвртина Кепецот каа дади тројка си реку а сеа ги ебаме киниса и нашата каа у четвртата четвртина каа не подбраа убре дебре убре дебре по теме по чело пуфки не сторија јас пролазна оценка би му дал само на Бошњак,Преко,Цола другите сите беа катастрофа каа ќе почниме од Златето па ќе завршиме со Доналд незнам шо е финтата вака у криза шо влегоме али по денешната утакмица ја вака и толку шо не се разбирам у тактички замисли у кошарката мислам дека страшно многу ни треба центар Пачун,Уши,Трајковски лом не сторија под обрачите па на сета таа и на Димо селски му фати шутот и каа ќе собериш се ете го поразот.:salut:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
KAa ke soberes se na se ke dobies deka MNOGU SME JAKI e toa e rezultatot
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
KAa ke soberes se na se ke dobies deka MNOGU SME JAKI e toa e rezultatot
И сега Панче дете што треба да направам точак да ти купам може ли со помошни ногу си радосен глеам ја признавам поштено го примивме ти ми се курчиш тука јаки слаби има време да разбериме тоа кој е јак кој слаб долга е сезоната.:wink::baeh:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Остајте ми го Рале ви да не се караме :pipi::kesa:

Каа заврши третата четвртина Кепецот каа дади тројка си реку а сеа ги ебаме киниса и нашата каа у четвртата четвртина каа не подбраа убре дебре убре дебре по теме по чело пуфки не сторија јас пролазна оценка би му дал само на Бошњак,Преко,Цола другите сите беа катастрофа каа ќе почниме од Златето па ќе завршиме со Доналд незнам шо е финтата вака у криза шо влегоме али по денешната утакмица ја вака и толку шо не се разбирам у тактички замисли у кошарката мислам дека страшно многу ни треба центар Пачун,Уши,Трајковски лом не сторија под обрачите па на сета таа и на Димо селски му фати шутот и каа ќе собериш се ете го поразот.:salut:
Абе не си веќе Рајко фан а ?:back:
п.с Кажа пред неколку страни назад gODHEAD ако изгуби и денес(изгуби),црно му се пишува .
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Каа че вииш како се нервираше Дивна каа ја пцуеме ми се идеше да и го маанам 3 пати.:tv:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе не си веќе Рајко фан а ?:back:
п.с Кажа пред неколку страни назад gODHEAD ако изгуби и денес(изгуби),црно му се пишува .
Рајко секоаш а има мојта подршка ако мислиш дека аватарот и потписот ги сменив заради поразот специјално за тебе како најмлад комуњар од Струмица ќе го вратам назад.:pos2::pipi::back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom