Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ja sum iskompleksiran , sekoj den lapam B-Kompleks , pun sum so kompleksi sega :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ja sum iskompleksiran , sekoj den lapam B-Kompleks , pun sum so kompleksi sega :pos2:
Молим те прочитај му го објаснувањето за што значи поимот ископлексираност. Ме искина од смеење момченцево. Кутро тоа, не прекина да се бламира од кога улета на форумов
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Viktoranius ja toa ti objasnuvam uste od pocetok deka lapame nie , lapame strumicki FUFI . A objasnuvanjevo za iskomplekiranost mu bese :vozbud: , ova moevo so B-Kompleks e poblisku do vistinskiot odgovor
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
viktoranius ti od strumica bese neli? eb* gi skopjanite ne znaat so lafar
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Еве жив пример за искомплексираност.

Неможеш да прифатиш дека ви ги затнав муцките, па мора да негираш факти.
И јас тебе ти ја затнав муцката 3-4 пати (врати се поназад 2-3 страни) така да доста се правиш паметен и учи од грешките што ги пишуваш. Размисли пред нешто да напишеш. За Радикал збориш а всушност не приметуваш дека само се вртиш во круг со постовите и пробуваш да излезеш паметен ама не ти иде.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
И објасни ми кој ти е курот со овие "црвенки" што ми ги даваш? Во знак на немоќ тоа а? Да ти кажам право не ми значат ама баш ништо така да ако сакаш на секој мој пост давај ми црвенки.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Момци како е, че одиме ли утре на утакмица а, нормално дека че одиме...:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom