Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
NIE POSTOIME ALI LOSO E STO KAJ NAS NAVIVACITE SE PODELENI NA POVEKE GRUPI:
EDNI SO CEJKATA NAKO TAAA EKIPA
DR ZIZI TONI
TRETI ZAPAD SO FOKA KLEMA
I 4 TI
ONIE NA ZAPAD MALDITE KOI SE NA GODISNA VOZRAST OD 16-19
DA SE SOBERME SITE ZAEDNO I DA SE IZNAJDE PRAV VODZA I LUGJE STO KE JA VODAT NAVIVACKATA GRUPA KE BIDEME SIGURNO 300-400 ALI
SEA ZA SEA NISTO
SE NADEVAME NA PODOBRI VREMINJA
AKO NE SUM VO PRAVO NEKA ME DEMANTIRA NEKOJ STO E OD KAVADARCI
а ти у кој спаѓаш у тие од 3-5?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.991
Поени од реакции
1.266
Banda gola voda si brat,taka si akas,aj prodavi tam semki i smoki,ne mi raspravi za zoni.Posledni pet minuti edna licna da ne se svire ni vrz Taso,Latovic.U normalna drzava namerna se svire.A i dek vide zona,ili taka ti kazaa posle ka pijaate.Aj ne me zamari,propadnan talent si ,se poznava.A i za vozrasta si greska,pogolemko sum
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Banda,od tebe znam sigurno mnogu poveke i taktika i praktika.Se gleda kolku znaes koga go esapis Emil za trener,ako ne e tatko mu,srednoskolska ekipa ne moze da vode.Za lani za kupo ne sakam da komentiram,elaboriral sum sto pati,poslednite pet minuti ne svirea nisto za Strumica,da ne ti gi preraskazuvam akciite,a i eden od sudiite mi kaza(ne sakam da spomnuvam iminja,prijateli sme) deka na poluvremeto imalo i zakani vrz niv.Za finaleto u prvenstvoto posteno ne tepaate,fala mu na Timbata za toa,ama ako se setes so se ni pravi lani KFM na nas(suspenzii za Pupovic,Latovic,Grne) cela polusezona so sest igracii ja igraame,eksperimenti so treneri so politicka pozadina,arno e i do tam so stignaame.Ne se meri so mene sa znaenje,imam mnogu minat trud i igracki i logistika okolu ekipa,taka da bezpredmetno mi e.Ako moze igrac so igrae samo odbrana i pravi licni da ti e podobar od kompleten kosarkar so moze da igrae i 3 i po potreba 4,so grb svrten kon kos,ne znam dali ima prostor za mabet pravene
KAKO NE TI E SRAM ZA KOJ TATKO ZBORUVAS
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
NIE POSTOIME ALI LOSO E STO KAJ NAS NAVIVACITE SE PODELENI NA POVEKE GRUPI:
EDNI SO CEJKATA NAKO TAAA EKIPA
DR ZIZI TONI
TRETI ZAPAD SO FOKA KLEMA
I 4 TI
ONIE NA ZAPAD MALDITE KOI SE NA GODISNA VOZRAST OD 16-19
DA SE SOBERME SITE ZAEDNO I DA SE IZNAJDE PRAV VODZA I LUGJE STO KE JA VODAT NAVIVACKATA GRUPA KE BIDEME SIGURNO 300-400 ALI
SEA ZA SEA NISTO
SE NADEVAME NA PODOBRI VREMINJA
AKO NE SUM VO PRAVO NEKA ME DEMANTIRA NEKOJ STO E OD KAVADARCI
se e taka ,te podrzuvam potpolno .fokata ce go barate za vodja,ako treba za da ve spoe nekoj so ludjeto so se od upravata zaduzeni za toa,trajceti i nekoj drug i ja mozam da ve pomognam i terajte.ama da bidete evropski navivaci,a ne kako ovie otpadnici so i doma ne gi sakat so ni dojdoa deneska.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
se e taka ,te podrzuvam potpolno .fokata ce go barate za vodja,ako treba za da ve spoe nekoj so ludjeto so se od upravata zaduzeni za toa,trajceti i nekoj drug i ja mozam da ve pomognam i terajte.ama da bidete evropski navivaci,a ne kako ovie otpadnici so i doma ne gi sakat so ni dojdoa deneska.
глеам европски навивачи хахахаха абе уште не сваќате дека не моѓете вие да бидете навивачка група?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
se e taka ,te podrzuvam potpolno .fokata ce go barate za vodja,ako treba za da ve spoe nekoj so ludjeto so se od upravata zaduzeni za toa,trajceti i nekoj drug i ja mozam da ve pomognam i terajte.ama da bidete evropski navivaci,a ne kako ovie otpadnici so i doma ne gi sakat so ni dojdoa deneska.

TE SLUSNAV NA IZLEVANJE KOA GO RECE TOA ALI DO NEKADE SI VO PRAVO

AJ SE NADEVAME NA PODOBRI VREMENIJA MOZEBI KE SE NAJDAT PODOBRI LUGJE SO KE GO VODAT NAVIVANJETO KAJ NAS . SEPAK TAKA MU DOLIKUVA NA EDEN SPORTSKI GRAD KAKO STOE KAVADARCI
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Banda gola voda si brat,taka si akas,aj prodavi tam semki i smoki,ne mi raspravi za zoni.Posledni pet minuti edna licna da ne se svire ni vrz Taso,Latovic.U normalna drzava namerna se svire.A i dek vide zona,ili taka ti kazaa posle ka pijaate.Aj ne me zamari,propadnan talent si ,se poznava.A i za vozrasta si greska,pogolemko sum
e pa vaka nepropadnat talentu ama propadnat treneru.baba ti li promasi slobodno edno u poslednite 16 sekundi ili latovic.kaj si gledal ti ,so si gledal i za koe prvenstvo zboruvis be.da ne si gledal levski lukoil ti.zatoa i ti reku da ti pratam dvd da ti osveze ram memorijata,oti ghleam procesoro ti e overheat.ako treba da ti prevedam na strumicki ili na b'lgarski kako miluvas.
sinoca nekoj ti kaza oti noce se rabotat i drugi raboti.tvojot ram i procesor samo za semki i smoki li izmisli.moze si pogolemo kako so vikas ama procesoro ti e 286 od najstarite i teras na kliper programa.
sea ce odam malku pa da pijam so kosarkarite,a ti analiziri i pisi,koa ce se vratam se ce ti odgovoram,ama gledaj ziti se da ne ti se smeat site tuka,gledaj da bide nesto pametno.:salut::salut:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
глеам европски навивачи хахахаха абе уште не сваќате дека не моѓете вие да бидете навивачка група?
ne prajme muabet za grupa be masko.grupa,stado,krdo toa e za zivotnite.
probujme da se organizirame kako ludje so sakat sport i ce mozat masovno da idat na sport,sose deca i zeni,a ne da si gi merime koj kogo natepal.i tie so najnogu tepaa(englezite)sea se kitki za mirisanje.so mislite vi da prajte?
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Banda gola voda si brat,taka si akas,aj prodavi tam semki i smoki,ne mi raspravi za zoni.Posledni pet minuti edna licna da ne se svire ni vrz Taso,Latovic.U normalna drzava namerna se svire.A i dek vide zona,ili taka ti kazaa posle ka pijaate.Aj ne me zamari,propadnan talent si ,se poznava.A i za vozrasta si greska,pogolemko sum

a be semkar ne frlaj k,covi tuka i ne treskaj gluposti.
Samo da ti kazam deka na Emil tatko mu e pocinat koga toj bil mnogu mal i ne jadi GOMNA.Ako sakas da znaes kako bese utakmicata prasaj go na GRNE dedo mu LJOCETO on bese.A ako ne go poznavas LJoceto prasaj ja majka ti ona ce te zapoznae sigurno ja ima tresnato 5 pati.
I daj izgubise od tuka pisi si tamu za turnovo i milenium
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
каква победа луѓе.Па зарем имаме конкуренти оваа година.Па Христов се надевам имаше прилика да го видиш твојот идол.Човекот со надимак Ивана и човекот кој само на карпош може да му даде 20 + поени.Марјан Ѓуров?Па шо да се каже за човекот ЅВЕР.Каков само мотиватор со адреналин влева у дуел.Тасовски го чува како мало дете.Да не беа судиите ќе тепавме над 30.Но и вака е супер...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom