Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe ako lazam da puknam,bolen sum i toa mnogu,ako ozdravam do utre doagam 100%,a inace jas priznavam imam samo 13 godini i da odam sam nema da me pustat roditelite:smir: ...
P.S imam golema zelba da go gledam Riste,go imam gledano no kako igra za Reprezentacijatam,se dogovoriv so tatko mi ako ozdravam do utre doagam 100%...
POzz.
 
V

Viktoranius

Гостин
Абе бути тама аналгин, парацетамол, оздравеј и одаме. Јас утре во 3 изгледа ќе тргнам.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe daj boze da ozdraveem,ako ne ozdraveem....:tapp:
Mnogu sakam da ja gledam utakmicata,se nadevam deka ke ozdravam:nesvest:
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Немој да заборавиш девојката со тебе да ја земеш !
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Kazi i na sestra ti,ako saka i ona da dojde...
P.S Ako imas da kazas nesto pamentno Ok,ak ne mrs na Mzt Fon Skopje!!!
 
V

Viktoranius

Гостин
Немој да заборавиш девојката со тебе да ја земеш !
Ај бе престани да сераш, па после ние први сме ги почнувале кавгите, ај иди си во тоа МЗТ ФОН СКОПЈЕ темата и надевај се на титула во наредните 20 години.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Kazi i na sestra ti,ako saka i ona da dojde...
P.S Ako imas da kazas nesto pamentno Ok,ak ne mrs na Mzt Fon Skopje!!!
Нема ти што други девојки да гледаш си имаш девојка носи си ја кој те терал да влагаш у врска со твоите 13 години. Кој фактор си ти да ми кажеш каде да пишувам?
В...Анус? Да не се нервираш? Гледам дека нема што да ми вратиш затоа што сфати дека глупости пишуваш и како што би рекол ти јас ти ја затнав муцката и единствено што успеа да пишеш беше да се вратам во темата на МЗТ? Јас се надевам цел живот и ќе се надевам на титула и тука ќе сум за МЗТ макар и да испадне од лигава, додека вие кога ќе снема пари Струмица ќе си идете секој по свој пат (ти најверојатно ќе идеш у местата каде што Париз во споредба со нив личи на село).
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Dobro fala na sovetot,i MRS ajde,ako imas da kazes nesto za Feni,oK.
Ako ne te molam ne tropaj samo.
P.S a na mene koj me teral,me teral,ama ako treba ke raskinam ke ja fatam sestra ti:pos2: :smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Нема ти што други девојки да гледаш си имаш девојка носи си ја кој те терал да влагаш у врска со твоите 13 години. Кој фактор си ти да ми кажеш каде да пишувам?
В...Анус? Да не се нервираш? Гледам дека нема што да ми вратиш затоа што сфати дека глупости пишуваш и како што би рекол ти јас ти ја затнав муцката и единствено што успеа да пишеш беше да се вратам во темата на МЗТ? Јас се надевам цел живот и ќе се надевам на титула и тука ќе сум за МЗТ макар и да испадне од лигава, додека вие кога ќе снема пари Струмица ќе си идете секој по свој пат (ти најверојатно ќе идеш у местата каде што Париз во споредба со нив личи на село).

Еми што кој к*р почнуваш расправија ?
Со што ми ја затна муцката бе теле, немате што да пишете во вашата тема па ајде тука ќе ги замарам другите, ама секако што може да пишете вие во вашата тема освен за вашето УЛТРАС стил на навивање. Немате еден пост поврзан за тимот, се се зборува за вашето навивање.
И да ќе одам на места каде што Париз изгледа село за нив да не љубомораш ?
И друго јас не ти реков да одиш во МЗТ темата, јас ти реков да одиш во МЗТ ФОН СКОПЈЕ темата, и ајде сега бришај не замарај, оти после ние ги јадеме бановите поради вас УЛТРАСИТЕ !
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Dobro fala na sovetot,i MRS ajde,ako imas da kazes nesto za Feni,oK.
Ako ne te molam ne tropaj samo.
P.S a na mene koj me teral,me teral,ama ako treba ke raskinam ke ja fatam sestra ti:pos2: :smir:
Кажав и пак ќе кажам кој кур си ти да ми кажеш кај да идам? Ти можеш само курот да си го фатиш и ништо повеќе знам дека си најпаметен сеа тек ти почиња пубертет ама мал си ајде ќе пораснеш.
Анус сум бил и во Париз и на уште многу други места не ти љубоморам воопшто. Прочитај во претходните страни каде ти ја затнав муцката ќе видиш, ќе сфатиш. Ако не приметуваш сите постови ти се вртат у круг размисли малку и смисли нешто друго, различно изгледа имаш капацитет за толку, или сепак не? И за тебе ќе повторам кој фактор и кој кур си ти да ми кажеш кај да идам? Ајде копачот у рака и на работа у нива ! Не е за вас интернет. Или ќе работиш на тие местата каде што Париз за нив е село?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ајде шо е воа бе дааа салата сте се сторили море Виктораниус шо се замараш со нив и вие па од Аеродром малце осет бре даа незнајте за доста одморите малце тоа куревите пичките сестрите и други работи што ги читам малце здрав муабет да се направе даа а не ти си ваков ти си онаков ви барем сте поголеми и повозрасни дај еден нека пресече и престанете даа незнам што постигнувате со тие препукувања ај малце управите се или ако дојде некој Администратор ќе има сечење на мртво..
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.987
Епа вие избувнавте без причина Ф.А само му предложи на Христов да го шетне пиќето до Кавдарци на кошарка и комбиниран од Лозари,и одма Виктор,анус почна да пцуе шо има лошо ако некој му дава предлог на друг за да се внесе малце романтика и емоции брејјјј ама се погани:bil:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom