Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Зоки другарче еве ти уште еден доказ дека Аеродромци се големи љубители на домашна стока :pos2::pos2::pos2:
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]КАЈ ТЦ"БИСЕР" ВО НАСЕЛБАТА АЕРОДРОМ [/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Коњи повредија дете[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Повеќе од еден месец четири коњи се шетаат низ цела населба, а вчера утро биле пред ресторанот "Мекдоналдс" до ТЦ"Бисер" и удриле едно од децата кои минувале пред ресторанот[/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] Коњи удриле дете пред трговскиот центар "Бисер" во населбата Аеродром. Жителите на Аеродром велат дека повеќе од еден месец четири коњи се шетаат низ цела населба и дека најчесто можат да се видат како пасат по булеварските тревници. Тие објаснуваат дека вчера утро коњите биле пред ресторанот "Мекдоналдс" до ТЦ"Бисер" и дека удриле едно од децата кои минувале пред ресторанот. Горан Јовчевски, жител на Аеродром, вели дека во неколку наврати интервенирале до надлежните во Општина Кисела Вода и барале да преземат мерки коњите да бидат отстранети.
"Цел Аеродром е со измет од коњи. Ги има секаде и по булеварите и по зеленилото. Во Општината ни рекоа дека ќе побараат од Зоолошката градина да ги собере, но досега ништо не направија", додава Јовчевски.
[/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif](Е.А.)[/FONT]
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: СРАМОТА ГО НАПАЃААТ НАСЕЛЕНИЕТО:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Еј лозари ти глуп ли си или тренираш..Треба ли пак банови за тебе и сличните ти..Бојан фамилијарниот и Зоки Поки
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Па дури не дадете некој бан никогаш нема да се среди форумот. Само се заканувате а не банирате никој од тие што ги прават проблемите.

Поради тоа и ви се качуваат на глава.
И вас и нас.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Еј лозари ти глуп ли си или тренираш..Треба ли пак банови за тебе и сличните ти..Бојан фамилијарниот и Зоки Поки
Не сум глуп бе Маркус само ме нервира тоа што ти се правиш на три ипол гога ние ќе почнеме дасе браниме од провокациите на аеродромци тогаш одма те има да смируваш ситуација и да ни се закануваш со бан а каде беше пред тоа кога аеродромци вреѓаа провоцираа тогаш те немаше никаде или сега Радикалот ти е другарче и има попус за нив знам дека ќе ме демантираш сега во ова ама јас многу добро знам што и како е ситуацијата пошто сум веќе солидно долго време на форумов за да знам кој и што и како се затоа ако бидеш ригорозен биди кон сите а не само кон поединци веќе јас ако не забележуваш пробав да го смирам Бојанчето а тој ме отера у пм па што треба јас да правам да му ќутам он да вреќа како сака и после тоа одкако јас ќе му вратам се појавуваш ти и почнуваш ко бајагаи да не судиш сите уште еднаш ќе те молам биде еднаков кон сите така да нема лутби ок ли.:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Не сум глуп бе Маркус само ме нервира тоа што ти се правиш на три ипол гога ние ќе почнеме дасе браниме од провокациите на аеродромци тогаш одма те има да смируваш ситуација и да ни се закануваш со бан а каде беше пред тоа кога аеродромци вреѓаа провоцираа тогаш те немаше никаде или сега Радикалот ти е другарче и има попус за нив знам дека ќе ме демантираш сега во ова ама јас многу добро знам што и како е ситуацијата пошто сум веќе солидно долго време на форумов за да знам кој и што и како се затоа ако бидеш ригорозен биди кон сите а не само кон поединци веќе јас ако не забележуваш пробав да го смирам Бојанчето а тој ме отера у пм па што треба јас да правам да му ќутам он да вреќа како сака и после тоа одкако јас ќе му вратам се појавуваш ти и почнуваш ко бајагаи да не судиш сите уште еднаш ќе те молам биде еднаков кон сите така да нема лутби ок ли.:smir:
Исто !Ако нешто важи нека важи за сите !Навреда=БАН !
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Бојан е на пат...се чека админ
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Бојан е на пат...се чека админ
Да се надеваме дека е така:smir: И предлагам сега за секаква навреда нека се добива бан без разлика за кој се однесува вклучувајќи ме и мене самиот кој навредува нека оди на ладење.:helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Да се надеваме дека е така:smir: И предлагам сега за секаква навреда нека се добива бан без разлика за кој се однесува вклучувајќи ме и мене самиот кој навредува нека оди на ладење.:helou:
Се сложувам само така ќе се стави во ред форумот.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Ма не, на нормален форум корисници како овој Бојанфамилија97 јадат бан за 5 секунди.

Ама тука му е како дома. Де Бојанче прекини, де Бојанче ако сакаш не навредувај повеке, де Бојанче молим те не вреѓај......

Незнам шо да кажам.
Не е он крив што не пцуе нас и навредува, админите се криви и модераторите.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ма не, на нормален форум корисници како овој Бојанфамилија97 јадат бан за 5 секунди.

Ама тука му е како дома. Де Бојанче прекини, де Бојанче ако сакаш не навредувај повеке, де Бојанче молим те не вреѓај......

Незнам шо да кажам.
Не е он крив што не пцуе нас и навредува, админите се криви и модераторите.
Да не сакаш часови за однесување на му давам...
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Ако јас заслужувам бан тогаш и лозари заслужува а и мадрид!! :nenene:
Маркус треба да не се замараш и да го леташ од форумот а не да му даваш часови или да правиш незнам што.

Нели гледаш дека е дете.
Кај ке се разбериш?

Ова е тема за Фени Индустри. И претежно има луѓе од Кавадарци што дискутираат за кошарка, играчи, и.т.н.

Одеднаш од некаде доаѓа некој од некаде, и почнува да ти јаде гом*а за градот, за клубот, за играчите... Нај нормално е дека некој ке се навреди и ке му врати. Дали лозари, дали јас, дали некој друг - не е важно. Никој нема да молчи кога некој му с*ре над глава - и не треба да молчи.

Работата е да се искорени проблемот од корен.

Затоа Бојане треба да јадеш ти бан и никој друг.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Јас мислам дека треба како на фудбал фан клуб да си направиме тема провокации по фан клубовите и за секоја тема за секој фан клуб да си има задолжено по еден човек припадник односно фан на тој клуб да го известува модераторот за секој престап на својот фан клуб така и тебе Маркус ќе ти биде полесно да не бараш по сите тему што се случува и како е ситуацијата и со тоа мислам дека ќе се смалат провокациите дали се сложувате со мене.:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom