Фан Клуб : Фени Индустри

V

Viktoranius

Гостин
Ајде! Доста!
Него офтопик...
Онаа фризерката, позната по меракот по црниве, салонот кај триаголникот ли и беше?

:pos::pos::pos::pos::pos:

Струмикс не заебави, уште не е свестена од црниот па сега и ти и толку и треба. :pos::pos::pos:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ајде! Доста!
Него офтопик...
Онаа фризерката, позната по меракот по црниве, салонот кај триаголникот ли и беше?

Да да, кај триаголникот, можам да те однесам да на нов фриз ако сакаш, се знам со помошничката на Изабела :)

Ај вечер може ќе ве изненадам и со сликичка од Бела наша :)
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да да, кај триаголникот, можам да те однесам да на нов фриз ако сакаш, се знам со помошничката на Изабела :)

Ај вечер може ќе ве изненадам и со сликичка од Бела наша :)
Незнам дали е дојдена море на одмор беше во Шпанија таа а инаку коа помошничка а знаиш нејзина како се вика а.:vozbud::helou::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0

Со извинување до чкембари.... но тоа било пред 15 год:smir:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Па слушај солидно навивање паѓало пред 15 години, неспоредливо со моменталните Лозари, и со оглед на тоа шо снимката е катастрофа, камерата е оддалечена бар едно 20 метри а и на стадион се навива, доста гласно е, штета шо сум кењал у пелени кога се случувало ова :)
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Многу од вас не ни биле родени тогаш '93 или биле многу мали, али јас бев наа таа утакмица шо е на клипот, тоа беа златни времиња али ај се надевам дека пак ќе се вратат
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Абе тоа е, жртви сме на моменталната ситуација, секој сака да гледа квалитетен спорт во својот град ама за жал ретко кој има таква можност, па затоа кој бил на сведок на вакво нешто може да се смета себеси за среќен, иако сега му остануваат само спомените и сеќавањата од тие златни времиња.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Тие времиња секако нема да се вратат, еве сега Фени е шампион и пак не е тоа шо треба да биде на навивачки план, али сепак друго е Ф.К. Тиквеш друго е Фени, сето е убаво ама на кошарка никогаш нема да се соберат толку навивачи како на Тиквеш пред 15 години
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Тие времиња секако нема да се вратат, еве сега Фени е шампион и пак не е тоа шо треба да биде на навивачки план, али сепак друго е Ф.К. Тиквеш друго е Фени, сето е убаво ама на кошарка никогаш нема да се соберат толку навивачи како на Тиквеш пред 15 години
Sepak ja mislam deka treba da uzivame i vo ovie vreminja na K.K Feni Industri.Bidejki ako za taa generacija tie bile zlatni vreminja za nasata se ovie.Bidejki mozebi i tie togas gledajci gi evropejcite mislele deka toa ne e nisto no so tek na vremeto svatile deka toa vsusnost bil maksimulmot koj so nikogas podocna ne bil dostignat.Jas licno sum zadovolen i od ova navivanje,ne samo na Lozarite tuku vo globala cel Jasmin i licno se nadevam deka ke trae dolgi godini i sekako po moznos da se nadograduva...
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Тасе ја мислев општо на Кавадаречките спортски колективи, особено за фудбалот, а инаку за кошарка не правам муабет, добро ни е вака, се дури е полна салата не се жалиме.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Sepak ja mislam deka treba da uzivame i vo ovie vreminja na K.K Feni Industri.Bidejki ako za taa generacija tie bile zlatni vreminja za nasata se ovie.Bidejki mozebi i tie togas gledajci gi evropejcite mislele deka toa ne e nisto no so tek na vremeto svatile deka toa vsusnost bil maksimulmot koj so nikogas podocna ne bil dostignat.Jas licno sum zadovolen i od ova navivanje,ne samo na Lozarite tuku vo globala cel Jasmin i licno se nadevam deka ke trae dolgi godini i sekako po moznos da se nadograduva...
Искрено кажано еве од моја страна јас повеќе љубов имам кон Фк Тиквеш одколку Фени и би сакал да се врати фудбалот а ако се врати фудбалот ќе се врати и навивањето на стадионот башка сега ќе го реновираат спортски центар горе со трибини со се ќе биде и најверојатно Тиквеш таму ќе ги игра своите натпревари но дедека го нема Тиквеш ние си го имам Фени Индутри и можеме да бидеме сосема задоволни од прикажаното на нашиот тим од претходната сезона двојна круна до сега освен женска кошарка никој спортски колектив нема донесено во Кавадарци и тоа е за респект нели.:salut:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Edna informacija so ke gi interesira site posebno Strumicani.Abet Amir se otkaza od sponzorsvoto vo KFM i sega Markus ke nema da mora da se vadi so KFE.Komentarot na Amir bil sledniov...ZAREM MISLITE DEKA SO TOA SO SPONZORIRAM VO KFM DEKA SUM GO KUPIL TROFEJOT.ZA SITE TIE SO MISLELE TAKA(citaj strumicani) SE OTKAZUVAM OD SPONZORSTVOTO PA DA VIDIME DALI TAKA KE STANAT SAMPIONI.
ZAREM SUM MATEN DA DAVAM TOLKU PARI ZA DA SI GO KUPAM TROFEJOT KOGA SO TIE PARI MOZAM DA NAPRAVAM DUPLA POGOLEM BUDZET NA SOPSTVENIOT TIM I DA JA OSVOJAM LIGATA BEZ NIKAKVA KONKURENCIJA.TOA GO PRAVEV ZA OPSTO DOBRO NA MAKEDONSKATA KOSARKA ALI STETA SO NEZNAESE NEKOJ DA GO CENI TOA...VO IDNINA SE OTKAZUVAM I OD FUNKCIJATA VO KFM...


PREVZEMENO OD LOKALNATA TELEVIZIJA VO KAVADARCI I GO NAPISAV TOA SO GO ZAPAMTIV NE ME FAKAJTE ZA ZBOR
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Edna informacija so ke gi interesira site posebno Strumicani.Abet Amir se otkaza od sponzorsvoto vo KFM i sega Markus ke nema da mora da se vadi so KFE.Komentarot na Amir bil sledniov...ZAREM MISLITE DEKA SO TOA SO SPONZORIRAM VO KFM DEKA SUM GO KUPIL TROFEJOT.ZA SITE TIE SO MISLELE TAKA(citaj strumicani) SE OTKAZUVAM OD SPONZORSTVOTO PA DA VIDIME DALI TAKA KE STANAT SAMPIONI.
ZAREM SUM MATEN DA DAVAM TOLKU PARI ZA DA SI GO KUPAM TROFEJOT KOGA SO TIE PARI MOZAM DA NAPRAVAM DUPLA POGOLEM BUDZET NA SOPSTVENIOT TIM I DA JA OSVOJAM LIGATA BEZ NIKAKVA KONKURENCIJA.TOA GO PRAVEV ZA OPSTO DOBRO NA MAKEDONSKATA KOSARKA ALI STETA SO NEZNAESE NEKOJ DA GO CENI TOA...VO IDNINA SE OTKAZUVAM I OD FUNKCIJATA VO KFM...


PREVZEMENO OD LOKALNATA TELEVIZIJA VO KAVADARCI I GO NAPISAV TOA SO GO ZAPAMTIV NE ME FAKAJTE ZA ZBOR
Ќе видиме дали ќе си стои на зборот да не дава пари во КФМ.:pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ќе видиме дали ќе си стои на зборот да не дава пари во КФМ.:pos2:
Pa vo pravo e covekot zosto da dava pari koga moze so tia pari da donese solidni igraci so koj sto bez problem bi a osvoil ligata i bi bil konkurenten vo BIBL...Plus nekoj da mu ka usporuva titulata koga toa on go pravi za opsto dobro na cela liga
 
Член од
13 јули 2008
Мислења
3
Поени од реакции
0
Ајде сеа ќе ги видиме КФМ шо ќе прават. Сеа ќе се посере цела лига. А Мики ли го рекол тоа? Кога? Пишите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom