Фан Клуб : Фени Индустри

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Христов заеби гордоста да си признааме мора, Кол е ИГРАЧИШТЕ за нашата лига, тука нема дилеми и мислам дека дискусијата за Кол треба да престане веќе, се знае дека е класа играч. :helou:
ама со се трескате кол играјач:pos2::pos2::pos2: поголем бот нема ни у авганистан од него а не .... а добро играсе вај година затава со струмицане повеке ги покриваа бековите а на центрите им оставаа повеке простор инаце да не бесе кол ке беете на 5 место и не сфакајте како провакација тоа е мое мислење поззззззз:bip::bip::bip:
 
V

Viktoranius

Гостин
ама со се трескате кол играјач:pos2::pos2::pos2: поголем бот нема ни у авганистан од него а не .... а добро играсе вај година затава со струмицане повеке ги покриваа бековите а на центрите им оставаа повеке простор инаце да не бесе кол ке беете на 5 место и не сфакајте како провакација тоа е мое мислење поззззззз:bip::bip::bip:
Чеки брат ај одлучи се ?

Прво болдирано викаш - Кол не бил играч.
Второ болдирано викаш - Да не бил Кол ќе биле на 5 место ?
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
ама со се трескате кол играјач:pos2::pos2::pos2: поголем бот нема ни у авганистан од него а не .... а добро играсе вај година затава со струмицане повеке ги покриваа бековите а на центрите им оставаа повеке простор инаце да не бесе кол ке беете на 5 место и не сфакајте како провакација тоа е мое мислење поззззззз:bip::bip::bip:
од денот кога се пријави го чекам твојот асален пост.... и никако да го напишеш. па дали си свесен што пишуваш човече божји. викаш играл добро годинава дека струмичани покривале на бековски позиции, а струмичани го имаа најдобриот центарски пар во првенството, и кај го кажа дека бил слаб, на крај викаш "да не беше он ќе бевте 5-то место" !? па нели слаб бил, како викаш да не им бил он ќе биле послаби.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Мадрид секој човек си има свое мислење така?Кол изигра маестрално во финалето но за мене Кол не е добар играч....Можеби ви изгледам како наивен но јас така мислам.Јас колку што знам за Кк Струмица,ти незнаеш толку за Фени ни 10%.Па јас сум ги лажал...
Твоето мислење дете е глупо, неосновано, без потковани аргументи, или просто кажано срање у боја!
Тоа не е мислење туку контрење, нешто што ти многу сакаш да го правиш, тука има личности кои тебе можат да ти бидат професори по кошарка, пред се формира КК Струмица ти не знаеше шо е тоа баскет, и ако тренираш таму и знаеш да правиш двочекор тоа не те прави експерт за кошарка, сине.

Види сеа, ти мислеш дека знаеш многу за КК Струмица, ама уствари знаеш многу малку, ќе ти треба малку време да го сватиш тоа, биди ми поздравен дотогаш.

И уште нешто, велиш дека Кол е слаб играч, а истиот тој слаб играч беше избран за најдобар во нашава лига, па замисли какви се останатите играчи, ако најдобриот е слаб нели. :nesum:


ама со се трескате кол играјач:pos2::pos2::pos2: поголем бот нема ни у авганистан од него а не .... а добро играсе вај година затава со струмицане повеке ги покриваа бековите а на центрите им оставаа повеке простор инаце да не бесе кол ке беете на 5 место и не сфакајте како провакација тоа е мое мислење поззззззз:bip::bip::bip:
Би те ставил на игнор ама многу ме засмејуваш па едвај чекам да видам шо следно ќе напишеш :vozbud:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
ама со се трескате кол играјач:pos2::pos2::pos2: поголем бот нема ни у авганистан од него а не .... а добро играсе вај година затава со струмицане повеке ги покриваа бековите а на центрите им оставаа повеке простор инаце да не бесе кол ке беете на 5 место и не сфакајте како провакација тоа е мое мислење поззззззз:bip::bip::bip:
море џенцка се слушаш ли шо збориш ти?
кои бекови сте ги покривале бе ЛЕГЕНДО

Твоето мислење дете е глупо, неосновано, без потковани аргументи, или просто кажано срање у боја!
Тоа не е мислење туку контрење, нешто што ти многу сакаш да го правиш, тука има личности кои тебе можат да ти бидат професори по кошарка, пред се формира КК Струмица ти не знаеше шо е тоа баскет, и ако тренираш таму и знаеш да правиш двочекор тоа не те прави експерт за кошарка, сине.

Види сеа, ти мислеш дека знаеш многу за КК Струмица, ама уствари знаеш многу малку, ќе ти треба малку време да го сватиш тоа, биди ми поздравен дотогаш.

И уште нешто, велиш дека Кол е слаб играч, а истиот тој слаб играч беше избран за најдобар во нашава лига, па замисли какви се останатите играчи, ако најдобриот е слаб нели. :nesum:




Би те ставил на игнор ама многу ме засмејуваш па едвај чекам да видам шо следно ќе напишеш :vozbud:
како што реков пополека влегува у струмичките легенди
Џексон,Цеца,Емра,Русе,Петре,Алекс....
Со кој имаш роднински врски дај пиши ми пп на никој не кажувам:helou::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip::bip:
јако било ова бе еј:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Види сеа, ти мислеш дека знаеш многу за КК Струмица, ама уствари знаеш многу малку, ќе ти треба малку време да го сватиш тоа, биди ми поздравен дотогаш.
Ајде доста се расправаме за Кол нека остане само тоа мое мислење...
А за Кк Струмица јас ти реков,колку што јас знам за Кк Струмица ти незнеш ни 10% за Фени ....Ако пак е спротивното остај ми хотмаил по ПП и ќе збориме.:smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
од денот кога се пријави го чекам твојот асален пост.... и никако да го напишеш. па дали си свесен што пишуваш човече божји. викаш играл добро годинава дека струмичани покривале на бековски позиции, а струмичани го имаа најдобриот центарски пар во првенството, и кај го кажа дека бил слаб, на крај викаш "да не беше он ќе бевте 5-то место" !? па нели слаб бил, како викаш да не им бил он ќе биле послаби.
Е типче не ме разбираш шо сакам да кажам ..... сакам да казам оти просторо со му бесе остаан знаја да го искористе и на секој натпревар имсе по над 30 поени а др играјаце некои и бес поени заврсуваа а некои едвај стигаа и до двоцифрена бројка поззззззззз:bip::bip::bip::bip:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
море џенцка се слушаш ли шо збориш ти?
кои бекови сте ги покривале бе ЛЕГЕНДО
Е типче види Самарџиев ,Ѓуров,Прековиќ,Поповиќ тн не постигаа но по 5 поени на натпревар да не беа маврово и карпос соколи немаа да има поголемм просек од 5 ппн поззззззззз:bip::bip::bip::bip:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Е типче види Самарџиев ,Ѓуров,Прековиќ,Поповиќ тн не постигаа но по 5 поени на натпревар да не беа маврово и карпос соколи немаа да има поголемм просек од 5 ппн поззззззззз:bip::bip::bip::bip:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Е типче види Самарџиев ,Ѓуров,Прековиќ,Поповиќ тн не постигаа но по 5 поени на натпревар да не беа маврово и карпос соколи немаа да има поголемм просек од 5 ппн поззззззззз:bip::bip::bip::bip:

Ti si lud ... :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Е типче не ме разбираш шо сакам да кажам ..... сакам да казам оти просторо со му бесе остаан знаја да го искористе и на секој натпревар имсе по над 30 поени а др играјаце некои и бес поени заврсуваа а некои едвај стигаа и до двоцифрена бројка поззззззззз:bip::bip::bip::bip:
ти изгледа не можеш да сватиш една работа. простор може да му биде оставан ако под кош има многу слаби центри. а ти да дадеш 35 поена преку Латовиќ и Пуповиќ не е мала работа, и ако викаш дека другите немале дадено поени дај малце иди на страницата на КФМ и проверија статистиката на сите играчи, не само да тресеш според твое мислење кој колку давал.

Е типче види Самарџиев ,Ѓуров,Прековиќ,Поповиќ тн не постигаа но по 5 поени на натпревар да не беа маврово и карпос соколи немаа да има поголемм просек од 5 ппн поззззззззз:bip::bip::bip::bip:
значи целата екипа на Фени се сведувала на поените на Доналд Кол. не ти е лесно тебе дефинитивно
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Е типче види Самарџиев ,Ѓуров,Прековиќ,Поповиќ тн не постигаа но по 5 поени на натпревар да не беа маврово и карпос соколи немаа да има поголемм просек од 5 ппн поззззззззз:bip::bip::bip::bip:
:bip::bip::bip::bip::back::back:
значи целата екипа на Фени се сведувала на поените на Доналд Кол. не ти е лесно тебе дефинитивно
Човек верувај него му е полесно....:bip::bip::bip::pos2::pos2:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
ти изгледа не можеш да сватиш една работа. простор може да му биде оставан ако под кош има многу слаби центри. а ти да дадеш 35 поена преку Латовиќ и Пуповиќ не е мала работа, и ако викаш дека другите немале дадено поени дај малце иди на страницата на КФМ и проверија статистиката на сите играчи, не само да тресеш според твое мислење кој колку давал.



значи целата екипа на Фени се сведувала на поените на Доналд Кол. не ти е лесно тебе дефинитивно
Е па на кој .. разликата со ја правеа фени у финалето се бесе благодарение на кол ако останааа со другите струмица ке тепасе на сите натпревари и оди види на basketball.org.mk и види оти 50% од поените ги постигна кол позззззззз:bip::bip::bip::bip::bip: во последни напревар у струмица со бесе од 80 поени кол имасе 37 и саа казејте не е така
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Тимчеее не лети над баиро, слети доле малце... го бива не го бива, зашо се одлучи сега? го биваше или е ?

Кол е ИГРАЧИШТЕ како шо кажа Димитар(Виктораниус), на сите натпревари не рашеташе, не само на нас и на останатите, освен на тој еден и единствен натпревар кога Прекович и Кол неможеа поен да дадат и Самарџиев како сакат ја водеше топката(не оти некад ја водел посалам)
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Е па на кој .. разликата со ја правеа фени у финалето се бесе благодарение на кол ако останааа со другите струмица ке тепасе на сите натпревари и оди види на basketball.org.mk и види оти 50% од поените ги постигна кол позззззззз:bip::bip::bip::bip::bip: во последни напревар у струмица со бесе од 80 поени кол имасе 37 и саа казејте не е така
е па чекај сега, што се криви Фени што го имале Доналд Кол во нивната екипа. и не знам што го вртиш муабетот убаво си кажа дека Кол е слаб играч и сите овде ти се изнасмеаа и сега што пробуваш да се вадиш не ми е јасно. место да кажеш згрешив ти навлагаш во се поголеми глупости. и уште една работа, викаш да не беше Кол Струмица ке го победела Фени, е па да не беа Латовиќ и Пуповиќ немаше Струмица да се пласира во плеј-оф... кој ти овој муабет што го правиш дај соземи се малце
 

Kajgana Shop

На врв Bottom