Фан Клуб : Фени Индустри

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
е па чекај сега, што се криви Фени што го имале Доналд Кол во нивната екипа. и не знам што го вртиш муабетот убаво си кажа дека Кол е слаб играч и сите овде ти се изнасмеаа и сега што пробуваш да се вадиш не ми е јасно. место да кажеш згрешив ти навлагаш во се поголеми глупости. и уште една работа, викаш да не беше Кол Струмица ке го победела Фени, е па да не беа Латовиќ и Пуповиќ немаше Струмица да се пласира во плеј-оф... кој ти овој муабет што го правиш дај соземи се малце
јас не кажав дека се криви фени .... а и мене да ме остаат сам и јас ке дадам 40 поени ...... и у струмица не играа само пуповиќ и латовиќ како кај вас кол тука беа и тасовски кој има 19 поени по напревар тука е и богоев и соколов и боснјак кои имаат сите над 10 поени по напревар позззззззз:bip::bip::bip::bip::bip:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
јас не кажав дека се криви фени .... а и мене да ме остаат сам и јас ке дадам 40 поени ...... и у струмица не играа само пуповиќ и латовиќ како кај вас Кол тука беа и тасовски кој има 19 поени по напревар тука е и богоев и соколов и боснјак кои имаат сите над 10 поени по напревар позззззззз:bip::bip::bip::bip::bip:
Доналд Кол играл во МЗТ !? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
јас не кажав дека се криви фени .... а и мене да ме остаат сам и јас ке дадам 40 поени ...... и у струмица не играа само пуповиќ и латовиќ како кај вас кол тука беа и тасовски кој има 19 поени по напревар тука е и богоев и соколов и боснјак кои имаат сите над 10 поени по напревар позззззззз:bip::bip::bip::bip::bip:
Одма се јавувам у клубо да те земат на проба, ќе те прааме на тебе как Кол, земи со ваглен намачки се :)
Џабе ти е шо кога ќе те земат на 15 год. у клубо а не знааш да водаш топката :smir:
И ајде престанете ајде, Кол си е тој шо си е, сакаш неќеш он ќе игра и оваа година за Фени ... И за крај само од кај заклучи дека Кол не го бива ?:uvo:

Доналд Кол играл во МЗТ !? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
:pos2::pos2: Абе ти очигледно не праташ кошарка, тии бре ... па овај нигата шо е кај вас нели е Кол? :pos2:

Дечкто пишал „како кај вас“, според моја теорија пошто е на “Фан Клуб Фени“


ИИИ Тимче за рекласација слушни си ја песната „Ружна Женска Имам“ од Студени Нозе ;)
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
јас не кажав дека се криви фени .... а и мене да ме остаат сам и јас ке дадам 40 поени ...... и у струмица не играа само пуповиќ и латовиќ како кај вас кол тука беа и тасовски кој има 19 поени по напревар тука е и богоев и соколов и боснјак кои имаат сите над 10 поени по напревар позззззззз:bip::bip::bip::bip::bip:
:back::back::back::back::back::back::back::back:
Немогуче:vozbud:
:bip::bip::bip::bip::bip:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Одма се јавувам у клубо да те земат на проба, ќе те прааме на тебе как Кол, земи со ваглен намачки се :)
Џабе ти е шо кога ќе те земат на 15 год. у клубо а не знааш да водаш топката :smir:
И ајде престанете ајде, Кол си е тој шо си е, сакаш неќеш он ќе игра и оваа година за Фени ... И за крај само од кај заклучи дека Кол не го бива ?:uvo:


:pos2::pos2: Абе ти очигледно не праташ кошарка, тии бре ... па овај нигата шо е кај вас нели е Кол? :pos2:

Дечкто пишал „како кај вас“, според моја теорија пошто е на “Фан Клуб Фени“


ИИИ Тимче за рекласација слушни си ја песната „Ружна Женска Имам“ од Студени Нозе ;)
нема проблем типче как ќе кажеш така нека биде поззззззззз:helou::helou::helou::helou::helou::helou::helou:
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
Ti si lud ... :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
\

I da ne bile mavrovo i karpos sokoli feni pak ce ostanse Champion taka da vi tesite se deka igral samo Donald Cole oti vo ekipata na feni site igraa podednakvo samo nekoj ce asistira a nekoj ce poentira sea taa tieee

Feni Champion:baeh:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
НАдевајте се :)
убаво вика Радикал дека треба да се воведе тест за интелегенција пред да се зачленуваш на форумот. Па прочитај зашто е напишано така, не само да реплицираш без везе
П.С. очигледно е дека пишуваш колку да се каже дека имаш многу постови, па еве еден апел до администраторите ако може на оваа легенда да му стави дека има напишано 1000000 мислења барем да не тресе глупости
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
убаво вика Радикал дека треба да се воведе тест за интелегенција пред да се зачленуваш на форумот. Па прочитај зашто е напишано така, не само да реплицираш без везе
П.С. очигледно е дека пишуваш колку да се каже дека имаш многу постови, па еве еден апел до администраторите ако може на оваа легенда да му стави дека има напишано 1000000 мислења барем да не тресе глупости
Нејкам да се расправам со тебе. Ти ако незнаш да читаш темата ка се вика незнам шо да ти кажам.
Ти викаш доналд кол играл во фени? не си читал назад постови и затоа збориш.
Немам намера да се расправам со тебе.
П.С : Постовите ако сакам да ги набилдам ке пишам глупости како некои на форумов... ке тепаме ејјј згазииме ги незнам ти шо..затва STFU!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.345
Ајде! Доста!
Него офтопик...
Онаа фризерката, позната по меракот по црниве, салонот кај триаголникот ли и беше?
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ајде! Доста!
Него офтопик...
Онаа фризерката, позната по меракот по црниве, салонот кај триаголникот ли и беше?
Абе бате шо ќе тераш у кавадарци, коо и нии имаме струмичанки, само ги има некој ного стиснани :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom